На Хмельниччині триває робота по виявленню рішень органів місцевого самоврядування, прийнятих з порушенням законодавства

01.04.2020 19:06 | Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва

09171222.089844.3284Працівники Сектору Державної регуляторної служби у Хмельницькій області провели моніторинг офіційних веб-сайтів регуляторних органів щодо дотримання вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

За результатами проведеної роботи виявили, що у I кварталі 2020 року органи місцевого самоврядування Хмельниччини прийняли 6 рішень з порушенням чинного законодавства, з яких 4 – без дотримання передбаченої законодавством процедури в частині отримання від ДРС пропозицій щодо удосконалення відповідних проектів регуляторних актів та 2 рішення за відсутності встановлених діючим законодавством України повноважень. Зазначені порушення суперечать принципам державної регуляторної політики, які визначені статтею 4 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

Рішення, які прийняті з порушенням регуляторного законодавства, зокрема, до яких не проведено аналізи регуляторного впливу розрахунків витрат, які понесуть суб’єкти господарювання в результаті прийняття проекту регуляторного акта та не доведено відповідність рішень таким принципам державної регуляторної політики, як ефективність – забезпечення досягнення внаслідок дії регуляторного акта максимально можливих позитивних результатів за рахунок мінімально необхідних витрат ресурсів суб’єктів господарювання, громадян та держави, та збалансованість – забезпечення у регуляторній діяльності балансу інтересів суб’єктів господарювання, громадян та держави, часто створюють додаткові обтяження для ведення бізнесу.

З метою недопущення зайвих регулювань, запровадження адміністративних процедур, які ускладнюють ведення підприємницької діяльності, підняття рівня обізнаності з питань необхідності виконання регуляторних процедур та реагування на виявлені порушення, фахівці Сектору провели низку заходів щодо покращення ситуації. Зокрема, проведено адресні консультації, робочі зустрічі та семінари із відповідальними за регуляторну діяльність представниками органів місцевого самоврядування.

Робота в даному напрямку триває.

 

Запись На Хмельниччині триває робота по виявленню рішень органів місцевого самоврядування, прийнятих з порушенням законодавства впервые появилась Державна регуляторна служба України.

Додати коментар

Користувач:
email:





Governments and firms
Issue bonds and stocks to raise
Capital for projects

- Fin.Org.UA

Новини

06:00 - Гра з атомом: чому США та Саудівська Аравія уклали ядерну угоду і кому це загрожує
00:00 - Галузеві угоди Міністерства енергетики України
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
23:55 - Inflation Will Accelerate in H2, but Will Begin to Decline Again Next Year – Inflation Report
23:55 - Інфляція пришвидшиться у другому півріччі, але повернеться до зниження наступного року – Інфляційний звіт
23:54 - Inflation Report, July 2026
23:54 - Інфляційний звіт, липень 2026 року
22:24 - Аграрії зможуть отримати пільгові кредити за програмою 5-7-9%
20:00 - Новини 6 серпня: московія нищить бізнес
19:39 - Кабмін зобов’язав податкову передати Міноборони дані чоловіків 18-60 років
19:16 - Єврокомісія попередила Румунію через наміри відкласти відмову від вугільних ТЕС
18:50 - Привласнення мільярдів Приватбанку: справу Коломойського скерували до суду
18:33 - Мегазавод з виробництва чипів у Техасі обійдеться SpaceX у 16,8 мільярдів доларів
18:23 - Електроенергія розподілятиметься за новим принципом – Шмигаль
18:05 - Суд забов’язав "Укррічфлот" Григоришина сплатити великий борг за електроенерію
18:04 - московіяни знищили склади із продукцією двох тютюнових гігантів: чи буде дефіцит
17:57 - Унормовано питання функціонування трекінг-сервісу платіжних операцій СЕП
17:30 - московія налагоджує виробництво акумуляторів для FPV-дронів: хто допомагає
16:50 - Ворог знищив 400 тисяч квадратних метрів складських приміщень за місяць – Forbes Ukraine
16:35 - Більша частина Львова знеструмлена через аварію
16:31 - Люксембург спрямував до Фонду підтримки енергетики України 8 млн євро 
16:28 - Засідання Комісії
16:27 - За сім місяців товарообіг України склав 82,2 мільярда доларів
15:53 - 10 мільйонів гривень на масштабування ветеранського та дружнього до ветеранів бізнесу
15:43 - Тепер таксі можна замовляти через ШІ – Bolt
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 07.08.2026
15:18 - До уваги платників рентної плати за користування радіочастотним спектром (радіочастотним ресурсом) України!
15:12 - Який розмір орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності?
15:10 - Чи переноситься граничний строк сплати авансового внеску з військового збору для ФОП – платників єдиного податку (І, ІІ та ІV групи), якщо останній день строку сплати припадає на вихідний?
15:08 - Уповноважена особа може подати за фізичну особу заяву про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування


Більше новин