Як працює єдиний піший перехід на українсько-польському кордоні

29.05.2020 13:30 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

У пункті пропуску «Шегині», з часу відновлення його роботи (з 16 травня), перетнуло кордон майже 24 тисячі осіб. Пропуск громадян тут здійснюється лише у пішому порядку.
В середньому за добу через кордон на вхід та на вихід слідує близько від 2 тис.
до 2,5 тис.
осіб. На цей час черги перед пунктом пропуску відсутні.
Ситуаційно, перед польським пунктом пропуску «Медика», виникає накопичення осіб, які після проходження контрольних процедур на вихід з України, очікують на оформлення суміжною стороною. Нагадуємо, що наразі на кордоні з Польщею функціонують чотири пункти пропуску: «Ягодин», «Краківець», «Рава-Руська» та «Шегині».
Зазначимо, що пропуск пішоходів через українсько-польський кордон здійснюється лише в «Шегинях».
У решті пунктів пропуску пропускають лише осіб, які їдуть автотранспортом.
Усіх охочих потрапити до України пішки на польсько-українській ділянці службовці Прикордонної Варти Польщі направляють до пункту пропуску «Медика-Шегині». Також нагадаємо, що на вхід в Україну діють обмеження відносно іноземців та осіб без громадянства (окрім визначених категорій).
Усі громадяни, які прибувають в Україну проходять температурний скринінг.
Вони мають пройти обов’язковий двотижневий карантин та мають на вибір два варіанти – обсервацію або самоізоляцію.
Переважна більшість людей, які прибувають в Україну через «Шегині» обирають самоізоляцію з використанням мобільного застосунку «Дій вдома». Додаткових обмежень, пов’язаних з карантином, для громадян, які прямують на вихід з України, немає.
Однак варто врахувати, що суміжною стороною введені певні обмеження для тих, хто прибуває в Польщу. У відповідності до інформації суміжної сторони, в Польщу можуть потрапити громадяни Польщі та іноземні громадяни, хто одружений, є дитиною (під опікою) громадян Польщі; хто має Карту Поляка; особи, які мають дипломатичний ранг та члени їхніх родин; іноземці, які мають право на постійне або тимчасове проживання на території Польщі; іноземці, які мають право працювати на території Польщі, особи, які здійснюють вантажні перевезення; водії, що здійснюють перевезення, які подорожують територією Польщі іншими транспортними засобами, ніж ті, якими здійснюються міжнародні автоперевезення (з метою відпочинку або після відпочинку); учні та студенти, які отримують освіту у РП; громадяни держав членів Європейського Союзу, Європейського економічного простору (ЄЕП) або Швейцарської Конфедерації, а також їх подружжя і діти, які слідують територією РП до місця проживання або перебування ( тривалістю не більше ніж 12 годин від моменту перетину кордону РП).

Додати коментар

Користувач:
email:





Traders in the pit
Numbers flash upon the screens
Capital market.

- Fin.Org.UA

Новини

17:59 - Найбільший у світі виробник презервативів різко підвищить ціни через війну в Ірані
17:54 - Найшвидша реєстрація ФОП відбулася за дві секунди – "Дія"
17:35 - Україна відновила "Дружбу", але нема гарантій, що московія не атакує її знову – Зеленський
17:26 - У московії стрімко падає споживання сталі — ЗМІ
17:19 - Курс євро до гривні знову оновить історичний максимум
16:50 - У "Дії" тепер можна реєструвати громадські організації
16:45 - Уряд визначив замовника будівництва критичної інфраструктури
16:37 - Польську компанію, яка постачала до московія люксові авто, оштрафували за порушення санкцій
16:30 - Хто керуватиме зрошенням полів
16:15 - На Волині викрили схему ввезення авто із ЄС під виглядом гумдопомоги для ЗСУ
15:56 - Україна хоче відкрити нові ринки Алжиру: для яких продуктів
15:53 - На дочку міського голови Дніпра зареєстрована вілла на озері Комо – ЗМІ
15:45 - На Львівщині вантажівка врізалась в локомотив поїзда Перемишль – Київ
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 22.04.2026
15:11 - московія хоче зупинити транзит казахстанської нафти до Німеччини через "Дружбу" – Reuters
15:00 - Російська атака пошкодила агропідприємство в Чугуївській громаді на Харківщині
14:40 - Китай не замінив московії Європу: купуватиме газ з великим дисконтом – ЗМІ
14:28 - Чистий прибуток найбільшої вуглевидобувної компанії України торік впав до 2,7 мільярда
13:55 - Вплив світових цін: на українських АЗС пальне почало дешевшати
13:53 - Порядок проведення зустрічних звірок
13:46 - Суд в Одесі покарав організатора мережі нелегальних гральних закладів: як вона діяла
13:45 - З якої дати застосовується звільнення від сплати єдиного внеску за себе самозайнятих осіб та членів фермерського господарства у зв’язку із мобілізацією не з першого числа місяця?
13:43 - Відновлювана енергія вперше перевищила вугільну
13:42 - Як заповнюється розділ 3 Заяви за ф. № 20-ОПП у разі закриття платником податків об’єкта оподаткування?
13:37 - Видача фіскального чека, в якому відсутні обов’язкові реквізити: відповідальність
13:36 - У звітному періоді відбулося звільнення працівника, якому не нараховувався та не виплачувався дохід: що у додатку 4ДФ до Розрахунку?
13:36 - Розрахунок суми пільги щодо непроведених коригувань фінансового результату до оподаткування за певних умов
13:34 - До уваги платників ПДВ, які здійснюють операції з надання послуг нерезиденту на митній території України!
13:33 - Щодо надання ФОПом – платником єдиного податку (друга/третя групи) в безоплатне користування за договором позички нерухомості, загальна площа якої перевищує норми
13:32 - Деклараційна кампанія 2026: ключові дедлайни


Більше новин