До уваги міжнародних автомобільних перевізників України, які здійснюють перевезення до Італійської Республіки

08.04.2020 21:36 | Міністерство інфраструктури України

8 Квітня 2020, 16:59На додаток до новини https://mtu.gov.ua/news/31734.html, інформуємо про отримання оновленої форми особистої заяви водія вантажного транспортного засобу, яка розроблена Міністерством інфраструктури Італії спільно з Міністерством охорони здоров’я Італії, яка повинна заповнюватися кожною особою, що в’їжджає на територію країни, або перетинає її кордон з метою транзиту. Такий режим діятиме до окремого повідомлення Міністерства інфраструктури Італії.
Неофіційний переклад та інструкція щодо його заповнення додається.
Звертаємо увагу, що оновленнями впроваджено обов’язкове інформування водіями при в’їзді на територію Італії, навіть у режимі транзиту,  територіальних органів санітарного захисту відповідної провінції.
Перелік і контакти вищезазначених органів доступні на вебсторінці Міністерства охорони здоров’я Італії за посиланням: https://cutt.ly/EtKnior
Водіям транспортних засобів дозволено перебувати в Італії 72 години в разі вказання країни кінцевою метою поїздки та 24 години в разі транзиту. Цей період може бути продовжено ще на 48 або 12 годин (в залежності від режиму перебування) у разі вмотивованої необхідності. У такому випадку необхідно заповнити додаткову заяву. В разі перевищення терміну перебування понад встановлені терміни, водій зобов’язаний розпочати режим самоізоляції на 14 діб з інформування відповідних територіальних органів охорони здоров’я за місцем проходження ізоляції.
 



Додати коментар

Користувач:
email:





Red candlesticks fall,
A symphony of losses,
Fear grips the market.

- Fin.Org.UA

Новини

14:29 - Леся Карнаух провела діалог із бізнесом Вінниччини про перевірки і блокування накладних та презентувала сервіс підтримки грантоотримувачів
14:21 - ДПС, БЕБ, Держпраці та представники ресторанного бізнесу обговорили шляхи детінізації галузі
13:18 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
12:49 - Як в контролюючих органах оновлюється інформація про зміну облікових даних самозайнятих осіб?
12:48 - Чи необхідно суб’єкту господарювання у разі розрахунків через РРО/ПРРО відображати в касовому чеку суму сплаченого туристичного збору?
12:47 - Яким чином повернути переплату з ПДФО, що виникає за наслідками проведення річного перерахунку сум доходу фізичної особи?
12:43 - Де на офіційному вебпорталі ДПС розміщено інформацію щодо рішень органів місцевого самоврядування про встановлення місцевих податків та зборів на відповідній території?
12:41 - Відтерміновано впровадження електронної системи обігу акцизних марок (е-Акциз)
12:27 - Звільнення від ПДВ для імпорту товарів оборонного значення продовжено
12:26 - За якими кодами бюджетної класифікації сплачується акцизний податок?
12:23 - Чи нараховуються податкові зобов’язання покупцем, якщо згідно умов договору оплата постачальнику за придбані товари/послуги/основні засоби здійснюється третьою особою?
12:21 - Податкова знижка за витратами на благодійність: умови отримання
12:20 - Комунікації з податковою через Електронний кабінет – швидкість і комфорт
12:19 - Загальний фонд державного бюджету у січні отримав від платників Дніпропетровщини 40,7 тис. грн частини чистого прибутку
12:18 - Транспортний податок: платники поповнили місцеві бюджети Дніпропетровщини майже на 2,7 млн гривень
12:17 - Понад 26,5 млн грн податку на нерухоме майно – фінансова інвестиція від фізичних осіб – власників нерухомості у розвиток громад Дніпропетровщини
12:16 - Як отримати відомості про доходи для заповнення декларації: онлайн-сесія податківців Дніпропетровщини
12:14 - Податкова служба Дніпропетровщини продовжує робочий діалог із громадами області
12:13 - Контроль за обігом рідин, що використовуються в електронних сигаретах: результати роботи податківців Дніпропетровщини
12:12 - В Офісі податкових консультантів Головного управління ДПС у Дніпропетровській області презентували новий сервіс
12:10 - Відкритий діалог: податківці допомагають ветеранам стартувати і розвивати бізнес
12:07 - Власники елітних авто сплатили 34,6 млн грн транспортного податку: найбільше – у Києві
12:06 - Леся Карнаух провела діалог із бізнесом Вінниччини про перевірки і блокування накладних та презентувала сервіс підтримки грантоотримувачів
11:45 - В Одесі повернули світло для понад 30 тисяч родин після обстрілів
11:38 - "Укртранснафта" прокоментувала наслідки удару московія по нафтопроводу "Дружба"
11:10 - Нафта готується до першого зростання за три тижні
10:48 - Леся Карнаух провела діалог із бізнесом Вінниччини про перевірки і блокування накладних та презентувала сервіс підтримки грантоотримувачів
10:45 - В п'яти областях є знеструмлення через бойові дії та ворожі обстріли енергосистеми
10:22 - московіяни дронами атакували газову інфраструктуру на Полтавщині
10:15 - Внаслідок ворожої атаки 8 тисяч споживачів у Запоріжжі лишаються без електрики


Більше новин