МЗС визначило ТОП-10 країн, які є найбільш бажаними для українських експортерів

22.05.2020 17:42 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Міністерство закордонних справ опитало учасників Ради експортерів та інвесторів при МЗС та визначило ТОП-10 країн, які є найбільш бажаними для українських експортерів. “Ми перезапустили Раду експортерів та інвесторів, аби створювати можливості для українських компаній.
Відкривати нові ринки, збільшувати торгівлю українськими товарами за кордоном.
Щоб люди могли заробляти гроші, створювати робочі місця, платити зарплати, наповнювати бюджет податками”, — нагадав глава МЗС. За словами Дмитра Кулеби, потреби та пріоритети експорту найкраще знають самі експортери.
Саме тому МЗС звернулося до членів РЕІ, аби скласти ТОП-10 найбажаніших ринків збуту. Серед них виявилися як традиційні, так і нові, перспективні для торгівлі країни. До ТОП-10 увійшли: Бразилія, Об’єднані Арабські Емірати, Ефіопія, Індія, Китай, Казахстан, Чилі, Катар, Узбекистан та Канада. У цих та інших привабливих для експорту країнах, економічні відділи закордонних дипломатичних установ працюватимуть як команди з розвитку торгівлі та інвестицій. МЗС також створюватиме додаткові можливості торгівлі з Німеччиною, Туреччиною, Ізраїлем, Білоруссю та Молдовою. Серед інших пріоритетних для експортерів регіонів, МЗС працюватиме на створення вигідних умов торгівлі на Близькому Сході, в Азійсько-Тихоокеанському регіоні, країнах Африки, регіоні Північної та Південної Америки. Довідково Відкриваючи нові ринки, Україна продовжує активну взаємодію з ключовими торговельними партнерами. У І кварталі 2020 року найбільшим торговельним партнером України за обсягом торгівлі товарами залишається Європейський Союз (10,6 млрд дол.
США), а серед окремих країн – Китай (3,2 млрд дол.
США).
За обсягом експорту товарів за цей період – ЄС (4,8 млрд дол.
США) та Китай (1,3 млрд дол.
США).

Додати коментар

Користувач:
email:





Метушня в банку
Гроші пливуть як ріки
Доходи ллються

- Fin.Org.UA

Новини

20:00 - Новини 11 серпня: московія готує масовану атаку енергетики Києва, удар балістики по Запоріжсталі
19:45 - Воєнні витрати виснажують бюджет московія, попри нафтові надприбутки
19:20 - Морський експорт нафти з московія впав до мінімуму з травня
18:55 - Тимчасові судноплавні обмеження Туреччини збільшили премію за ризик – ЗМІ
18:35 - "Збитки колосальні": у Rozetka назвали вартість зруйнованого Росією складу
18:30 - Оновлено вимоги до платоспроможності страховика
18:08 - "Бек-офіс" Укрзалізниці: судитимуть організаторів корупційних схем
17:55 - Україна шукає заміну портам: зерно хочуть пустити через Молдову зі знижкою
17:50 - NBU July 2026 Inflation Update
17:50 - Коментар Національного банку щодо рівня інфляції в липні 2026 року
17:32 - Київська прокуратура викрила "земельну схему" і повернула громаді 25 гектарів
17:04 - У липні в Україні стало на 11 фінустанов менше – НБУ
16:55 - Нацбанк показав курс долара та євро на 12 серпня
16:17 - Через удар балістики московія зупинилась Запоріжсталь: семеро загиблих, 21 поранений
16:06 - Соболев увійшов до складу наглядової ради Нафтогазу
16:00 - Рокіровка найвищого рівня. Свириденко може очолити "Нафтогаз"
15:49 - Туристичний збір: до місцевих бюджетів Дніпропетровщини надходження зросли майже на 23%
15:48 - Результати опрацювання інформації, отриманої від ДПС України, сервісу «Пульс», державної установи «Урядовий контактний центр» та «Гарячої лінії голови Дніпропетровської ОДА»
15:47 - Про сервіс «Пульс» Державної податкової служби України
15:45 - «Податок на Google»: понад 11,3 млрд грн надійшло до бюджету у 2026 році
15:44 - Інформаційна акція в Синельниківській ДПІ
15:42 - До загального фонду держбюджету за видобування нафти платники Дніпропетровщини сплатили майже 44,4 млн грн рентної плати
15:41 - Дніпропетровщина: до загального фонду держбюджету надійшло понад 3,6 млрд грн податку на прибуток підприємств
15:40 - На Рівненщині спалахнуло підприємство: що відомо
15:39 - Декларацію про майновий стан і доходи для отримання податкової знижки подаєм у мобільному застосунку «Моя податкова»
15:33 - Випадки, за яких юридична особа – платник єдиного податку не визначає МПЗ
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 12.08.2026
15:20 - У липні загальна кількість небанківських фінансових установ зменшилася на 11 компаній
15:20 - ДТЕК повернув світло більшості одеситів, але з подачею електроенергії є складнощі
15:00 - "Дія" сама пропонуватиме українцям доступні їм держпослуги – Мінцифри


Більше новин