Підстав для дефіциту пшениці немає, ситуація під контролем, - Ігор Петрашко

08.04.2020 19:00 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

8 квітня під час брифінгу Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Ігор Петрашко розповів про заходи задля забезпечення продовольчої безпеки України. Минулого тижня з експортерами, які представляють 99% ринку, був підписаний Меморандум про взаєморозуміння, у якому було погоджено обсяги так званих незнижувальних залишків зерна пшениці.
Згідно з цим документом, станом на липень 2020 року, перед збіжжям нового врожаю, залишки будуть вдвічі перевищувати минулорічні показники.  “Посиленого експорту пшениці немає, це - міф.
Ще з початку березня ми моніторимо ситуацію з експортом та імпортом по всіх продуктах харчування, та вводимо точкові рішення по деяких позиціях, як наприклад, гречка.
Також працюємо з тими країнами, з яких імпортуємо певні продукти.
Тому ніякого дефіциту, пов’язаного з продуктами з пшениці, не буде і підстав для цього немає”, - прокоментував Ігор Петрашко.  За словами Міністра, Україна як великий експортер аграрної продукції не має втратити довіру партнерів і ринки збуту.
І сьогоднішня криза є можливістю застосувати нові інструменти для розширення аграрного експорту, що принесе в українську економіку додаткові інвестиції і допоможе створити робочі місця.
Тому одним з напрямів роботи Міністерства є підтримка і розвиток аграрного сектору.  Зокрема, державна підтримка аграріїв на суму 4 млрд грн повністю збережена в держбюджеті 2020 року та орієнтована, в першу чергу, на малих сільгоспвиробників та фермерів.
Ці дотації матимуть кумулятивний ефект та дозволять забезпечити притік інвестицій у розмірі 14,7 млрд грн та створити 85 тис.
нових робочих місць. 

Додати коментар

Користувач:
email:





Bank of England watch
Interest rates and monetary
Policy shifts and turns

- Fin.Org.UA

Новини

13:00 - 60 000 сусідів: як за чверть століття KAN задав нові стандарти забудови в Україні
12:58 - У так званій ДНР заборонили їздити вночі на тлі ударів по логістиці регіону
12:30 - Як автоматизувати продажі
12:20 - Банки України показали актуальний курс валют на 12 червня
12:05 - "Укрзалізниця" відправляє на вихідних два додаткові поїзди з Києва до Карпат
11:50 - Поляки передумали обмежувати автобусний рух через пункт "Шегині–Медика"
11:40 - Депозитарій Національного банку запровадить “Кабінет клієнта” для підвищення технологічності сервісів
11:30 - Удари по енергетиці: Кулеба розповів, як змінилася тактика росіян
11:15 - Український банк відновив роботу після продажу полякам
10:52 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
10:50 - Взяття на облік як платника єдиного внеску члена фермерського господарства, який не належить до осіб, що підлягають страхуванню на інших підставах
10:50 - ДБР повідомило нові підозри Гринкевичам у справі про закупівлі для армії
10:49 - На акцизному складі наявні залишки пального: як змінити розпорядника?
10:48 - Внаслідок невірного заповнення реквізиту платіжної інструкції кошти не надійшли до відповідного рахунку у встановлені терміни: що з відповідальністю?
10:46 - Як в податковій декларації екологічного податку з позначкою «уточнююча» виправляються показники раніше поданої декларації, в якій виявлено помилки?
10:45 - Яку інформацію передають платники, які використовують ПРРО, до органів ДПС по дротових або бездротових каналах зв’язку?
10:43 - ОСББ здійснює управлінські функції щодо багатоквартирного будинку: чи необхідно подавати Заяву за формою № 20-ОПП?
10:42 - Чи передбачені пільги щодо сплати збору за місця для паркування транспортних засобів?
10:41 - Деякі особливості заповнення податкової декларації про майновий стан і доходи
10:39 - Про особливості заповнення додатка «Розрахунок загального мінімального податкового зобов’язання» до Податкової декларації з податку на прибуток підприємств
10:38 - Який розмір нецільової благодійної допомоги, у тому числі матеріальної, не включається до оподатковуваного доходу платника ПДФО?
10:38 - Учні 10–12 класів зможуть вивчати фінансову грамотність і підприємництво за модельними програмами Національного банку
10:36 - Внесок на підтримку працевлаштування осіб з інвалідністю: на який рахунок платити?
10:35 - Сплата бюджетних/небюджетних платежів: правила заповнення обов’язкового реквізиту «Призначення платежу» платіжної інструкції
10:33 - Податковий календар на 15 червня 2026 року
10:32 - Екологічний податок: платники Дніпропетровської області сплатили до загального фонду держбюджету понад 134,2 млн гривень
10:31 - Від платників рентної плати за видобування кам’яного вугілля до місцевих бюджетів Дніпропетровщини надійшло понад 42,5 млн гривень
10:30 - Після атак московія нові знеструмлення є у п'яти областях
10:29 - Для підтримки фінансової стійкості регіону платники спрямували до місцевих бюджетів Дніпропетровщини понад 3,5 млрд грн плати за землю
10:28 - Податкова служба та бізнес: у фокусі уваги – проведення перевірок


Більше новин