Держприкордонслужба про карантинні обмеження при в'їзді на територію України

04.06.2020 18:36 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Державна прикордонна служба України, відповідно до компетенції, проводить визначений Президентом та Урядом комплекс організаційних та практичних заходів щодо забезпечення національної безпеки в умовах спалаху гострої респіраторної хвороби COVID -19. Зокрема у функціонуючих пунктах пропуску проводиться температурний скринінг у всіх осіб, які прямують на в’їзд в Україну.
Окрім цього, під час в’їзду в Україну громадяни, в обов’язковому порядку мають проходити 14-денний карантин.
Для цього і громадяни нашої країни, і іноземці, мають встановити додаток «Дій вдома», тобто підтвердити своє добровільне рішення на самоізоляцію, або ж у разі невстановлення додатку -  направляються на обсервацію у заздалегідь визначені обласними (Київською міською) державними адміністраціями. Нагадаємо, сама перевірка встановлення застосунку «Дій вдома» відбувається у місці проходження паспортного контролю.
Особа, яка перетинає кордон, має надати паспорт, повідомити свій номер телефону, який буде активним наступні 14 днів та використовується для «Дій вдома» і адресу самоізоляції для фіксації в інформаційній системи Державної прикордонної служби, після чого показати екран свого телефону із активним застосунком «Дій вдома».  Більш детальну інформацію щодо застосунку «Дій вдома»  громадяни можуть знайти на інформаційних стендах, що є у кожному нині діючому пункті пропуску на державному кордоні. Якщо особа не встановила застосунок «Дій вдома», то вона спрямовується до обсерватора (ізолятора) відповідно до встановленої процедури.
Для цього необхідно звернутися до працівників поліції та\або місцевих органів влади, які несуть службу в пунктах перетину державного кордону. Також зазначимо, що про осіб, які відмовилися проходити інкубаційний період на самоізоляції чи обсервації, а також тих, хто порушив правила карантину, співробітники Державної прикордонної служби відразу повідомляють співробітників Нацполіції  та   санітарно-карантинні підрозділи.
  Загалом з початку введення таких заходів у пунктах пропуску на державному кордоні прикордонники виявили понад 120 осіб, які порушили  14-денний карантин.
Інформацію щодо них передали співробітникам Нацполіції.
Нагадаємо, за таке порушення ст.44-3 КУпАП передбачає штраф від 17 тис.
грн. Детальніше з питаннями щодо карантину (у межах компетенції Держприкордонслужби України) можна ознайомитися за посиланням: https://dpsu.gov.ua/ua/Pitannya-vidpovidi-/

Додати коментар

Користувач:
email:





Торги на біржі,
Стрімко зростає графік,
Поринули всі.

- Fin.Org.UA

Новини

08:00 - Не сидять на шиї. Що українці дають польській економіці
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 03.07.2026
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
20:00 - Новини 2 липня: масовані атаки московія по бізнесу
19:50 - Tesla зафіксувала рекордний квартал за обсягами поставок
19:25 - Вартість відновлення майна "Нової пошти", яке пошкодила московія, становить 1 мільярд гривень
19:00 - Менторство для молоді: у прифронтових громадах підтримають запуск власної справи
18:57 - Грузинський НПЗ обіцяє з серпня повністю відмовиться від нафти московія
18:38 - БЕБ проводить обшуки на металургійному заводі. Серед підозрюваних депутати
18:35 - До уваги довірителів ФФБ: роз’яснення Комісії щодо ситуації з ТОВ «ФК «ГЛОБАЛ КАПІТАЛ»
18:30 - Уряд звільнив від перевірок пошкоджене війною майно бізнесу
18:28 - Засідання Комісії
18:03 - Уряд включив до Реєстру індустріальних парків "Будшляхмаш": що виробляє
17:30 - Уряд передав Держмолодьжитло до сфери управління Мінекономіки
17:27 - Microsoft створила компанію-помічника по впровадженню ШІ за 2,5 мільярда доларів
16:58 - У Криму обмежать подачу води через перебої у електропостачанні
16:32 - московія протягом 18 місяців шпигувала за ядерними об'єктами Європи за допомогою дронів, запущених з танкерів
16:30 - ЦГР підписав перші договори на розмінування угідь Держзембанку та одноосібників
16:30 - Пенсія, яка не прийде
16:17 - У Нікополі росіяни знищили відразу сім автівок "Укрпошти"
15:55 - Дефіцит бензину позначився на Центральній Азії – Bloomberg
15:33 - Триває розвиток альтернативних джерел енергії: у Хустській лікарні облаштували комплексну систему автономного живлення на базі сонячної станції
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 03.07.2026
15:30 - Уряд запускає експериментальний проєкт зі створення сучасної системи реєстрації домашніх тварин
15:30 - Майно підприємств, які постраждали від обстрілів, звільнили від перевірок
15:12 - Поліція викрила шахраїв, які ошукали американців на півмільйона доларів
15:00 - Удар за ударом. Як "Нова пошта" виживає під обстрілами
14:54 - На Рівненщині зіштовхнулися мікроавтобус і поїзд, є загиблі
14:45 - московіяни поцілили у сортувальний центр у Запоріжжі
14:30 - Підтримка проєктів зі значними інвестиціями: Уряд дозволив ввезення обладнання для виробництва кормових домішок на Черкащині


Більше новин