Україна та Індія захищатимуть своїх громадян, які не можуть повернутися додому через коронавірус

01.04.2020 18:54 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба провів зустріч з Послом Республіки Індія в Україні Партхою Сатпатхі. Співрозмовники відзначили високий рівень двосторонньої взаємодії з допомоги громадянам обох країн в умовах пандемії.
Вони домовилися, що Індія сприятиме захисту інтересів громадян України, які наразі не можуть залишити територію цієї країни.
Україна, відповідно, надаватиме такого сприяння індійським громадянам. Окремо Дмитро Кулеба згадав індійських студентів в Україні, адже за кількістю осіб, які навчаються в українських університетах, саме Індія посідає перше місце. «Іноземні студенти в Україні є невід’ємною частиною нашого суспільства і потребують такого ж захисту своїх прав і свобод, як наші співвітчизники», - підкреслив Дмитро Кулеба. Міністр також наголосив на важливості взаємодії обох країн у фармацевтичній галузі.
Посол підтвердив готовність Індії надавати сприяння у закупівлі медпрепаратів, необхідних для лікування коронавірусу в Україні. Дипломати погодилися, що пандемія не повинна стояти на заваді активній взаємодії між Україною та Індією - одним з провідних торговельних партнерів нашої держави. Міністр зазначив, що підтримка експорту і збалансованої торгівлі є надважливим завданням для обох сторін в умовах економічного спаду через пандемію. Одним зі своїх головних завдань Дмитро Кулеба назвав вихід двосторонніх відносин з Індією на новий рівень.
З цією метою обидві країни працюватимуть над активізацією політичного діалогу на високому та найвищому рівні. Довідково За підсумками 2019 р.
Індія стала восьмим за обсягами експорту ринком у світі для українських товаровиробників з поставками понад 2 млрд дол.
США.
Загальна сума товарообігу сягнула минулого року позначки у 2,765 млрд дол.
США. Індія займає перше місце серед країн світу за кількістю студентів, які навчаються в Україні – майже 15 тисяч. 1 серпня 2019 р.
Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з Прем’єр-міністром Республіки Індія Нарендрою Моді. Остання зустріч на рівні міністрів закордонних справ відбулась 25 вересня 2019 р.
на полях 74-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН.

Додати коментар

Користувач:
email:





Money talks, they say,
But who is listening, and why,
The price of our world.

- Fin.Org.UA

Новини

07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 19.04.2026
16:50 - Дохід компаній із збирання відходів скоротився вдвічі – дослідження
15:52 - На Вінниччині зіштовхнулися тепловоз та поїзд "Інтерсіті+"
15:08 - Іран обстріляв танкер поблизу Ормузької протоки
14:30 - Ремонт доріг: дорожники виконали половину запланованого обсягу
13:15 - Ударний безпілотник поцілив у м’ясокомбінат на Харківщині
12:25 - Іран знову перекрив Ормузьку протоку: яка причина
11:55 - "Укрзалізниця" розпочинає продаж квитків за новими коефіцієнтами
10:58 - Уряд представив IFC інвестиційний "віш-лист": про які проєкти йдеться
09:53 - Російські БпЛА атакували порт на Одещині
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 18.04.2026
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:00 - Новини 17 квітня: Іран відкрив Ормуз, в Україні рекордно дорожчає євро
20:45 - У Києві спростили отримання компенсації за сонячні електростанції
20:19 - В Україні 455 будівель отримали енергосертифікати: навіщо вони потрібні
20:06 - московіяни почали розробку найбільшого родовища марганцю в окупованій частині України
19:45 - Повноцінне відновлення судноплавства через Ормуз все ще під питанням – ЗМІ
19:19 - "Укренерго" не прогнозує відключення світла 18 квітня: надало поради щодо електроприладів
18:58 - У ЄС знизили ціни на газ після відкриття Ормузької протоки
18:57 - СЗРУ: заборгованість компаній московія – найвища з часу глобальної кризи
18:18 - В Україні модернізуватимуть водопостачання: Мінрозвитку відібрало пілотні проєкти
18:15 - YouControl проаналізував, які компанії пов'язані з родиною Шуфрича
18:00 - Опитування про банківське фондування, ІI квартал 2026 року
18:00 - Банки очікують зростання обсягів і вартості коштів клієнтів – Опитування про банківське фондування
17:37 - Україна домовилася про відтермінування державного боргу
17:30 - Мінекономіки затвердило єдині правила підготовки інвестпроєктів
17:30 - Україна експортувала рекордний за чотири роки обсяг м’яса птиці
17:00 - Українські компанії запрошують долучитися до Українсько-латвійського бізнес-форуму
16:59 - Курс євро до гривні знову оновить історичний максимум
16:55 - В Україні почали знижуватись ціни на пальне: скільки коштує бензин, дизель та газ


Більше новин