Мінветеранів і Мінсоцполітики ініціюють спрощення процедури отримання Героями України одноразової грошової винагороди

03.04.2020 23:24 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Сьогодні, 3 квітня 2020 року, за ініціативи Мінветеранів, відбулася спільна зустріч Міністра у справах ветеранів України Сергія Бессараба та Міністра соціальної політики України Марини Лазебної з Героями України та членами їх родин. Під час зустрічі, в якій взяли участь генерал-майор, Герой України Ігор Гордійчук, голова ГО «Спілка Героїв України», Герой України Олександр Порхун, Герой України Василь Тарасюк та дружина загиблого Героя України Олега Міхнюка, Ірина, мова йшла про виконання, в умовах вимушеного карантину, постанови КМУ № 144 «Про затвердження Порядку виплати одноразової грошової винагороди особам, яким присвоєно звання Герой України за здійснення визначного геройського вчинку». За словами Міністра у справах ветеранів Сергія Бессараба, через обмежувальні карантинні заходи у ветеранів, членів родин загиблих ветеранів та родин Героїв Небесної сотні, які мають статус Героя України, виникли питання із процедурою подачі документів до відділів соціального захисту населення для оформлення одноразової грошової винагороди за здійснення визначного геройського вчинку. «Ми вирішили не відтерміновувати процедуру здійснення виплати через карантинні заходи, а шукати вже сьогодні шляхи вирішення цього питання, з урахуванням нинішніх умов.
І, я вдячний Міністру соціальної політики Марині Лазебній за розуміння і готовність спільно вирішувати виникаючі проблеми», - сказав Сергій Бессараб. Міністр також нагадав, що на дану одноразову виплату чекає 200 родин Героїв України. Під час наради, було вирішено вивчити питання щодо внесення змін в Постанову КМУ № 144, з урахуванням запровадження в Україні вимушеного карантину через поширення коронавірусної інфекції COVID-19, які б спростили процедуру оформлення документів необхідних для отримання виплат в умовах обмеження пересування населення. За словами Міністра соціальної політики України Марини Лазебної, міністерство розгляне можливість оформлення документів в дистанційному, безконтактному режимі, шляхом збору їх через електронний чи поштовий засіб зв"язку. Також було прийнято рішення переглянути існуючі нормативні документи, які регулюють соціальний захист ветеранів війни та родин загиблих і провести спільну роботу щодо підтримки ветеранів з обласними та міськими радами. Нагадаємо, що 26 лютого 2020 Уряд затвердив Порядок виплати одноразової грошової винагороди Героям України за здійснення визначного геройського вчинку станом на 1 січня 2020 року. Отримати грошову винагороду мають право особи, яким присвоєно звання Герой України з врученням ордена «Золота Зірка» та члени родини особи, яким присвоєно звання Герой України з удостоєнням ордена «Золота Зірка» посмертно або у разі смерті Героя України. Більше інформації про перелік необхідних документі для оформлення грошової винагороди в Постанові Кабінету Міністрів України від 26 лютого 2020 року № 144 за посиланням: https://www.kmu.gov.ua/npas/pro-zatverdzhennya-poryadku-viplati-a144.

Додати коментар

Користувач:
email:





World Economic
Forum in Davos, Switzerland
Where the rich converse

- Fin.Org.UA

Новини

09:55 - Українці купили цьогоріч понад 2600 легковиків з Китаю: які нові та вживані моделі найпопулярніші
09:50 - Зеленський підписав закон про об'єднання енергоринку України з ЄС
09:30 - Чи фракційне володіння відкриває дохідну балійську нерухомість: розбір La Casa від Binaryx
09:30 - Нафта відреагувала на позитивні надії щодо переговорів США та Ірану
09:00 - Частина Рівного залишилась без світла через аварійне відключення
08:30 - Як оборонний сектор допоможе перезапустити економіку
08:00 - Червоний борщ замість водянистої каші: як заробити на лікарняному харчуванні?
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 21.04.2026
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:30 - Європейські правила, сильніша система, захист споживачів: що дає Україні закон 4834
21:00 - Новини 20 квітня: новий рекорд євро
20:51 - У вівторок світло українцям не вимикатимуть
20:40 - Видатки держбюджету зросли на 7,1% порівняно з минулим роком
20:05 - ФГВФО реструктуризував 48 мільйонів гривень боргів перед РВС Банком
19:50 - Трамп заперечив слова міністра енергетики США про ціни на бензин після війни з Іраном
19:25 - Мільйонні оборудки на обстеженні зруйнованих об'єктів: обвинуваченим дали по 7 років
18:55 - На ринку майже без змін: які сідлові тягачі обирають українські перевізники
18:25 - У роботі AI-моделей стався глобальний збій
18:10 - московіяни влучили в АЗС в Богодухові на Харківщині: є постраждалі
17:40 - Мінрозвитку спрощує перетин кордону легковиками
17:30 - єОселя: щотижнева статистика
17:30 - До страхової компанії застосовано захід впливу
17:20 - В Україні змінили підходи до оцінки сільгоспземель: які нововведення
16:53 - Участь Мінекономіки у роботі Верховної Ради України 15 квітня 2026 року
16:46 - Інвестиційний успіх: "ШвидкоГроші"™ залучили 100 млн грн, завершивши розміщення облігацій утричі швидше
16:45 - Курс євро до гривні втретє поспіль оновить історичний максимум
16:40 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
16:40 - Атака на Туапсе: росіяни перенаправляють танкери до іншого порту
16:35 - Плани стійкості треба виконати до 1 вересня, але не всі регіони встигають – Зеленський
16:30 - Уряд удосконалив методику нормативної грошової оцінки земельних ділянок


Більше новин