На Донеччині працювали над розробкою проектів рішень про встановлення місцевих податків та зборів

25.05.2020 19:00 | Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва

pexels-photo-379438225 травня завідувач Сектору Державної регуляторної служби у Донецькій області Олена Ростова провела онлайн консультування суб’єктів господарювання Волноваського району Донецької області з питань реалізації органами місцевого самоврядування вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

Вона надала методологічну  допомогу з питань підготовки та затвердження регуляторних актів з питань місцевих податків і зборів, а також аналізу регуляторного впливу та М-тесту до проектів регуляторних актів. Окремо звернула увагу на вимоги статті 34 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

Також обговорювалось питання оприлюднення на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних, зокрема й проектів рішень, що підлягають обговоренню та інформації, яка визначена законодавством про засади регуляторної політики у розрізі вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» та постанови Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2015 р. № 835 «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних» (із змінами).

За результатами роботи домовились щодо подальшої співпраці з обговорення проектів регуляторних актів, зокрема стосовно місцевих податків і зборів.

Запись На Донеччині працювали над розробкою проектів рішень про встановлення місцевих податків та зборів впервые появилась Державна регуляторна служба України.

Додати коментар

Користувач:
email:





Royal Exchange, home
Of insurance and underwriters
Risk management key

- Fin.Org.UA

Новини

09:25 - У який термін необхідно сплатити податкове зобов’язання у разі несвоєчасного подання звітності?
09:21 - Модернізуємо Електронний кабінет разом!
09:20 - Транспортний податок: надходження від платників до місцевих бюджетів Дніпропетровщини зросли на 55,7%
09:17 - Від платників податку на нерухоме майно до місцевих бюджетів Дніпропетровської області надійшло понад 549,6 млн гривень
09:16 - Платники Дніпропетровщини сплатили до загального фонду держбюджету майже 3,4 млрд грн податку на прибуток підприємств
09:15 - Податок на нерухомість: дедлайни і відповідальність
09:14 - Сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» на тему «Офіс податкових консультантів – сучасний формат спілкування з платниками»
09:12 -  Діалог податківців з платниками: минулого тижня – про актуальне та важливе
09:11 - Основа податкового контролю – ризики та цифрова аналітика
09:09 - ДПС без бар'єрів: електронні сервіси та жестова мова відкривають рівний доступ до податкових послуг
09:08 - Понад 77 млрд грн на захист України: надходження військового збору зросли на чверть
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 16.06.2026
21:00 - Новини 15 червня: США та Іран підписали угоду, наслідки атаки московія по Україні
20:45 - Anthropic спробує відбити наказ США про блокування топових ШІ-моделей
20:20 - Суд остаточно поховав позов Маска про "викрадення" таємниць проти OpenAI
19:50 - Угода є, але танкери стоять – все ще бояться перетинати Ормуз без гарантій
19:20 - США та Іран підписали угоду про відкриття Ормузу
18:43 - Апеляція залишила без змін вирок у справі про розкрадання мільйонів кіностудії Довженка
18:20 - "Слава Україні!" з'явиться на купюрах 100 гривень
18:00 - московіяни до котловану зруйнували давно зачинене відділення в Києві – Смілянський
18:00 - Посилення спроможності рибної галузі на шляху до ЄС: в Одесі відбувся діалог держави та бізнесу
17:45 - Трамп заявив, що нафтові танкери почали виходити з Ормузу
17:42 - Страховик розпочав добровільний вихід із ринку шляхом виконання страхового портфеля
17:15 - Боротьба за "аудиторію у вітальні": Fox купує стрімінгову компанію Roku
17:04 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
17:00 - Тарас Висоцький: Лісопромисловий комплекс України має значний потенціал для розвитку та зеленого відновлення економіки
16:48 - Суд потроїв розмір застави організатору оборудки на будівництві станції "Енергоатому"
16:31 - Гасло "СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!" з’явиться на банкнотах номіналом 100 гривень
16:30 - Як осідлати штучний інтелект
16:30 - До переліку лауреатів премії "УП 100. Бізнес" увійшла Ольга Устинова


Більше новин