Безпека та надійність – наші ключові пріоритети в добудові мосту в Запоріжжі, - Владислав Криклій

06.06.2020 13:00 | Міністерство інфраструктури України

6 Червня 2020, 12:15Безпека та надійність є ключовими пріоритетами в добудові мосту в Запоріжжі та реалізації інших важливих проєктів дорожньої інфраструктури в рамках Національної програми відновлення мостів та Великого будівництва. На цьому наголосив Міністр інфраструктури Владислав Криклій під час робочого візиту в Запорізьку область сьогодні, 5 червня.

“Запорізький міст – ключовий проєкт національної програми “Велике будівництво”. Вперше за дуже довгий час навколо питання розвитку дорожньої інфраструктури об’єднались Президент, Уряд, депутати та місцева влада. Ми маємо надійного підрядника з досвідом втілення великих інфраструктурних об’єктів по всьому світу. А також чітку стратегію фінансування об’єкту, що дозволить нарешті завершити будівництво і ввести в експлуатацію цей об’єкт”, - зазначив Владислав Криклій, оглянувши хід будівництва мосту.

Очільник Міністерства відмітив, що Національна програма відновлення мостів, анонсована нещодавно Президентом, буде розрахована на 5 років. Загальний бюджет програми складає 28,7 млрд грн, який не включає 73 штучні споруди, що вже втілюються в рамках Великого будівництва, та позакласові мости (наприклад, міст у Запоріжжі).

У перший рік роботи програми планується оновити понад 100 мостів та шляхопроводів. Всього наразі в пріоритеті 1385 мостів, триває обстеження інших інфраструктурних споруд. “Для реалізації цієї програми вкрай важливо залучити якомога більше українських компаній та виробників. Це сигнал для ринку, адже 90% всього процесу мостобудування здатні забезпечити наші підприємства”, - додав Владислав Криклій.

На добудову мосту в Запоріжжі вже виділено фінансування у розмірі 2,76 млрд грн. Всього у 2020 році на відновлення автошляхів у Запорізькій області передбачено 5 млрд 840 млн грн. Це 188 км нових та якісних доріг.

Оперативна інформація - на телеграм-каналі https://t.me/vladyslavkryklii.



Додати коментар

Користувач:
email:





У бізнесі йдеться
Не про гроші, а про людей
Так що тримайтеся!

- Fin.Org.UA

Новини

13:41 - Майже 220 млн грн акцизного податку надійшло від платників Дніпропетровщини до бюджетів усіх рівнів протягом двох місяців цього року
13:40 - TAX Control: Повідомляйте про порушення в один клік
13:38 - Попит на електронні ключі зростає: з початку року понад 61 тис. громадян і компаній скористалися сервісом ДПС
13:25 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
11:40 - Благодійний фонд Володимира Литвина заснував безплатну школу онлайн-бізнесу MindCraft
11:40 - У лютому для понад 3,1 мільйона споживачів повернули світло після ворожих атак
11:32 - Ціна російської нафти піднялась вище 70 доларів за барель вперше з літа 2025 року
11:21 - PlayCity оштрафувало організатора азартних ігор на 4 мільйони
11:11 - У лютому енергетики повернули світло для понад 3,1 млн споживачів
10:36 - московія знову атакувала енергетику: є знеструмлення у трьох областях
10:16 - Ціни на нафту продовжили зростання на тлі загострення конфлікту на Близькому Сході
10:14 - Понад 8 тисяч домівок без світла на Запоріжжі після атаки росіян
10:10 - Брифінг першого заступника Міністра енергетики України Артема Некрасова щодо оперативної ситуації в енергосистемі станом на 5 березня
09:40 - Борги українців за комунальні послуги зросли: найменші оплати - за тепло
09:35 - Російська нафта повертається до Індії на тлі перекриття Ормузької протоки
09:16 - московіяни атакували інфраструктуру на Дніпропетровщині: 2 поранених
09:00 - В Україні значно впала частка електромобілів на ринку: популярні автівки лютого
08:57 - Денис Шмигаль обговорив із Послом Швеції посилення співпраці в енергетичному секторі
08:30 - Як бізнес інтегрує digital-інструменти в HR
08:00 - Спадок кадебіста. Що буде з недобудованим паркінгом біля вокзалу в Києві
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 05.03.2026
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:21 - Путін пригрозив Євросоюзу завчасно припинити поставки газу на тлі війни в Ірані
21:00 - Новини 4 березня: зліт бензину та реакція АМКУ
20:36 - Шість компаній претендують на купівлю "Мотор-Банку" та PINbank – ЗМІ
20:22 - Свириденко пообіцяла ямковий ремонт на усіх трасах до літа
20:15 - Уряд схвалив проєкт закону про корпоратизацію «СхідГЗК»
20:07 - Відключення світла 5 березня триватимуть усю добу
19:59 - Німеччина передала "Укрзалізниці" перші 13 автівок
19:54 - Трафік суден у Ормузькій протоці знизився на 94% з початку війни в Ірані


Більше новин