Офіційне представництво Volkswagen в Україні надає автомобілі та забезпечення пальним для медичних та соціальних працівників з метою боротьби із поширенням коронавірусу COVID-19

07.04.2020 15:30 | Fin.Org.UA

Офіційний імпортер автомобілів Volkswagen в Україні долучається до боротьби із поширенням коронавірусу COVID-19 та надає 10 автомобілів у тимчасове користування і пальне для медичних працівників та організацій,  які активно залучені до боротьби з COVID-19.

 Ідея реалізована за підтримки антикризового штабу КМДА, які наразі в тісному зв’язку із медичними та соціальними працівниками. 

Частина автомобілів буде надана в Єдиний координаційний центр, який діє на базі Департаменту соціальної політики КМДА та допомагає незахищеним та вразливим верствам населення. 

Автомобілі будуть використовуватися для перевезення пацієнтів, які проходять лікування гемодіалізом і підпадають під групу ризику інфікування коронавірусом. 

Три автомобілі будуть надані Центру Екстреної медичної допомоги та медицини катастроф міста Києва. Саме там бригади швидкої медичної допомоги надають цілодобову екстрену медичну допомогу при нещасних випадках і станах, що загрожують життю чи здоров’ю населення.

Працівники центру працюють наразі у посиленому режимі і можливість бути мобільними зараз доречна для них як ніколи. 

Також автомобілі отримають медичні працівники Київської Міської Клінічної Лікарні Швидкої Медичної Допомоги

 

Довідка про компанію: Офіційний імпортер автомобілів Volkswagen в Україні - компанія ТОВ «Порше Україна», яку засновано в 2008 році. Компанія є частиною австрійського холдингу Porsche Holding Salzburg - найбільшою компанією з продажу автомобілів у Європі, що провадить свою діяльність у 22 європейських країнах, а також у Південній Америці, Китаї та Малайзії.

Компанія імпортує в Україну автомобілі брендів Volkswagen, Audi, SEAT та Volkswagen Комерційні автомобілі.

Компанія також імпортує запасні частини, реалізує продукцію брендів концерну Volkswagen і надає гарантійні та сервісні послуги через авторизовану дилерську мережу згідно із міжнародними стандартами концерну.

Дилерська мережа Volkswagen в Україні є однією із найбільших і складає 26 дилерських центрів.

Додати коментар

Користувач:
email:





Patience is a must
Stay the course and stay the course
Long-term growth will come

- Fin.Org.UA

Новини

20:45 - Ілон Маск та Тім Кук супроводжуватимуть Трампа на перемовини із Сі
20:25 - "Енергоатом" збудував одну з ключових захисних споруд на Рівненській АЕС
20:05 - У вівторок 12 травня відключень світла не заплановано
19:53 - В Україні ціни на будівельні роботи зросли на понад 16% у березні
19:30 - Від 50 і старше: уряд Свириденко шукає кадрові резерви всередині країни
19:14 - "Укренерго" просить підвищити тарифи на передачу електроенергії: які причини
19:03 - Sony викуповує права на пісні Леонарда Коена, Blondie, Бібера та інших
18:34 - Нацбанк показав курс долара та євро на 12 травня
18:15 - Данський перевізник очікує, що її судна будуть заблоковані в Ормузі до кінця 2026 року
17:54 - Експортне мито та фінмоніторинг: які правки потрапили до законопроєкту про "податок на OLX"?
17:53 - НБУ змоделював, як розвиток війни в Ірані впливатиме на ціни та економіку України
17:15 - "Укргазвидобування" виграло суд у китайського підрядника щодо ремонту свердловин
16:55 - Держфінмоніторинг посилює аналіз готівкових покупок дорогої нерухомості та авто
16:39 - На кордоні "єЧерга" автоматично перевірятиме наявність "Зеленої картки"
16:27 - Угорщина може відмовитися від співпраці з "Росатомом" щодо єдиної АЕС у країні
16:23 - Американські аналітики підрахували можливі втрати країн G-7 від експансії Китаю
15:50 - Поліція викрила "агрошахраїв", які ошукали іноземців
15:46 - В Україні обсяги митних пільг зросли на понад 50%
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 12.05.2026
15:17 - Пропонується внести зміни до деяких нормативно-правових актів із питань реєстрації учасників платіжного ринку
15:15 - Вперше з початку війни в Ірані росіяни збільшили знижку на нафту Urals – ЗМІ
15:06 - Недостовірне декларування: судитимуть ексголову Держлікслужби
15:00 - В Україні попит на вторинне житло падає, вартість зростає нерівномірно
14:45 - «Зроблено в Україні»: за тиждень бізнес залучив 4,4 млрд грн доступних кредитів за програмою «5-7-9%»
14:30 - Квиток до Євросоюзу
14:29 - Тренінг в Павлоградській ДПІ щодо можливостей Електронного кабінету
14:27 - Податкові пільги: що важливо знати волонтерам
14:26 - Податкова знижка за навчання: які документи потрібно подати?
14:25 - Переваги офіційної праці
14:25 - У більшості регіонів України зросли ціни на новобудови


Більше новин