Минфин не планирует одалживать на внутреннем рынке до конца апреля

08.04.2020 17:36 | Укррудпром

17:10 08 апреля 2020 года

Министерство финансов не видит необходимости в привлечении средств для финансирования государственного бюджета на внутреннем рынке до конца апреля. Об этом министр финансов Сергей Марченко сообщил на брифинге.

“Что касается внутренних заимствований. На сегодняшний момент у нас нет необходимости проведения заимствований в апреле. Мы будем видеть реакцию рынка на наши инструменты, и если у нас будет такая необходимость, мы обязательно выйдем (на рынок)”, — сказал Марченко.

Как сообщалось, Министерство финансов по результатам проведенных консультаций с первичными дилерами отказалось от проведения во вторник, 7 апреля, аукционов по размещению облигаций внутреннего государственного займа (ОВГЗ).

Минфин не проводит первичные аукционы по размещению гривневых ОВГЗ с начала марта, один раз за это время разместив облигации, номинированные в евро и долларе США.

В то же время Национальный банк Украины (НБУ) по согласованию с Минфином 1 апреля перечислил в государственный бюджет сразу всю сумму в 42,72 млрд грн своей прибыли за прошлый год, что на 2 млрд грн больше, чем запланировано законом о госбюджете на 2020 год.

За время отсутствия первичных аукционов по размещению гривневых ОВГЗ, ставку на которых Минфин держал на уровне до 10% годовых, их доходность на вторичном рынке сильно выросла. По кривой доходности на сайте Нацбанка, по бумагам до года она составляет 17-19% годовых, один-два года — почти 20% с постепенным снижением до 16% по 7-летним бумагам.

Додати коментар

Користувач:
email:





Bullish market rise,
Investors cheer and shout loud,
Capital success.

- Fin.Org.UA

Новини

11:21 - Податок на нерухомість: внесок платників до місцевих бюджетів Дніпропетровщини – майже 275,8 млн гривень
11:19 - Інтерв’ю щодо декларування доходів громадян за 2025 рік
11:18 - Зустріч податківців з Павлоградською філією Дніпропетровського ОЦЗ щодо створення комплексної системи супроводу для учасників грантової програми «Власна справа»
11:16 - Зручно і швидко подати заяву та отримати довідку про сплачений нерезидентом в Україні податок на прибуток можна через Електронний кабінет
11:15 - Задекларована праця – це внесок у стабільність країни, підтримка економіки та соціальний захист працівників
11:14 - Дніпропетровщина: збір за місця для паркування транспортних засобів поповнив місцеві бюджети на понад 11,3 млн гривень
11:13 - Деклараційна кампанія: строки подання декларації про доходи
11:11 - Бюджет отримав майже 160,7 млрд грн ПДФО за І квартал 2026 року
11:10 - Брифінг в Павлоградській ДПІ щодо декларування доходів
11:09 - Безбар’єрність: комфорт і доступність сервісу для платників – у фокусі уваги податкової служби
11:07 - Акцизний податок: з вироблених товарів до загального фонду держбюджету платники Дніпропетровщини сплатили понад 68,1млн гривень
10:11 - У шести областях нові знеструмлення внаслідок ворожих атак на енергетику
09:52 - В Україні цьогоріч ФОПів відкрилось більше, ніж закрилось: популярні сфери
09:45 - Дорога нафта від війни в Ірані лише підлатала, а не вилікувала економіку московія – FT
09:15 - Чутливе питання: Україна та МВФ шукають альтернативи ПДВ для ФОП
09:12 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
09:00 - Нафта відреагувала на ризик ескалації на тлі конфіскації США танкера Ірану
08:30 - Навіщо аграріям реєстр біометану
08:00 - Черги замість грошей. Чому провалилася реформа дитячих виплат
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 20.04.2026
18:00 - Трамп ініціював переговори з Іраном про закритий Ормуз: останні вимагають зняти блокаду
17:07 - Орбан: Україна готова відновити "Дружбу" у понеділок, якщо Угорщина розблокує кредит
15:59 - Tesla запустить таксі-роботів ще у двох містах
15:00 - Хакери сколихнули крипторинок викравши $290 мільйонів із системи, яка вважалась неприступною
14:42 - Щотижневий дайджест
13:50 - ЄС знову штовхає бізнес на дистанційку через новий енергетичний шок
12:45 - На Полтавщині дрон московія влучив в об’єкт залізничної інфраструктури
12:00 - Від Ормузу почали розвертатися газові танкери після сигналу з Ірану
11:00 - Зеленський порахував, скільки московія отримає від скасування санкцій США з нафти
10:00 - Війна в Перській затоці занурила Пакистан у темряву через блокування СПГ з Катару


Більше новин