Результати перевірок на виконання дотримання вимог протиепідемічних заходів на об’єктах нагляду

29.06.2020 14:42 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

За результатами засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яка відбулась 20 червня 2020 року, Держпродспоживслужба протягом тижня здійснила більш ніж 27 тисяч перевірок щодо дотримання закладами  санітарно-гігієнічних та протиепідемічних вимог в частині проведення масових заходів у період карантину. Як раніше зазначав перший заступник голови Державної комісії ТЕБ та НС, Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов, такі перевірки мають бути системними, зважаючи на темпи кількості захворювань на коронавірус після пом’якшення карантину. Так, в період з 21 по 28 червня загальна кількість нових підтверджених випадків становить понад 7 тисяч людей.
МОЗ наголошує на необхідності посилення контролю за дотриманням карантину та притягання його  порушників до відповідальності.
Зокрема, з цією метою залучаються сили Національної поліції та Держпродспоживслужби. За даними Держпродспоживслужби, станом на 29 червня поточного року з моменту посилення контролю здійснено перевірки на 27667 об’єктах щодо дотримання карантинних заходів.
Із них перевірено: закладів громадського харчування 8395, агропродовольчих ринків - 3363, об"єктів торгівлі продовольчими товарами – 15909. Перевірки було здійснено відповідно до постанов головного державного санітарного лікаря, найбільш часті порушення зафіксовано - порушення маскового режиму, відсутність термометрії на вході, порушення допустимої кількості людей в приміщенні. «Розуміючи в якому важкому економічному стані зараз вся країна, і як кожний бізнес «мінусами» реагує на коронавірус, вважаю, що працювати підприємцям та закладам треба.
Але працювати відповідально.
Адже наслідки можуть бути ще більш болючими, якщо ми зараз не поставимось із максимальним рівнем свідомості до обмежень та необхідності дотримання протиепідемічних норм.
Україні вдалося на початку епідемії уникнути масових заражень – Урядом було прийнято низку непопулярних, але життєво-необхідних рішень, які не дали стрімко поширитись пандемії.
Проте дані про антирекорди з кількості захворювань цього тижня та показник інцидентності свідчать про небезпеку, недопущення якої – наш прямий обов’язок», - зазначив Олексій Чернишов.

Додати коментар

Користувач:
email:





Stocks, bonds, and more
Investments made with care
Capital market.

- Fin.Org.UA

Новини

00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
20:00 - Новини 15 липня: У США показали нову монету з Трампом, на 2000 грн оновили шрифт після скандалу
19:45 - Ормуз знову закрився, але цього разу ринок залишився майже без резервів нафти
19:25 - Монетний двір США почне карбувати золоту монету з Трампом
19:15 - Національний банк розширює перелік бенчмарк-ОВДП, які банки можуть включати в покриття обов’язкових резервів
18:55 - Україна перекрила московія криптовалютні лазівки для обходу санкцій
18:53 - У комітеті ВР запідозрили маніпуляції на аукціоні з продажу електроенергії
18:24 - Застосовано заходи впливу до дев’яти фінансових компаній
18:20 - Укрзалізниця запускає додатковий рейс зі Львова до Рівного
17:50 - Атака дронів зупинила один з найбільших НПЗ московія
17:25 - У "Кернел" розповіли про наслідки російського удару по олійному терміналу
17:02 - Постачання тютюну до підпільних цехів: на Закарпатті судитимуть депутата
16:52 - Нацбанк показав курс долара та євро на 16 липня: валюта дешевшає
16:30 - Чому потрібно збільшувати заготівлю деревини
16:27 - Енергетичні підприємства Харківщини отримали від Польщі обладнання та матеріали на понад 33 тисячі євро
16:22 - Держпідприємства збільшили сплату податків
16:05 - Атаки на Росію в Азовському морі стали найбільшою морською війною за пів століття – FT
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 16.07.2026
15:30 - Україна втратила третину потужностей з експорту зерна в Чорному морі – ЗМІ
15:12 - Рада ухвалила закон щодо централізованого теплопостачання
14:25 - Правоохоронці "накрили" мережу шахрайських кол-центрів
14:20 - У Нью-Йорку вперше в США заборонили будувати нові датацентри для ШІ на рівні штату
14:02 - Харківщина отримала від Швеції 85,5 тонни обладнання для захисту енергетичної інфраструктури
14:01 - Не тільки "єОселя": як купити житло в Україні за підтримки держави
13:50 - На Харківщині росіяни поцілили у автомобіль енергетиків, є поранені
13:24 - Як вплинув виїзд за кордон чоловіків до 22 років на ринок праці – дослідження
13:16 - Для укладання договору про добровільну сплату єдиного внеску необхідно подати пакет документів
13:15 - Шрифт на банкноті у 2000 гривень оновили після скандалу
13:13 - Юридична особа користується пільгою щодо сплати земельного податку і надає в оренду земельні ділянки: що з оподаткуванням?
13:11 - Чи необхідно обладнувати цілодобовими системами відеоспостереження місця зберігання оптових партій тютюнових виробів та рідин, що використовуються в електронних сигаретах?


Більше новин