Представники Міністерства інфраструктури України взяли участь у засіданні експертів країн-членів Організації за демократію та економічний розвиток – ГУАМ з транспорту

03.06.2020 17:36 | Міністерство інфраструктури України

3 Червня 2020, 14:4429 травня 2020 року представники Міністерства інфраструктури України взяли участь у засіданні експертів країн-членів Організації за демократію та економічний розвиток – ГУАМ з транспорту, яке відбувалася онлайн. У засіданні також взяли участь представники Секретаріата ГУАМ, представники країн-членів (Молдова, Азербайджан, Грузія), представники ДП «АМПУ», АТ «Укрзалізниця» та представник у сфері електронної логістики проєкта EU4Digital.
На засіданні обговорили функціонування транспортної інфраструктури в кожній із країн-учасниць в період пандемії COVID – 19. Країни-учасниці відзначили безперебійне функціонування міжнародних вантажних перевезень по транспортному коридору ГУАМ.
В рамках засідання досягнуто домовленості щодо активізації роботи із збільшення транзиту по транспортному коридору ГУАМ, зокрема:
пошуку нових шляхів щодо залучення транзитних вантажів з інших держав;вироблення конкурентоспроможних тарифів для транзиту вантажів по транспортному коридору ГУАМ;проведення роботи з портами щодо зменшення ставок портових зборів.Під час засідання також обговорили важливе питання щодо розробки концепції створення регіональної логістичної платформи GUAM-NET. Мета створення цієї платформи - об"єднання на ринку країн ГУАМ інформаційних систем перевезень на базі єдиної цифрової платформи. У зв’язку з цим було вирішено створити Робочу підгрупу яка буде займатися питаннями імплементації платформи GUAM-NET, в яку будуть запрошені представники транспорту, інформаційних технологій, а також кібербезпеки.



Додати коментар

Користувач:
email:





Акції, валюта,
Український ринок росте,
Інвестуймо разом.

- Fin.Org.UA

Новини

21:00 - Новини 30 січня: атака на залізницю, скасовані платіжки за тепло
20:40 - Без тепла у Києві залишаються 253 багатоповерхівки
20:30 - Олександр Краснолуцький долучився до команди Мінекономіки
20:06 - Через атаку московія, яка триває більше доби, все ще не курсують потяги із Запоріжжя у Дніпро
19:48 - Зеленський доручив скасувати платіжки для тих, у кого не було тепла
19:37 - У Києві на місяць перекриють рух Південним мостом у зв’язку з ремонтом
19:20 - 31 січня відключення світла діятимуть усю добу
19:00 - Дефіцит бюджету Канади зріс до 19 млрд доларів
18:36 - Графіки відключень: у Yasno відповіли на найпоширеніші запитання
18:15 - За 2025 рік обсяги касових оборотів банків зросли – НБУ
18:10 - Куба відреагувала на погрози Трампа ізолювати острів від нафти
18:02 - Денис Шмигаль: Маємо посилити соціальний захист енергетиків, які працюють у надскладних умовах
17:45 - Посли країн G7 привітали Уряд України із призначенням нового складу наглядової ради Енергоатому
17:45 - Національний банк оскаржить судові рішення щодо скасування рішення регулятора про накладення на АТ "МІБ" штрафу за порушення у сфері фінмоніторингу
17:40 - Уряд спростив імпорт акумуляторів – потрібні для критичної інфраструктури
17:35 - Європейський інвестбанк перерозподілить кошти на українську енергетику – Кулеба
17:15 - Трамп судитиметься з податковою та Мінфіном США
17:11 - Нацбанк показав курс долара та євро на понеділок 2 лютого
17:00 - Генератори для багатоповерхівок за програмою "СвітлоДім": стартував прийом заявок
16:58 - Україна закликала призупинити членство рф в Раді керуючих МАГАТЕ, – Денис Шмигаль
16:38 - Участь Мінекономіки у засіданні Уряду 7 січня 2026 року
16:35 - Київ отримав першу партію генераторів від Варшави: їх вже розвозять по місту
16:33 - НКЦПФР та НБУ узгодили кроки щодо розвитку ринків капіталу: підсумки зустрічі
16:32 - Участь Мінекономіки у роботі Верховної Ради України 29-30 січня 2026 року
16:30 - Чому мерзне дизпальне?
16:18 - У Києві на Троєщині 6 магазинів "АТБ" тимчасово працюватимуть цілодобово
16:17 - Бізнесу покращили умови страхування від воєнних ризиків: що змінилося
16:12 - Трамп номінував свого кандидата на голову центрального банку США
16:00 - Курси валют, встановлені НБУ на 02.02.2026
15:59 - Україна закликала призупинити членство московія в МАГАТЕ


Більше новин