Локалізація виробництва сучасних електровозів в Україні має бути максимальною, - Владислав Криклій

05.06.2020 19:48 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Співпраця з національними виробниками, зокрема, локалізація виробництва сучасних електровозів для Укрзалізниці, має бути максимальною.
На цьому наголосив Міністр інфраструктури України Владислав Криклій під час робочої поїздки у Запорізьку область, 5 червня. “Парк локомотивів Укрзалізниці наразі дуже застарілий, як морально, так і фізично.
Знос електровозів становить 94,4%, тепловозів – 98,3%.
Ми повинні максимально залучати до роботи національних виробників, особливо зараз, в умовах коронакризи.
Локалізація виробництва дозволить зберегти існуючі та створити нові робочі місця для людей, що сприятиме подальшому економічному розвитку”, - зазначив очільник Міністерства. Разом з членом правління Укрзалізниці Франтішеком Бурешом та в.о.
голови правління ПАТ “Запорізький електровозоремонтний завод” Олегом Головащенком, Владислав Криклій оглянув робочі потужності підприємства, зокрема, складальний, електромашинний та апаратний цехи. Нагадаємо, що раніше "Укрзалізниця" оголосила про початок процесу відбору виробника електровозів для поновлення свого парку.
У процесі реалізації проєкту очікується досягнути рівня локалізації виробництва до 50%.
В цілому Укрзалізницею заплановано придбати 205 нових магістральних електровозів, у тому числі, 135 локомотивів змінного струму, 50 локомотивів постійного струму і 20 двосистемних локомотивів змінного/постійного струму (25 кВ/3 кВ).

Додати коментар

Користувач:
email:





Futures market trade,
Bets on prices yet to come,
Risk and reward weighed.

- Fin.Org.UA

Новини

09:04 - На Дніпропетровщині та Одещині застосували екстрені відключення світла
08:54 - У Києві не опалюється 1940 багатоповерхівок: Кличко сказав, скільки будинків під'єднали за ніч
08:30 - Ринок торгових центрів під час війни – втрати та відновлення
08:00 - "Король гламуру": як жив, творив і витрачав зароблене засновник модного дому Valentino
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 23.01.2026
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
22:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:48 - Денис Шмигаль: Сьогодні в Україні був найважчий день для енергосистеми після блекауту у листопаді 2022 року
21:00 - Новини 22 січня: ситуація в енергетиці та перемовини з московія
20:45 - Трамп подає позов проти JPMorgan на 5 мільярдів доларів
20:34 - Компанія "МХП" закрила угоду щодо випуску єврооблігацій
20:12 - "Київстар" готується купити велику частку Comfy – Forbes Ukraine
20:05 - "Укрзалізниця" отримала рейки для прокладання "оксамитової колії"
19:53 - 23 січня відключення світла діятимуть усю добу
19:45 - Україна та Польща узгодили першочергові кроки з підготовки URC-2026 та посилення двосторонньої співпраці
19:27 - Україна обговорює можливість енергетичного перемир’я з московія – FT
19:18 - московія обмежує вхід до портів суден, які відвідували порти України
19:00 - Paramount бере місяць для формування нової пропозиції Warner Bros
18:55 - Торік надходження турзбору зросли на третину: які регіони лідирують за сплатою
18:32 - Мін’юст розповів, скільки компаній проходять процедуру банкрутства
18:25 - 53 фінансові компанії отримали статус значимих
18:15 - Ігор Зубович: Ми послідовно будуємо систему державного екологічного контролю, яка відповідає стандартам Європейського Союзу
18:10 - Запрацював перший приватний фонд для інвестицій в інфраструктуру України
18:05 - Чверть будинків Києва все ще без тепла – Кличко
17:57 - Обшуки на митному пості "Луцьк": НАБУ вилучило 850 тисяч доларів
17:45 - Корупція на титані: ВАКС засудив до 8 років фігуранта своєї першої справи
17:43 - Анатолій Куцевол: Відновлювана енергетика – невід’ємна складова зміцнення енергетичної стійкості та національної безпеки України
17:37 - В Україні не працює третина олійних заводів – ЗМІ
17:35 - Україна готується до членства в Європейській комісії з внутрішнього рибальства та аквакультури
17:30 - Населення біднішає, а нерухомість дорожчає: чому ціни на квартири ростуть попри війну


Більше новин