Уряд надав роз’яснення щодо особливостей митних платежів при транспортуванні та зберіганні природного газу

28.05.2020 21:48 | Оператор ГТС України

Кабінет Міністрів України надав роз’яснення щодо алгоритму забезпечення сплати митних платежів при переміщенні (внутрішнім транзитом) природного газу трубопровідним транспортом, зокрема для зберігання у режимі «Митний склад».  Відповідна інформація міститься в постанові Уряду № 415 від 27 травня 2020 р.

Переміщення внутрішнім транзитом  митною територією України природного газу, в т.ч.  з метою подальшого його зберігання в митному режимі «Митний склад», здійснюватиметься за умови обов’язкового надання митним органам забезпечення сплати митних платежів. Ці гарантії надає декларант. Якщо замовник послуг зберігання є резидентом України, декларантом виступає саме він. Для компаній-нерезидентів послуги з декларування надаватиме ТОВ «Оператор ГТС України».

Алгоритм оформлення транспортування природного газу до газосховищ та подальшого його розміщення в митному режимі «Митний склад» для резидентів України з 1 червня 2020 року:

АТ «Укртрансгаз» оформляє періодичну митну декларацію типу ІМ 74 (митний склад). Оформлення (самостійно) періодичної митної декларації типу ТР81 (внутрішній транзит з гарантією) одночасно з наданням митним органам забезпечення сплати митних платежів у розмірі щонайменше 20% від митної вартості зазначених в декларації обсягів газу. Забезпечення митних платежів не вимагається у випадку, якщо об’єм в періодичній декларації не перевищує сумарний об’єм природного газу, який оформлювався цим декларантом протягом 365 днів за додатковими деклараціями до періодичних митних декларацій.

Алгоритм оформлення транспортування природного газу до газосховищ та подальшого його розміщення в митному режимі «Митний склад» для нерезидентів з 1 червня 2020 року:

АТ «Укртрансгаз» оформляє періодичну митну декларацію типу ІМ 74 (митний склад). Оператор ГТС України оформляє митну декларація типу ТР81 (внутрішній транзит з гарантією) одночасно з наданням митним органам забезпечення сплати митних платежів.

Контактний номер для оформлення митної декларації  (ТР81) від ОГТСУ: +380 (50) 412-62-60, Костянтин Фролов

Контактний номер для оформлення митної декларації (ІМ 74) від Оператора газосховищ України: +380 (44) 461-20-38, Микола Ксендзюк

Запис Уряд надав роз’яснення щодо особливостей митних платежів при транспортуванні та зберіганні природного газу спершу з"явиться на Оператор ГТС України.

Додати коментар

Користувач:
email:





Markets in turmoil
Investors full of panic
Can we ride it out?

- Fin.Org.UA

Новини

07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 19.01.2026
03:02 - Національний банк актуалізує перелік бенчмарк-ОВДП, які банки можуть включати в покриття обов’язкових резервів
03:02 - Національний банк актуалізує перелік бенчмарк-ОВДП, які банки можуть включати в покриття обов’язкових резервів
02:54 - Бізнес очікує зростання ділової активності у 2026 році на тлі поліпшення інфляційних та незначного посилення курсових очікувань – результати опитування керівників компаній у ІV кварталі 2025 року
02:48 - НБУ запроваджує "позиковий ліміт": черговий етап валютної лібералізації для бізнесу
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
19:43 - 19 січня погодинні відключення електроенергії будуть по всій Україні
19:30 - Україна очікує на опалювальне обладнання від Італії – Буданов
19:25 - Денис Шмигаль: Координація всіх служб та швидкість відновлення – ключові фактори для стабілізації ситуації в столиці та регіоні
19:10 - Шмигаль розповів про ситуацію з теплопостачанням у Києві та області
17:55 - В Україні подорожчали столові буряки: яка ціна
17:20 - Cудновласники призупиняють заходи в українські глибоководні порти – ЗМІ
16:10 - У Харкові визначилися, хто будуватиме перший підземний дитсадок
15:12 - У 2025 році московія активізувала використання Маріупольського порту – СЗРУ
14:10 - Розпочався ремонт ЛЕП, що з’єднує ЗАЕС з українською енергосистемою
13:59 - Суд відібрав землі у двох київських кооперативів, які збирали гроші за автостоянку
13:49 - У Київській області екстрені відключення світла: графіки не діють
12:55 - Київський ЦУМ майже повністю відключив зовнішню підсвітку
11:57 - Суд розірвав угоду Київради з фірмою, яка хотіла "перетворити" нежитловий будинок на житловий
10:51 - У пунктах пропуску на кордоні з Польщею призупинили оформлення заповнених вантажівок
10:00 - В Україні впав відбір газу зі сховищ
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 18.01.2026
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
19:10 - Денис Шмигаль: Максимально швидке відновлення енергопостачання та посилення захисту критичної інфраструктури Києва і області - найвищий пріоритет
19:07 - Україна та Німеччина посилюють співпрацю у сфері лісового господарства
18:57 - У Києві ведуть роботи з повернення тепла до 102 житлових будинків – Кулеба
18:30 - Україна та Німеччина домовилися про продовження Німецько-українського агрополітичного діалогу
18:10 - Італійці затримали судно металом за порушення санкцій проти московія
18:00 - Литва надасть Україні додаткове обладнання для підтримки енергетичної стійкості найбільш критичних регіонів – Денис Шмигаль
17:20 - БЕБ вилучив контрабандну електроніку на 35 мільйонів гривень


Більше новин