На Тернопільщині продовжують дистанційно консультувати представників регуляторних органів

03.04.2020 17:36 | Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва

09171222.089844.32842 квітня працівники Сектору ДРС у Тернопільській області провели консультацію онлайн для працівників Чернихівецької сільської ради Збаразького району Тернопільської області щодо проекту рішення «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Чернихівецької об’єднаної територіальної громади  на 2021 рік» з метою забезпечення  реалізації вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності». 

Обговорювали типові помилки, що виникають при розробці проектів регуляторних актів щодо місцевих податків та зборів. Представники ДРС надали методичну допомогу в доопрацюванні аналізу регуляторного впливу та М-тестів до проекту рішення, відповідно до  вимог Методики проведення аналізу регуляторного впливу, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2004 № 308.

йшлося також про важливість дотримання органами місцевого самоврядування вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», зокрема статті 34 стосовно подання проектів регуляторних актів до Державної регуляторної служби України для підготовки пропозицій щодо їх удосконалення відповідно до принципів державної регуляторної політики.

За результатами роботи учасники домовились щодо подальшої співпраці з підготовки проектів регуляторних актів.

Запись На Тернопільщині продовжують дистанційно консультувати представників регуляторних органів впервые появилась Державна регуляторна служба України.

Додати коментар

Користувач:
email:





У світі багатих і знаменитих
Гроші можуть купити все, що забажаєш
Але, якщо гроші заберуть у тебе
Лише справжні друзі лишаться з тобою на завжди

- Fin.Org.UA

Новини

14:36 - Міненерго готує шахти до передачі ФДМУ: що відомо
14:30 - Обмеження на продаж пального знову поширилися майже на всю Росію – ЗМІ
13:53 - Автоматизована система стягнення податкового боргу: цьогоріч понад 1 млрд грн вже повернуто до бюджету
13:35 - В Україні зростає кількість ювелірних компаній: хто заробляє найбільше
13:28 - До уваги платників екологічного податку!
13:27 - Якими документами ФОП може підтвердити витрати з оплати товарів, робіт, послуг (оренди) фізичній особі – продавцю (орендодавцю)?
13:26 - Чи можливо виправити помилку в надісланому Повідомленні про подання пояснень та копій документів щодо ПН/РК, реєстрацію яких зупинено?
13:25 - Платник податку на прибуток, для якого базовим звітним (податковим) періодом є календарний квартал, в ІІІ кв. п. р. втратив статус фінансової установи: яку ставку податку зазначати в декларації?
13:24 - У власника квартира загальною площею більше 300 кв. м та/або будинок більше 500 кв. м: чи застосовується пільга з податку на нерухоме майно?
13:23 - Чи подається Додаток Д1 до Розрахунку ЮО або Додаток ФІЗ-Д1 до Розрахунку ФОП/НПД, якщо платник єдиного внеску у звітному періоді не використовує найману працю?
13:21 - Яким чином малолітній особі (до 14 років) отримати документ, що засвідчує реєстрацію у ДРФО – платників податків у разі його втрати або зіпсування?
13:20 - Отримання гуманітарної допомоги: деякі особливості заповнення Звіту про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації
13:18 - Податковий агент змінив місцезнаходження: куди подається Розрахунок ЮО та Розрахунок ФОП/НПД?
13:17 - Дніпропетровщина: юридичні особи спрямували до місцевих бюджетів майже 504,7 млн грн єдиного податку
13:16 - Від юридичних осіб - платників податку на нерухоме майно до місцевих бюджетів Дніпропетровщини надійшло понад 534,5 млн гривень
13:15 - Від платників Дніпропетровщини надходження ПДВ до бюджету перевищили 11,7 млрд гривень
13:14 - Регіональна платформа «Діалог влади та бізнесу»: простір ефективної комунікації
13:12 - Дніпропетровщина: податківці обговорили з бізнесом алгоритм дій у разі несправності РРО чи відсутності зв’язку
13:10 - Особливості справляння податку на прибуток підприємств: податківці Дніпропетровщини провели зустріч з бізнесом
13:09 - Знищене обстрілами майно: як списати товари та основні засоби
13:03 - Автоматизована система стягнення податкового боргу: цьогоріч понад 1 млрд грн вже повернуто до бюджету
13:00 - Як запустити ринок безпілотних авто в Україні
13:00 - Ірак не зможе експортувати нафту в обхід Ормузу ще роками – ЗМІ
12:59 - Податок на нерухомість: за сім місяців бюджети отримали 8,4 млрд грн
12:40 - У Енергоатомі розповіли про вплив аномальної спеки на роботу АЕС
12:30 - Великий склад більше не стратегія: як бізнесу перебудувати логістику під війну
12:20 - Українці готуються до зими, але без паніки: що купують
11:56 - Нафта зросла у ціні
11:35 - У Києві викрили тіньові пункти обміну валют
11:30 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!


Більше новин