На онлайн платформі Донецької ТПП відбулося засідання Комітету з підприємництва в сфері туризму, курортно-рекреаційної, ресторанної та готельної діяльності Донеччини

22.05.2020 19:42 | Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва

pexels-photo-38076922 травня на онлайн платформі Донецької ТПП відбулося засідання Комітету з підприємництва в сфері туризму, курортно-рекреаційної, ресторанної та готельної діяльності Донецької ТПП.

До роботи долучилися 50 учасників: представники державної влади, місцевого самоврядування, бізнес-асоціацій, керівники підприємств.

В ході засідання були розглянуті проекти, спрямовані на розвиток туристичної галузі в Донецькому регіоні, а також актуальні питання щодо можливості отримання допомоги по частковому безробіттю на період карантину, кредитування клієнтів ММСБ за програмою «Доступні кредити 5-7-9%».

Завідувач Сектору Державної регуляторної служби у Донецькій області Олена Ростова нагадала про додержання вимог регуляторної політики у сфері господарської діяльності. Учасники заходу отримали рекомендації щодо підготовки аналізу регуляторного впливу та Тесту малого підприємництва, а також вимог регуляторного законодавства щодо процедур прийняття таких рішень та компетенції органів місцевого самоврядування.

За результатами роботи домовились щодо подальшої співпраці з підготовки проектів регуляторних актів.

Запись На онлайн платформі Донецької ТПП відбулося засідання Комітету з підприємництва в сфері туризму, курортно-рекреаційної, ресторанної та готельної діяльності Донеччини впервые появилась Державна регуляторна служба України.

Додати коментар

Користувач:
email:





Ділянки підуть,
Берегти їх власники
І розум, й мудрість

- Fin.Org.UA

Новини

11:50 - Кінець енергетичного перемир’я: через атаки ворога знеструмлення у чотирьох областях
11:39 - Приватбанк скасував на місяць комісію за зняття готівки на касі при оплаті бізнес-картками
11:28 - Україна запускає верифікацію терміналів Starlink
11:12 - Бізнес сезонно послабив оцінки результатів своєї діяльності – підсумки опитування підприємств у січні
11:10 - Щомісячні опитування підприємств України, січень 2026 року
11:08 - Чи необхідно фізичній особі, яка надає в оренду особисте майно, реєструватись ФОП?
11:07 - Цифрова безбар’єрність у податковій сфері
11:05 - Стартувала деклараційна кампанія – 2026: громадяни декларують доходи, отримані протягом минулого року
11:04 - Працювати офіційно – вигідно!
11:01 - Герус про скандальні контракти "Енергоатому": 9 розірвали, є часткова компенсація
11:00 - Максимальна база нарахування єдиного внеску у 2026 році
11:00 - Сінгапур створює космічне агентство на тлі бурхливого зростання сектору
10:58 - Звірка даних щодо плати за землю фізичними особами
10:57 - Електронний кабінет – головний інструмент цифрової взаємодії з податковою
10:54 - Декларування - 2026: кому необхідно подати декларацію про майновий стан і доходи
10:52 - Деклараційна кампанія – 2026: звітуйте про доходи онлайн
10:36 - ДПС та Рада бізнес-омбудсмена спільно реалізували перший в історії України кейс податкової медіації
10:26 - У 2025 році великі платники податків перерахували до бюджету майже половину всіх надходжень
10:25 - В Україні на третину поменшало великих компаній-землевласників: десятка лідерів
10:09 - В Києві та деяких областях почались аварійні відключення світла
10:00 - У Німеччині страйки працівників паралізували роботу громадського транспорту
09:39 - Ціни на нафту знизилися найстрімкіше за останні пів року
09:25 - Роль кар’єрних радників у реалізації державної політики зайнятості для осіб з інвалідністю та осіб старшого віку
09:00 - В Євросоюзі назвали найбільші автомобільні ринки у 2025 році
08:30 - Як очистити банки від поганих кредитів
08:00 - Вклали 40 тисяч гривень на двох і завоювали ринок: як айтівці зі Львова заснували Dodo Socks
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 02.02.2026
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
18:00 - Україна завезла рекордний обсяг електроенергїї з ЄС у січні на тлі атак московія
17:39 - Південь України посилили на 500 МВт після нічного ремонту лінії з Молдовою


Більше новин