Уряд збільшив на 11 відсотків страхові виплати потерпілим від нещасного випадку на виробництві

01.04.2020 18:54 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Кабінет Міністрів збільшив на 11 відсотків розмір щомісячних страхових виплат потерпілим від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності, та особам, які мають право на страхові виплати у разі смерті потерпілого.  Відповідну постанову, розроблену Мінсоцполітики на виконання Закону України “Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування”, прийнято Урядом на засіданні 1 квітня 2020 року.  Розмір щомісячних страхових виплат буде збільшено з 1 березня 2020 року більш ніж 205 тисячам потерпілих на виробництві та особам, які мають право на страхові виплати в разі смерті потерпілого.  Для реалізації цього рішення у бюджеті Фонду соціального страхування України на 2020 рік передбачено кошти у сумі 693 млн гривень.

Додати коментар

Користувач:
email:





Earnings reports out
Profit margins scrutinized
Market reacts fast

- Fin.Org.UA

Новини

13:35 - Переобладнанням транспортного засобу: алгоритм розрахунку податкової знижки
13:34 - Де можна ознайомитись з інформацією щодо мінімальних роздрібних цін на алкогольні напої?
13:33 - Фізична особа, яка провадить незалежну професійну діяльність, припиняє її: в який термін подається податкова декларація про майновий стан і доходи?
13:32 - Чи необхідно ФОП – платникам ЄП першої, другої груп та третьої групи, які не є платниками ПДВ (крім е-резидентів), зберігати первинні документи?
13:31 - Чи може працівник ЮО підписати реєстраційну картку для отримання кваліфікованих ЕДП, додавши при цьому засвідчену копію наказу на призначення?
13:30 - Надання в оренду земельної ділянки сільськогосподарського призначення, земельної частки (паю): визначення об’єкта оподаткування ПДФО
13:27 - Що є базою нарахування єдиного внеску для осіб, які отримують дохід за виконану роботу (надані послуги), строк виконання яких перевищує календарний місяць?
13:24 - Чи сплачується єдиний внесок, якщо рахунки платника заблоковано (арештовано)?
13:23 - Податковий календар на 23 березня 2026 року
13:21 - Від платників Дніпропетровщини до загального фонду держбюджету надійшло 613,0 тис. грн частини чистого прибутку
13:20 - Дніпропетровщина: внесок до місцевих бюджетів від платників рентної плати за видобування надр місцевого значення – понад 3,3 млн гривень
13:18 - Туристичний збір: надходження від платників до місцевих бюджетів Дніпропетровщини зросли на понад 19 відсотків
13:17 - У Головному управлінні ДПС у Дніпропетровській області відбувся сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» на тему «Електронні сервіси ДПС»
13:15 - Дніпропетровщина: системна комунікація з ветеранською спільнотою триває
13:13 - Деклараційна кампанія 2026 триває
13:12 - Податкова Дніпропетровщини: разом з платниками підвищуємо ефективність управління ризиками
13:11 - Відкритий діалог з бізнесом триває: адміністрування мінімального податкового зобов’язання
13:10 - Деклараційна кампанія 2026: Хто має подавати декларацію та які ставки
13:09 - Надходження туристичного збору зростають: бюджети отримали понад 72 млн грн
13:08 - Леся Карнаух: Платники отримали вже майже 69 тис. консультацій в Офісах податкових консультантів
11:47 - Мінекономіки розповіло про допомогу підприємтвам у Броварах, які зруйнувала московія
11:25 - Мінфін опублікував законопроєкт з ключовими податковими вимогами, які увійшли до меморандуму з МВФ
11:07 - У лютому видатки держбюджету збільшилися – Мінфін
11:00 - Олексій Соболев зустрівся у Броварах з бізнесом, який постраждав від масованої ворожої атаки
10:47 - Кабмін виділив кошти на житло у Білій Церкві для ВПО з Маріуполя: якими будуть квартири
10:45 - Комісія продовжує інформувати інвесторів: оновлено перелік SCAM-проєктів
10:15 - У чотирьох областях нові знеструмлення внаслідок обстрілів енергетики
10:10 - Відсьогодні стартувала програма кешбеку на пальне
10:00 - Оперативна ситуація в енергосистемі України станом на ранок 20 березня
09:55 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!


Більше новин