Минфин в мае уменьшил план для таможни на 9 млрд гривен

03.06.2020 16:36 | Укррудпром

16:00 03 июня 2020 года

В мае Министерство финансов уменьшило план для Государственной таможенной службы на 9,1 миллиарда гривень. В тоже время поступления от таможни в госбюджет по сравнению с апрелем уменьшились на 1 миллиард. Об этом сообщил экс-глава ГМС Максим Нефьодов в Facebook.

“Зашел на сайт Госказначейства. В апреле “неэффективный Нефьодов” собрал в общий фонд госбюджета 19.6 млрд грн. В мае без меня таможня собрала на миллиард меньше — 18.6 млрд грн.

Зато сам план, по сравнению с апрелем, Минфин уменьшил на 9.1 млрд грн (!!!). Очевидно, была идея показать, что ранее план не выполнялся, а вот теперь как понесется”, — пишет Нефьодов.

Додати коментар

Користувач:
email:





Золото, валюта,
Акції, облігації,
Інвестиції.

- Fin.Org.UA

Новини

13:31 - Декларування інвестиційного прибутку (при купівлі-продажу акцій іноземної компанії): підтвердження отриманих доходів та понесених витрат
13:29 - Платникам екологічного податку про деякі особливості заповнення звітності
13:19 - Операції з ввезення товарів у митному режимі імпорту: деякі особливості заповнення таблиці 2 додатка 4 (Д4) декларації з ПДВ
13:18 - Роботодавцем надана цільова матеріальна допомога працівнику на лікування: за якою ознакою доходу у додатку 4ДФ до Розрахунку відображати?
13:17 - Особливості заповнення деяких полів заголовної частини додатка КІК до податкової декларації про майновий стан і доходи
13:14 - До уваги платників ПДВ!
13:13 - Леся Карнаух: У квітні до загального фонду державного бюджету надійшло 93,9 млрд грн податків та зборів
13:13 - Щодо отримання інформації про стан розрахунків платника за податками, зборами, платежами та єдиним внеском
13:11 - Роздрібна торгівля з реалізації підакцизних товарів здійснюється в декількох пунктах продажу: подання декларації з акцизного податку
13:10 - Про особливості оподаткування інститутів спільного інвестування (ІСІ) та суб’єктів недержавного пенсійного забезпечення
13:09 - До уваги резидентів Дія Сіті!
13:08 - Єдиний рахунок: повідомлення про використання/відмову від використання подається через Електронний кабінет
13:07 - Майже 58,2 млрд грн – внесок платників Дніпропетровщини у економічну стійкість держави
12:55 - Комунікація з платниками: податківці Дніпропетровщини роз’яснили бізнесу ключові правила розрахункових операцій
12:51 - Philip Morris в Україні отримала нового керівника
12:40 - Розкрадання гуманітарки: поліція викрила тіньову схему на 44 мільйона гривень
12:30 - Як книгарні тримаються під час війни
12:28 - Плануєте використовувати податкові документи за кордоном? Нагадуємо правила проставлення апостиля
12:26 - Фішингові листи нібито від імені ДПС: зафіксовано нову хвилю фейкової розсилки
12:23 - Леся Карнаух: У квітні до загального фонду державного бюджету надійшло 93,9 млрд грн податків та зборів
12:20 - Україна збільшила експорт яєць попри зниження виробництва
12:10 - Два мільйона гривень на житлі у Ірпені: правоохоронці викрили шахрая
12:06 - ОАЕ вийшли з групи арабських експортерів нафти OAPEC
11:42 - З початку року садівники та виноградарі отримали гранти на 71 мільйон гривень
11:35 - Уряд змінив механізм співфінансування захисту критичної інфраструктури окремих регіонів
11:24 - Польська група купує лідера страхового ринку України
11:12 - Через паливну кризу у Британії авіакомпаніям дозволять об'єднувати рейси
10:42 - У 6 регіонах України змінилися лідери найбільших роботодавців
10:36 - Повідомлення про оприлюднення проєкту постанови Кабінету Міністрів України “Про внесення змін до переліку вибухових матеріалів промислового призначення, виробництво яких підлягає ліцензуванню”
10:32 - Проєкт постанови Кабінету Міністрів України “Про внесення змін до переліку вибухових матеріалів промислового призначення, виробництво яких підлягає ліцензуванню”


Більше новин