Сьогодні зранку відновлено роботу чотирьох автомобільних та двох залізничних пунктів пропуску на кордоні з Молдовою

29.05.2020 11:24 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Сьогодні зранку, 29 травня, відновлено роботу чотирьох автомобільних та двох залізничних пунктів пропуску на кордоні з Молдовою. Зокрема, роботу відновлено на таких пунктах пропуску: - «Мамалига-Крива» (залізничний, розташований у Новоселицькому районі Чернівецької області). - «Кельменці-Ларга» (залізничний, розташований у Кельменецькому районі Чернівецької області). - «Кельменці-Ларга» (автомобільний, розташований у Кельменецькому районі Чернівецької області). - «Сокиряни-Окниця» (автомобільний, розташований у Сокирянському районі Чернівецької області). - «Маяки-Паланка-Удобне» (автомобільний, розташований у Білгород-Дністровському районі Одеської області). - «Серпневе1 - Басараб‘яска» (автомобільний, розташований у Тарутинському районі Одеської області). Варто наголосити, що сьогодні в Україні  діють карантинні обмеження щодо можливості в’їзду на територію країн іноземних громадян. Також нагадаємо, що з 0:00 години 29 травня 2020 року розпорядженням Уряду України поновлено роботу 66 пунктів пропуску !З УКРАЇНСЬКОГО БОКУ! на державному кордоні з Республікою Молдова та країнами ЄС. Державна прикордонна служба України поінформувала суміжні країни про відновлення роботи пунктів пропуску.
Повноцінне відновлення пропуску на цих напрямках буде можливим, коли суміжні сторони відкриють пункти пропуску зі свого боку. Про фактичне поновлення міжнародного руху в певних пунктах пропуску Державна прикордонна служба України буде оперативно інформувати на своїх ресурсах. Інформацію щодо роботи пунктів пропуску також можна дізнатися на інтерактивній мапі на офіційному сайті Державної прикордонної служби України.

Додати коментар

Користувач:
email:





Досягнення ринку,
Нові технології й ідеї,
Інвестиції й розвиток.

- Fin.Org.UA

Новини

16:40 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 21.04.2026
15:30 - Держава визначила банки, які надаватимуть пільговий лізинг для ОПК
15:20 - Україна вперше взяла участь у засіданні Комітету ОЕСР з корпоративного управління
15:09 - В Україні знизились ціни на дизпальне та бензин
15:00 - За квартал держава підтримала несировинний експорт на 6 мільярдів гривень
14:30 - Ворожа атака пошкодила будівлю податкової в Прилуках на Чернігівщині
14:23 - "Хмельницькобленерго" торік збільшило чистий прибуток у 5 разів
14:18 - Уряд розподілив фінансування на шкільні укриття
13:41 - Чистий прибуток "Д.Трейдінгу" Ахметова у 2025 році досяг 5,9 мільярда
13:40 - Ferrexpo продала судно за 7,7 мільйона доларів: чому воно більше не потрібне
13:35 - Найзатребуваніші професії в Україні: на які посади найвища конкуренція
13:27 - Чи включається до податкової декларації про майновий стан і доходи сума поворотної фінансової допомоги, що надається фізичній особі юридичною особою – нерезидентом на термін більше одного року?
13:15 - Прийняття рішення особою, яка провадить незалежну професійну діяльність, про припинення діяльності як платника єдиного внеску: як знятись з обліку в контролюючому органі?
13:14 - До уваги неприбуткових організацій!
13:12 - Про звільнення від оподаткування або застосування зменшеної ставки податку на прибуток для нерезидента за певних умов
13:11 - Постачання брухту чорних/кольорових металів, що утворилися внаслідок розібрання (демонтажу) основних фондів (для здійснення такої операції товари та послуги не придбавалися): що у звітності з ПДВ?
13:10 - До уваги платників акцизного податку!
13:09 - Платникам ПДВ про розрахунок частки використання товарів/послуг за певних умов
13:07 - Оновлено Державний реєстр реєстраторів розрахункових операцій
13:06 - У разі працевлаштування осіб з інвалідністю, роботодавець має преференції щодо сплати єдиного внеску
13:05 - Закон України № 4835: щодо справляння військового збору
13:04 - Деклараційна кампанія 2026: задекларувати доходи допоможе застосунок «Моя податкова»
13:00 - Viking Development випускає перші в Україні корпоративні облігації у сфері нерухомості
12:59 - У московія різко зросла кількість похоронних компаній на тлі рекордних втрат в Україні
12:50 - Meest Пошта змінює вартість доставки: якими будуть оновлені тарифи
12:47 - Платники Дніпропетровщини сплатили до місцевих бюджетів Дніпропетровщини понад 3,9 млн грн туристичного збору
12:45 - Рух через Ормуз завмер після того, як США захопили судно Ірана
12:44 - Дніпропетровщина: платники рентної плати за видобування кам’яного вугілля поповнили загальний фонд державного бюджету на понад 47,4 млн гривень
12:42 - Дніпропетровщина: за підсумками першого кварталу надходження єдиного податку від ФОПів перевищили 1,5 млрд гривень


Більше новин