НБУ: дефицит госбюджета возрастет до 8%

01.04.2020 18:30 | Укррудпром

18:00 01 апреля 2020 года

Краткосрочное увеличение дефицита государственного бюджета является инструментом преодоления последствий экономического кризиса и не несет в себе угрозы для макрофинансовой стабильности. Об этом заявил заместитель главы правления НБУ Дмитрий Сологуб во время онлайн-конференции, организованной Европейской бизнес ассоциацией.

“Расчеты правительства показывают рост дефицита государственного бюджета в 2020 году с 2% до 8%. Да, это значительный рост, но затем экономика восстановится. Краткосрочный рост дефицита бюджета на один год не является большой проблемой”, — сообщает Сологуб.

По его словам, по сравнению с другими развивающимися странами, с точки зрения бюджета в Украине не такая плохая ситуация.

“У нас есть доступ к помощи от других доноров, не нужно вести долгих переговоров. Нужно сделать то, что давно нужно было сделать, и получить доступ к финансированию”, — объясняет он.

Также по словам Сологуба соотношение госдолга к ВВП может увеличиться до 70%. “Соотношение госдолга к ВВП может увеличиться с 50% до 60-70%. Если в следующем году экономика вернется к росту, то это он может составить 10 процента, а реальный — 10 процентов. Тогда мы вернемся к снижению соотношения госдолга к ВВП “, — резюмирует топменеджеров НБУ.

Додати коментар

Користувач:
email:





Bullish, optimistic,
Bearish, pessimistic tones,
The market speaks loud.

- Fin.Org.UA

Новини

13:22 - Яким чином у Розрахунку ЮО та Додатках Д1, Д2 або Д3 до нього, Розрахунку ФОП/НПД та Додатку ФІЗ-Д1 до нього провести коригування сум єдиного внеску у зв’язку з виправленням помилок до закінчення строку подання?
13:20 - Електронний кабінет: як надіслати електронного листа та отримати відповідь?
13:17 - Податковий календар на 19 серпня 2026 року
13:15 - Місцеві бюджети Дніпропетровщини отримали від платників понад 31,3 млн грн збору за місця для паркування транспортних засобів
13:13 - Дніпропетровщина: від фізичних осіб – платників транспортного податку надходження до місцевих бюджетів зросли на 78,7 %
13:12 - Рентна плата: платники Дніпропетровщини поповнили загальний фонд держбюджету майже на 3,0 млрд гривень
13:10 - Дніпропетровщина: підсумки тижневої роз’яснювальної роботи податківців
13:08 - Електронний кабінет: податкова у смартфоні, комп’ютері та у зручний для платника час
13:07 - Податківці викрили нелегальні обмінники в Києві: вилучено понад 1,6 млн грн, 138 тис. доларів США та майже 8 тис. євро
13:06 - Змінили адресу або інші персональні дані? Повідомте податкову протягом місяця
12:50 - Аналітики з’ясували, скільки років оренди дорівнюють вартості житла в різних містах
12:50 - Саудити відновили завантаження нафти в портах усередині Ормузу
12:30 - Купити квартиру чи обрати середовище для життя: як змінилися очікування українців
12:20 - Китай виводить нафтові танкери з небезпечних маршрутів Близького Сходу
11:50 - Банки України показали актуальний курс валют на 18 серпня
11:35 - московіяни поцілили у розподільчий центр, який обслуговує магазини EVA
11:20 - Резервне живлення тепло- та водопостачання: бракує ще 296 МВт
11:20 - СБУ розслідує кібератаку на АРМА на тлі конкурсу за активи Моршинської
10:58 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
10:50 - Влада Ірану боїться нових протестів через економічний тиск США – Reuters
10:36 - Акціонери Unex Bank планують інвестувати в Банк 250 млн грн
10:27 - Олексій Семенюк: Україна увійшла до світової системи фінансової довіри
10:20 - Без електропостачання – частина споживачів у шести областях
09:50 - На заклик Путіна бізнес перерахував до казни московія сотні мільярдів рублів
09:40 - Нафта відреагувала зрив переговорів США та Ірану
09:05 - Грецький танкер з російською нафтою зазнав атаки в Чорному морі – Bloomberg
08:30 - Навіщо бізнесам різноманітні команди
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 18.08.2026
06:00 - "Виховати нових Шевченків і Довбиків": як працюють дитячі футбольні академії
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України


Більше новин