Зроблено значний крок до створення цифрових транспортних коридорів, - Владислав Криклій

03.06.2020 17:36 | Міністерство інфраструктури України

3 Червня 2020, 14:273-го червня Верховна Рада України прийняла у першому читанні та в цілому законопроєкт №0035 “Про приєднання України до Додаткового протоколу до Конвенції про договір міжнародного автомобільного перевезення вантажів (КДПВ) про електронну накладну”. Відповідне рішення підтримали 326 народних депутатів. Ратифікація Україною цього документу ВР дозволить розпочати процеси запровадження міжнародної електронної транспортної накладної.

“Від січня 2020 року в Україні працює транспортний портал, де українські перевізники можуть замовити онлайн дозволи на перевезення. Ще у 2019 році розпочато пілотний проєкт із впровадження єдиної електронної товарно-транспортної накладної. Наступним кроком є впровадження міжнародної електронної накладної. Її переваги - точність даних, прозорість та можливість постійного доступу та відстежування в режимі реального часу. Приєднання України до Додаткового Протоколу розширить можливості українських перевізників та сприятиме підвищенню привабливості роботи з ними. Вдячний депутатам за підтримку цього рішення”, - прокоментував схвалення законопроєкту Міністр інфраструктури України Владислав Криклій.

За його словами, впровадження міжнародної електронної транспортної накладної дозволить спростити документообіг під час перевезень для бізнесу, що, у свою чергу, знизить фінансове навантаження на логістику.

“Світ вже давно переходить на безпаперові технології. Країни Європи та світу, на перспективні ринки яких сьогодні переорієнтовується національний виробник та експортер, активно впроваджують цифрові технології в усіх сферах економіки, у тому числі, у галузі міжнародних перевезень. Перевезення вантажів за електронною міжнародною накладною - це підвищення конкурентоспроможності українських перевізників”, - додав Владислав Криклій.

Загалом, законопроєкт №0035, представлений сьогодні у Раді заступницею Міністра інфраструктури з питань євроінтеграції Наталією Форсюк, дозволить:

- підвищити конкурентоспроможність українських автомобільних перевізників на ринку міжнародних перевезень;
- підвищити безпеку міжнародних перевезень;
- реалізувати транспортний потенціал України.

Оперативна інформація - на телеграм-каналі https://t.me/vladyslavkryklii.



Додати коментар

Користувач:
email:





Money flows like waves
Through the World Bank and the IMF
Guiding nations' fate

- Fin.Org.UA

Новини

11:20 - Безпрецедентне рішення: МВФ скасував попередні умови для кредитної програми України
10:40 - Євросоюз надасть Україні 90 мільярдів євро після затвердження програми МВФ – Свириденко
10:25 - Миколаївська ТЕЦ зупинилася внаслідок обстрілів московія
09:40 - У Києві повернули опалення ще в 400 будинків
08:00 - Коли кожне вино – витвір мистецтва. Історія крафтової виноробні "Дрюківські вина"
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 14.02.2026
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:35 - Партнери спрямують понад 82,5 млн євро додаткових внесків до Фонду підтримки енергетики України, – Денис Шмигаль
21:00 - Новини 13 лютого: руйнівний удар московія по енергетиці Одеси та один із найбільших пакетів оборонної підтримки України
20:32 - За рік на облаштування укриттів у школах було витрачено 4,3 мільярда гривень
19:59 - Японія передала Україні спеціальну будівельну техніку для навчального центру
19:37 - Автоматичний ваговий контроль: у січні порушники сплатили понад 6 мільйонів гривень
19:35 - Мінекономіки надало висновок з оцінки впливу на довкілля щодо проєкту ВЕС у Закарпатській області
19:05 - В Україні 14 лютого протягом всієї доби діятимуть графіки відключення світла
19:03 - Прокуратура вимагає стягнути 3 мільйонагривень з ексзаступника начальника ТЦК
18:40 - Збій у Glovo: користувачам повернуть чайові та повну вартість замовлення
18:30 - Американсько-український фонд відбудови за місяць отримав понад 60 проєктних пропозицій
18:23 - Від початку повномасштабної війни "Укрпошта" втратила 418 автомобілів
17:57 - У січні українські металурги на чверть скоротили експорт напівфабрикатів
17:50 - На Одещині та Миколаївщині складна ситуація з енергетикою після нічної атаки
17:20 - Анатолій Куцевол: Підтримка JICA – важлива складова відновлення і реконструкції українського енергосектору
17:15 - Відновлення опалення в столиці під загрозою через обшуки СБУ в "Київтеплоенерго"
17:15 - На Вінничині викрили депутата сільради: не задекларував 11 мільйонів гривень
17:09 - США проведуть переговори з Угорщиною та Словаччиною щодо відмови від російського газу – Рубіо
16:57 - 30 років гривні: спільний проєкт Національного банку України та LB.ua
16:57 - Нацбанк показав курс долара та євро на понеділок 16 лютого
16:43 - Повідомлення про оприлюднення проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 4 червня 2015 р. № 374 і від 13 січня 2016 р. № 94»
16:40 - Проєкт постанови Кабінету Міністрів України “Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 4 червня 2015 р. № 374 і від 13 січня 2016 р. № 94”
16:40 - Лікарня на Одещині ошукала пацієнтів на 3,5 мільйона гривень
16:30 - Навіщо нам модель обліку ЄС


Більше новин