Оператор ГТС України став членом-спостерігачем в ENTSOG

03.04.2020 19:36 | Оператор ГТС України

03 квітня 2020 року, м. Київ – ТОВ «Оператор ГТС України» став членом-спостерігачем Європейської мережі операторів газотранспортних систем ENTSOG. Відповідне рішення було одноголосно затверджене на вчорашньому засіданні генеральної асамблеї організації.

«Ми дуже раді тепер вже офіційно доєднатися до великої сім’ї європейських операторів газотранспортних систем. Вже кілька місяців ми активно співпрацюємо з ENTSOG, зокрема в питаннях гармонізації законодавства та процедур, а також щодо відкритості та безпеки постачання – щоденно відправляємо дані про роботу нашої ГТС на платформу прозорості. Вірю, що надалі наша співпраця тільки поглиблюватиметься задля розвитку газового ринку Європи та України, як його невід’ємної частини», – прокоментував генеральний директор ОГТСУ Сергій Макогон.

Оператору ГТС України важливо бути долученим до європейської експертної спільноти. Адже ENTSOG – це доступ до головного європейського координаційного центру в газотранспортній сфері, це платформа для консультацій та обміну прогресивними ідеями. Це також можливість для співробітників ОГТСУ брати участь в вузькоспеціалізованих навчальних заходах та взаємодіяти з колегами з інших країн. Крім того, ENTSOG забезпечує диспетчерські центри операторів ГТС інструментами для оперативної комунікації, моніторингу та спільного реагування в кризових і надзвичайних ситуаціях.

З 2015 року представником в ENTSOG від України був АТ «Укртрансгаз». Після успішного проведення анбандлінгу компанія втратила статус оператора української ГТС і завершила членство з 1 січня 2020 року, а ОГТСУ як новий незалежний оператор ГТС відповідно подав заявку на вступ в ENTSOG .

ENTSOG була створена в 2009 році і на даний момент об’єднує 56 операторів ГТС: 44 члена і 3 асоційованих партнера з країн ЄС, а також 9 членів-спостерігачів з країн, які не є членами Європейського Союзу – включно з ТОВ «Оператор ГТС України».

Запис Оператор ГТС України став членом-спостерігачем в ENTSOG спершу з"явиться на Оператор ГТС України.

Додати коментар

Користувач:
email:





Underwriters help
Issuers sell securities
To the public market

- Fin.Org.UA

Новини

11:57 - Дніпропетровщина: від фізичних осіб – платників транспортного податку надходження до місцевих бюджетів зросли на 78,7 %
11:55 - Від юридичних осіб - платників податку на нерухоме майно до місцевих бюджетів Дніпропетровщини надійшло понад 534,5 млн гривень
11:53 - Від платників Дніпропетровщини надходження ПДВ до бюджету перевищили 11,7 млрд гривень
11:33 - Як можна переглянути реєстраційний номер кваліфікованого сертифіката відкритого ключа, отриманого в Кваліфікованого надавача ЕДП ДПС?
11:32 - Щодо відображення операцій з підакцизними товарами, які не підлягають оподаткуванню у звітності
11:31 - Нерезидентам - платникам податку на прибуток підприємств
11:30 - Чи передбачені для фізособи пільги щодо сплати земельного податку за земельні ділянки, що утворилися за рахунок переданих за рішенням відповідної ради земельних часток (паїв)?
11:27 - Платник використовує автономні системи опалення: який перший звітний період для подання податкової декларації екологічного податку?
11:26 - Договір про спільну діяльність: яким чином здійснюється реєстрація РРО/ПРРО
11:25 - Випадки, за яких фізична особа – резидент зобов’язана повідомляти контролюючий орган про набуття/припинення участі у КІК
11:24 - Електронний кабінет: як переглянути інформацію щодо Повідомлення про завершення розрахунків платників податків за відповідними операціями з експорту товарів, до яких застосовано режим експортного забезпечення?
11:23 - Чи включаються відокремлені підрозділи (філії) неприбуткової організації окремо в Реєстр неприбуткових установ та організацій?
11:23 - В який термін подається Розрахунок ЮО або Розрахунок ФОП/НПД роботодавцями у разі державної реєстрації припинення діяльності?
11:20 - До якого контролюючого органу платник податків, який протягом бюджетного року включений до Реєстру ВПП, сплачує ПДФО та подає Розрахунок ЮО?
11:06 - Податковий календар на 20 серпня 2026 року
11:00 - Комісія вперше розпочала міжнародні розслідування за запитами іноземних регуляторів
10:58 - московіяни атакували енергетику у чотирьох областях
10:45 - Рентна плата: місцеві бюджети Дніпропетровщини за видобування газового конденсату платники поповнили на 659,6 тис. гривень
10:44 - Фізичні особи сплатили до місцевих бюджетів Дніпропетровщини майже 5,8 млн грн туристичного збору
10:42 - Відкритий діалог із бізнесом – один із важливих напрямів роботи податкової служби Дніпропетровщини. Так, фахівці Головного управління ДПС у Дніпропетровській області (ГУ ДПС) взяли участь у зустрічі з керівництвом Дія.Бізнес Дніпро та представниками
10:41 - Податкова служба Дніпропетровщини та Дія.Бізнес Дніпро: конструктивний діалог про актуальні питання ведення підприємницької діяльності
10:40 - КНЕДП ДПС впроваджує новий криптографічний стандарт «Купина»: що важливо знати користувачам
10:39 - Переробна промисловість – лідер зі сплати податків
10:38 - Транспортний податок: за сім місяців власники дорогих авто сплатили понад 214 млн гривень
10:36 - Майже 88 тисяч громадян заявили про право на податкову знижку
10:35 - НАБУ проводить обшуки у голови наглядової ради "Сенс банку" – джерела
10:00 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
10:00 - Через зниження якості бензину, в московія фіксують дефіцит автомобільної оливи
09:31 - Трамп на три дні відклав запровадження 50% мит на товари з Канади
09:00 - Через ворожий удар у Запоріжжі знеструмлено значну кількість людей


Більше новин