З 7 квітня державний кордон України можна буде перетнути лише автотранспортом на 19 пунктах пропуску

06.04.2020 22:30 | Міністерство інфраструктури України

6 Квітня 2020, 15:377 квітня 2020 року тимчасово закритими будуть 115 пунктів пропуску, ще у 28 пунктах пропуску тимчасово припинене пішохідне сполучення.
З врахуванням усіх обмежень, введених українською владою та уповноваженими органами сусідніх країн, з 7 квітня залишається лише 19 пунктів пропуску, де можна перетнути державний кордон України власним автотранспортом.
Виключення обмежувальних заходів можуть прийматися щодо евакуаційних рейсів за рішенням уповноважених міністерств та відомств.
Оперативна інформація на телеграм-каналі https://t.me/vladyslavkryklii




Додати коментар

Користувач:
email:





Гроші, як ріка,
Тічуть на український ринок,
Використай їх мудро.

- Fin.Org.UA

Новини

11:00 - Кожна п'ята українська компанія завершила 2025 рік у збитку
10:58 - Платіжна інструкція, що оформлена платником в електронній або паперовій формі, повинна містити обов'язкові реквізити
10:56 - Процедура повторного (дистанційного) формування сертифікатів
10:54 - Чи може ФОП – платник єдиного податку використовувати кошти з поточного рахунку, який відкрито для здійснення підприємницької діяльності, для власних потреб?
10:52 - Щодо заповнення податкової декларації про майновий стан і доходи та додатка КІК за певних умов
10:51 - Чи можуть декілька суб’єктів господарювання отримати ліцензію на право роздрібної торгівлі тютюновими виробами/рідинами, що використовуються в електронних сигаретах, за однією адресою?
10:46 - До уваги платників податку на прибуток підприємств!
10:43 - ФОПи – платники єдиного податку другої – четвертої груп – сільськогосподарські товаровиробники при здійсненні роздрібної торгівлі на території села продукцією власного виробництва не застосовують РРО /ПРРО
10:41 - Особливості оподаткування ПДВ операцій з постачання послуг платниками ПДВ - резидентами Дія Сіті
10:37 - Податковий календар на 09 червня 2026 року
10:35 - Податкова служба Дніпропетровщини: протягом п’яти місяців судами розглянуто 287 справ
10:34 - Плата за землю: від фізичних осіб до місцевих бюджетів Дніпропетровської області надійшло майже 220,4 млн гривень
10:30 - Платники рентної плати за спеціальне використання води поповнили місцеві бюджети Дніпропетровщини на понад 57,6 млн гривень
10:30 - Дрон московія вдарив по депо "Нової пошти" у Харкові: згоріли посилки на мільйон
10:29 - Загальний фонд держбюджету: від платників Дніпропетровщини надходження акцизного податку протягом п’яти місяців перевищили минулорічні на 30,8 %
10:28 -  Підсумки тижневої інформаційно-роз’яснювальної роботи податківців Дніпропетровщини
10:26 - Надходження єдиного внеску за п’ять місяців 2026 року перевищили 301 млрд гривень
10:25 - Від реєстрації до масштабування: як працює податковий супровід ветеранського бізнесу
10:23 - Пільга з ПДВ для підприємств осіб з інвалідністю: що важливо знати під час воєнного стану
10:22 - Леся Карнаух: Паливний ринок покращує показники податкової віддачі
10:20 - Після атак московія є нові знеструмлення в кількох областях України
10:07 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
10:00 - московія атакувала енергооб'єкт ДТЕК на Одещині
09:35 - Трамп просив не бити, але Ізраїль атакував НПЗ в Ірані
09:05 - Нафта взлетіла на тлі обміну ударами між Ізраїлем та Іраном
08:30 - Як забезпечити цифровий суверенітет
08:00 - Щось пішло не так. Перше у світі регулювання штучного інтелекту відтерміновують
17:45 - У Раді розповіли, коли відбудеться об’єднання енергетичних ринків України та ЄС
17:30 - Суд розірвав угоду про ремонт музею у Херсоні на десятки мільйонів
16:50 - московія запускає 5G на частотах, недоступних багатьом росіянам – СЗРУ


Більше новин