Украина на 40% сократила импорт автомобилей

28.05.2020 19:18 | Укррудпром

18:30 28 мая 2020 года

С января по март 2020 года Украина импортировала 127,2 тысяч единиц автотранспортных средств на сумму почти в $994,4 млн, что на 44% меньше по сравнению с аналогичным периодом прошлого года, сообщает “Укравтопром”

“В первом квартале текущего года в Украину в режиме импорта было ввезено 127,2 тыс. единиц автотранспортных средств на сумму почти в $994,4 млн. По сравнению с аналогичным периодом прошлого года импорт автотранспорта сократился на 44%. При этом снижение общего объема импорта произошло за счет легковых авто”, — говорится в сообщении.

Поэтому в первом квартале 2020 года импорт легковых авто в Украину в сравнении с аналогичным периодом 2019 года сократился на 46% до 115,8 тысяч штук общей стоимостью $823 млн. В указанный период в Украину было импортировано свыше 94 тысячи подержанных авто на сумму $418,6 млн. Новых авто было куплено 21,8 тысяч единиц на сумму $404,4 млн.

Крупнейшими поставщиками новых легковых автомобилей в первом квартале 2020 года были: Япония (4574 шт.), Румыния (3849 шт.) и Китай (3335 шт.). Старые легковушки чаще завозили из: ФРГ (26425 шт.), США (15723 шт.) и Франции (10177 шт.).

Одновременно с этим в первом квартале 2020 года вырос импорт грузовых и специальных автомобилей — до 10,9 тысяч штук (+2% по сравнению с 2019 годом) и автобусов до почти 500 шт (+5% по сравнению с 2019 годом).

Додати коментар

Користувач:
email:





Investing wisely
Requires skill and strategy
To build wealth that lasts

- Fin.Org.UA

Новини

14:50 - Аграрії просять поки не підвищувати залізничні тарифи: які аргументи
14:32 - Податкова знижка через «Дію»: як скористатися сервісом – тема інтерв’ю для «Павлоградської телерадіокомпанії»
14:30 - Дедлайн для бронювання, пенсії без довідок та безпечна косметика: що зміниться в серпні
14:17 - Олексій Семенюк: підготовку законопроєкту про віртуальні активи практично завершено
14:15 - Ексдепутата судитимуть за самовільне будівництво біля Дніпра
14:15 - До Індії додалася Африка: московія імпортувала бензин з Марокко – ЗМІ
13:58 - Київстар відкриває офіс у Нью-Йорку для посилення взаємодії з інвесторами та партнерами
13:56 - Про максимальний розмір доходу для нарахування єдиного внеску у 2026 році
13:55 - За якими кодом бюджетної класифікації сплачуються штрафні (фінансові) санкції за порушення норм регулювання обігу готівки та застосування РРО та/або ПРРО?
13:54 - Щодо оформлення довіреності, що видана ФОПом на представництво його інтересів, пов’язаних із сплатою податків в контролюючих органах
13:53 - До уваги платників рентної плати за користування радіочастотним спектром (радіочастотним ресурсом) України!
13:51 - Терміни, в які контролюючий орган повідомляє платника про продовження строки проведення документальної (планової або позапланової) перевірки
13:50 - Асоціація ритейлерів оцінила розвиток мереж супермаркетів за півріччя
13:45 - Реєстрацію платника єдиного податку четвертої групи анульовано за ініціативою контролюючого органу: з якого періоду платник повторно може бути включений до четвертої групи платників ЄП?
13:41 - Щодо отримання витягу з Реєстру неприбуткових установ та організацій
13:39 - ФОП на загальній системі оподаткування отримав проценти, нараховані на залишок коштів поточного банківського рахунку, відкритого для провадження підприємницької діяльності: чи є дохід?
13:39 - Порядок формування податкового кредиту з ПДВ при ввезенні на митну територію України безоплатно отриманих товарів
13:37 -  Чи може самозайнята особа сплатити грошове зобов’язання власними коштами як фізична особа або з банківської картки ФО?
13:34 - Платник, який має заборгованість, спрямовує кошти на сплату поточних зобов’язань: черговість зарахування платежів
13:33 - Дніпропетровщина: до надавачів платіжних послуг направлено 2 442,9 тис. платіжних інструкцій для стягнення податкового боргу
13:32 - Міненерго інвестувало понад 844 млн грн коштів фінансового резерву в державні військові облігації
13:21 - Рентна плата: за видобування газового конденсату платники сплатили до місцевих бюджетів Дніпропетровщини 578,8 тис. гривень
13:13 - Від платників Дніпропетровщини до загального фонду держбюджету за видобування кам’яного вугілля надійшло понад 99,3 млн грн рентної плати
13:12 - Майже 9,2 млрд грн - внесок платників Дніпропетровщини до спеціального фонду держбюджету
13:11 - Погашення податкового боргу – у фокусі уваги податківців Дніпропетровщини на зустрічі з платником податків
13:10 - Консультаційний центр: ефективні рішення для підтримки бізнесу
13:00 - За рік кількість відгуків на вакансії в ЗСУ впала майже вдвічі – дослідження
12:40 - НБУ пояснив банкам, як кредитувати бізнес під час "морської блокади"
12:40 - Моделі Claude під час тестів зламали системи трьох організацій – FT
12:30 - Еволюція найму: чому українському бізнесу доведеться шукати людей по-новому


Більше новин