Мінінфраструктури вживає заходи спрямовані на захист інтересів українських моряків в умовах пандемії коронавірусної інфекції COVID-19

29.05.2020 16:24 | Міністерство інфраструктури України

29 Травня 2020, 14:07 по всьому світу, що на даний час перебувають у рейсі, і в яких починаючи з березня 2020 року закінчуються терміни дії кваліфікаційних документів, виданих від імені України відповідно до положень Конвенції про підготовку і дипломування моряків та несення вахти 1978 року та Конвенції 1958 року про посвідчення особи моряка.
Розуміючи ситуацію щодо неможливості здійснення судновласниками відповідних замін українських моряків через роботу трансферної системи у період світової пандемії коронавірусної інфекції COVID-19 Мінінфраструктури додатково до листів Мінінфраструктури від 23 березня 2020 року № 890/46/14-20 та від 13.04.2020 № 5021/46/10-20 до Міжнародної морської організації направлено лист від 28.05.2020 № 1635/46/14-20, у якому детально висвітлено інформацію щодо продовження терміну дії кваліфікаційних документів моряків та інших документів моряків, що є обов’язковими відповідно до вимог міжнародного законодавства (посвідчення особи моряка та медичних довідок моряка), а також суднових документів.   
Водночас інформуємо, що Кабінетом Міністрів України прийнято постанову від 20.05.2020 № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів», положеннями якої, в тому числі, регулюються питання щодо надання можливості членам екіпажів суден перетинати державний кордон та здійснювати перевезення авіаційним транспортом членів екіпажів морських та річкових суден.
Зазначаємо, що у разі подальшого розповсюдження у світі та/або в Україні захворювань спричинених коронавірусною хворобою Covid-19 буде терміново розглянуто питання щодо повторного продовження терміну дії всіх кваліфікаційних документів моряків, що вимагаються міжнародним та національним законодавством.
Мінінфраструктури та Морською адміністрацію і надалі вживатимуться всі необхідні заходи з метою недопущення дестабілізації ситуації пов’язаної із класифікаційними документами моряків, що перебувають в рейсі, а також буде забезпечено відповідний нагляд за виконанням вимог на суднах, що встановлені міжнародними договорами України у сфері торговельного мореплавства.



Додати коментар

Користувач:
email:





Charts and graphs abound,
Traders seeking the next move,
Patterns in the chaos.

- Fin.Org.UA

Новини

17:07 - Кулеба пояснив, що мав на увазі під "цвинтарем, який об’єднує країну"
16:55 - США захопило ще один підсанкційний танкер
16:50 - Імпорт вживаних авто в Україну торік зріс на понад 20%: ТОП-10 моделей
16:39 - Ворог атакував підрозділ ДТЕК на Дніпропетровщині: загорілося енергообладнання
16:34 - Проблеми в регулюванні ринку лотерей
15:54 - Chevron і Quantum готують пропозицію про купівлю активів "Лукойлу" на $22 мільярди - FT
15:50 - Торік місцеві бюджети отримали понад 491 мільярд податків: основні джерела
15:40 - США у Атлантиці захопили танкер, яким "опікується" московія
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 08.01.2026
15:18 - Боротьба з нелегальним гральним бізнесом: БЕБ радить власникам перевіряти орендарів
15:11 - "Нафтогаз" закрив свою філію у Туркменістані
15:00 - «Власна справа» у 2025 році : понад 10 тис. мікрогрантів на створення та розвиток бізнесу та 1600 ветеранських грантів
14:55 - Кулеба пояснив, для чого витрачати мільярд на відбудову лікарні за 25 км від фронту
14:48 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
14:47 - ФГВФО повідомив, коли сформує реєстр вимог кредиторів АТ "РВС БАНК"
14:39 - Президент призначив Олексія Семенюка Головою НКЦПФР
14:25 - Повідомлення про учасника індустріального парку "Сигнівка"
14:21 - У Львові не налагодилося енергопостачання лікарень і електротранспорту – Садовий
14:11 - "Сіра зона" не чинить спротиву
14:10 - Віцепрем'єр запропонував будувати в України тунелі, як в Газі
14:06 - Міжнародні резерви України встановили новий історичний рекорд
14:05 - Російська атака пошкодила будівлю податкової у Дніпрі
13:35 - Держслужба зайнятості розповіла про зміни у проекті "Власна справа"
13:30 - Мінекономіки запрошує до онлайн-обговорення проблемних питань у сфері оцінки впливу на довкілля
13:29 - Облрада замовила добудову школи за 225 мільйонів фірмі, пов'язаній з Тищенком і Комарницьким
13:20 - Сильний снігопад ускладнив рух на трасі Київ-Чоп між Львівщиною і Закарпаттям
13:00 - Ukraine’s International Reserves Increased by More Than 30% to USD 57.3 billion in 2025
13:00 - Міжнародні резерви України зросли упродовж 2025 року на понад 30% до 57,3 млрд дол. США
13:00 - Китайські нафтопереробні заводи планують замінити венесуельську нафту іранською
12:47 - Рамкова система управління екологічними та соціальними аспектами (ESMF)


Більше новин