Прем’єр-міністр зустрівся з працівниками станції екстреної медичної допомоги у Білій Церкві

28.05.2020 18:36 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

В рамках робочої поїздки до Київської області Прем’єр-міністр Денис Шмигаль відвідав Білоцерківську станцію екстреної медичної допомоги КНП Київської обласної ради «Київський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф». Очільника Уряду супроводжували Міністр охорони здоров’я Максим Степанов, т.
в.
о.
голови Київської облдержадміністрації Василь Володін та міський голова Білої Церкви Геннадій Дикий.  Під час візиту Денис Шмигаль ознайомився з роботою станції екстреної медичної допомоги та Центральної диспетчерської служби, обговорив з працівниками питання роботи станції та запевнив медиків, що Уряд веде роботу із забезпеченням медичних закладів необхідною технікою, обладнанням та відповідною оплатою праці.
Зокрема, Денис Шмигаль поінформував, що ухвалено рішення про виділення майже 1 млрд грн на автомобілі швидкої допомоги.  «Кожного дня у нас нарада з Президентом, кожного дня працюємо над тим, щоб підтримати медичну галузь.
Завдяки, в тому числі, і вашим зусиллям Україна йде за помірним сценарієм розвитку епідемії.
Уже кілька днів поспіль у нас спостерігаються оптимістичні показники - кількість тих, хто одужав і тих, хто захворів є майже однаковою.
Хотілося б таку динаміку зберегти і в подальшому, але ніхто не виключає, що буде і друга хвиля, і третя.
Тому треба бути готовими», - зазначив Прем’єр-міністр. Також очільник Уряду проінформував присутніх, що Уряд прагне в найшвидший термін забезпечити доплати 300% від зарплати всім медикам, які працюють з пацієнтами, хворими на СOVID-19.
«Ми за березень здійснили вже всі виплати, за квітень виплати підуть через НСЗУ через прямі угоди з медзакладами.
Станом на вчора фактично 90% угод підписані, а по екстреній медицині – всі 100% угод.
Тому в подальшому виплати мають буди вчасними», - сказав Денис Шмигаль. Також він розповів лікарям, що вчора Уряд погодив призначення Василя Володіна головою Київської облдержадміністрації, але найближчим часом остаточне рішення повинен ухвалити Президент.
«Домашнє завдання нового керівника – приділити увагу екстреній медицині комплексно і вашій станції, зокрема», - наголосив Прем’єр-міністр.

Додати коментар

Користувач:
email:





Фінансовий ринок,
Може стати твоїм другом,
І забезпечить тебе.

- Fin.Org.UA

Новини

21:00 - Новини 26 травня: тарифи "Укренерго" підвищать, податки на посилки провалили, новий рекорд долара
20:40 - Маск виставив Пентагону у 5 разів вищий чек за Starlink для ударів по Ірану
20:20 - Безкоштовне харчування з 1 вересня розширять на нові класи: які саме
19:55 - Удар дронів не зупинив ключовий нафтовий порт московія на Чорному морі
19:25 - Син засновника Mango, якого підозрюють у вбивстві батька, тимчасово йде з компанії
19:15 - "Київстар" купив шість сонячних електростанцій за 3,6 мільярда
18:45 - Танкер біля узбережжя Оману вибухнув – є витік пального
18:18 - Серія "Ми сильні. Ми разом" поповнилася двома новими обіговими пам’ятними монетами, присвяченими Сумській та Чернігівській областям
18:10 - Ритейл, агро і фарма забрали верхівку рейтингу компаній за приростом доходу
17:35 - Курс долара до гривні вчетверте за травень оновив історичний максимум
17:25 - Оновлено процедури авторизації страхових посередників
17:10 - Бізнес отримав перші виплати за програмою страхування воєнних ризиків
16:44 - Засідання Комісії
16:35 - Фінансовій компанії відкликано ліцензію
16:30 - Як бізнес залучає гроші під час війни
16:29 - Рада не проголосувала за ПДВ на посилки вартістю до 150 євро
16:00 - ВАКС закрив "залізничну справу" Дубневича через прострочене досудове розслідування
15:55 - Комісія провела навчання з регулювання краудфандингу за стандартами ЄС
15:32 - московіяни поцілили у склад ООН у Дніпрі та знищили продовольство на 1,4 мільйона доларів
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 27.05.2026
15:12 - НКРЕКП змінила тарифи на закачування, відбір та зберігання газу
14:52 - Найбільший польський маркетплейс запустить пряму доставку в Україну
14:40 - Оброблення відходів
14:37 - (WT) Waste Treatment
14:34 - Повідомлення про оприлюднення звіту про повторне відстеження результативності постанови Кабінету Міністрів України від 04.06.2024 № 644 «Деякі питання державного стимулювання створення та функціонування індустріальних парків»
14:30 - Огляд небанківського фінансового сектору, травень 2026 року
14:30 - Страховики наростили активи, а більшість фінансових компаній залишилися прибутковими – Огляд небанківського фінансового сектору
14:29 - Звіт про повторне відстеження результативності постанови Кабінету Міністрів України від 04.06.2024 № 644 «Деякі питання державного стимулювання створення та функціонування індустріальних парків»
14:22 - Інженеру "Укренерго", який "підіграв" підряднику, вручили підозру
14:00 - Регулятор підвищить тарифи "Укренерго": які причини та чи зростуть ціни


Більше новин