На Житомирщині ситуація з лісовими пожежами складна, але контрольована, - Андрій Заблоцький

07.04.2020 09:24 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Вже декілька днів лісівники борються з масштабними лісовими пожежами на території трьох лісгоспів Житомирщині.
Триває гасіння 9 великих пожеж орієнтовною площею більше 1200 га.
Про це повідомив Голова Державного агентства лісових ресурсів України Андрій Заблоцький. Він наголосив, що загалом ситуація є контрольованою, проте залишається складною, адже люди працюють у надзвичайно важких умовах. «На локалізації пожеж задіяно майже 1000 працівників лісової охорони та рятувальників, понад 100 одиниць техніки.
Вчора та сьогодні до гасіння в Народицькому спецлісгоспі залучалася авіація.
Пліч-о-пліч працюють і підрозділи ДСНС», - зазначив Голова Держлісагентства. Також він повідомив, що на допомогу прийшли і сусідні держлісгоспи – відправили працівників підприємств та пожежну техніку. Оперативний штаб ліквідації лісових пожеж очолює заступник начальника ДСНС у Житомирській області. Окрім того, протягом 3 – 5 квітня силами державної лісової охорони було ліквідовано більше 53 випадки загорянь у лісовому фонді по всій області, на орієнтовній площі більше 86 га. Голова Держлісагентства зазначив, що лісівники також активно беруть участь у ліквідації масових пожеж у природних екосистемах (поля, луки, торфовища, смітники, сільськогосподарські угіддя, тощо). «Ми докладаємо максимум зусиль та робимо все від нас залежне, щоб протидіяти лісовим пожежам.
Вкотре наголошую – основна причина виникнення лісових пожеж (85%) – це людський фактор.
Лісова підстилка та трав’яниста і чагарникова рослинність надзвичайно сухі, у лісі зовсім немає вологи.
Нинішній рік – аномально сухий.
І один сірник чи недопалок стає причиною масштабної пожежі з катастрофічними наслідками для екосистеми, лісового господарства та навколишнього середовища.
Безпека лісу – наша відповідальність», - наголосив Андрій Заблоцький.

Додати коментар

Користувач:
email:





Inflation, deflation,
Interest rates and fiscal policy,
The world of finance.

- Fin.Org.UA

Новини

21:40 - Макроекономічний та монетарний огляд, квітень 2026 року
18:00 - Національний банк у березні 2026 року застосував до одного банку і п’яти небанківських фінансових установ заходи впливу за порушення вимог законодавства у сфері фінансового моніторингу та валютного законодавства
17:35 - Слов'янська ТЕС зупинила роботу внаслідок ворожих атак
17:25 - Російський НПЗ за 800 кілометрів від України зупинив роботу після атаки дронів
17:00 - Україна об’єднає енергоринок з ЄС: Рада ухвалила закон про market coupling
16:30 - Як отримати житло від держави: три актуальні програми компенсацій
16:20 - Рада продовжила дію військового збору на 3 роки після завершення війни
16:00 - Ціна на російську нафту зросла до найбільшої за 13 років
15:57 - Ключові рішення НКЦПФР від 07.04.2026
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 08.04.2026
15:30 - На окупованій Луганщині забирають працівників промисловості на війну проти України
15:00 - Повідомлення про учасника індустріального парку «Сигнівка»
15:00 - До фінансової компанії застосовано захід впливу
14:55 - В Україні стартувала виплата Нацкешбеку за лютий
14:35 - Нідерландський банк-гігант не зміг вийти з російського ринку
14:34 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
14:23 - Декларування 2026: учасники бойових дій та особи з інвалідністю внаслідок війни мають право на податкову знижку за оренду житла
14:21 - Як відображається у Звіті № 1-ВП продукція / товар, переданий у власну роздрібну мережу?
14:20 - Доходи нараховані (виплачені) ФОП, місцезнаходження або місце проживання яких тимчасово окупована територія: відображення у звітності
14:18 - Де платник може ознайомитися з інформацією щодо частки неотриманих грошових коштів за операціями РЕЗ?
14:12 - Заповнення заяви про проставлення апостиля у разі її подання представником юридичної особи
14:12 - Правоохоронці викрили чергову схему на "єВідновленні"
14:04 - За яким ідентифікатором форми необхідно подавати повідомлення про мережеві адреси, на яких здійснюється пропонування до продажу підакцизних товарів?
14:00 - Виплата кешбеку за лютий розпочнеться з 7 квітня
14:00 - Великодній кошик за п’ять років подорожчав майже вдвічі
14:00 - В Києві переглянуть тарифи на проїзд в громадському транспорті
13:58 - Які документи надаються ФОПом іншому суб’єкту господарювання для уникнення подвійного нарахування єдиного внеску?
13:46 - Із скриньки РРО або з місця проведення розрахункових операцій із застосуванням ПРРО викрадено готівку: дії суб’єкта господарювання
13:45 - СБУ повідомила про підозру капітану, який керував суднами "тіньового" флоту московія
13:40 - "Склад серйозно пошкоджено": росіяни атакували виробника снеків Flint, Сан Санич, Big Bob


Більше новин