Uber запускає сервіс «Uber Heroes» - безкоштовний шатл для медиків Києва на час карантину

01.04.2020 01:00 | Міністерство інфраструктури України

31 Березня 2020, 11:40У Києві запускається сервіс Uber Heroes. З 30 березня спеціальний сервіс на базі технологій Uber Shuttle буде безкоштовно перевозити працівників медичних установ.
Маршрути прокладені відповідно до пропозиції Міністерства інфраструктури України на підставі даних медичної системи HELSI.ME, щоб допомогти медичним працівникам дістатися до і зі своїх місць роботи.
“Керівники органів місцевої влади повинні організувати підвезення медпрацівників на роботу та додому. Для цього є всі правові механізми. Це їх безпосередня відповідальність. Чудово, коли бізнес виступає з ініціативою підтримати медичних працівників в таких обставинах, які маємо зараз. Ми вдячні за сервіс Uber Heroes та сподіваємось, що належний рівень безпеки під час перевезень буде гарантований”, - зазначив Міністр інфраструктури Владислав Криклій.
"Медичні працівники, які виходять на роботу в теперішніх умовах, - справжні герої, які не повинні думати про проблеми транспорту. Минулого тижня лікарі опорних лікарень в семи містах України почали безкоштовні поїздки на Uber в рамках нашої спільної ініціативи з МОЗ. Сьогодні стартує Uber Heroes для того, щоб безпечний і комфортний транспорт став доступний більш широкому колу медиків в Києві. ", - сказав Георгій Соколянський, глава з розвитку Uber в країнах Центральної та Східної Європі.
«Для сервісу HELSI завжди на першому місці - зручність лікаря при наданні медичної допомоги та його комфортна робота. Зараз, під час поширення пандемії та паніки, допомога медичним працівникам є неоціненною. Для підтримки проекту Uber Heroes ми допомогли сформувати маршрути і проінформувати медичних працівників про нові можливості. Ми закликаємо лікарів користуватися комфортними умовами проїзду до роботи, а пацієнтів - дотримуватися загальних рекомендацій щодо зменшення ризиків захворіти » - Євген Донець, СЕО медичної інформаційної системи HELSI.
На першому етапі маршрути охоплюватимуть наступні медичні установи Києва:
1. Київська міська дитяча клінічна лікарня №2
2. Лікарня швидкої медичної допомоги
3. Олександрівська клінічна лікарня
4. Національний інститут фтизіатрії і пульмонології імені Ф.Г. Яновський НАМН України
5. Національний інститут серцево-судинної хірургії імені М. М. Амосова АМН України
6. Київська міська клінічна лікарня №4
7. Міська лікарня №6
8. Дитяча поліклініка №2
9. Національна дитяча спеціалізована лікарня «Охматдит»
10. Київська міська дитяча клінічна інфекційна лікарня
11. Інститут педіатрії, акушерства і гінекології Національної академії медичних наук України
12. Київська обласна клінічна лікарня
13. Міська клінічна лікарня №9
14. Київський міський центр репродуктивної медицини
15. Київська міська дитяча клінічна лікарня №1



Додати коментар

Користувач:
email:





Technical analysis,
Fundamental analysis,
Which path will lead to riches?

- Fin.Org.UA

Новини

13:05 - Ощадбанк відкрив для "Сільпо" овердрафт на 300 мільйонів гривень
13:00 - Як блокада українських портів вплине на агроекспорт?
12:30 - московіяни поцілили в "серце логістики" NOVUS та склади "Сільпо": загинули 6 людей
12:25 - Українські інвестори отримали доступ до ще п’яти іноземних ETF-фондів
12:20 - У аеропорту Лейпцига біля вантажного літака Ан-124 знайшли БпЛА
12:16 - Україна отримає від ЄС 1,4 мільярда євро з доходів від заморожених російських активів
12:05 - московіяни знищили склад компанії "Liqui Moly Ukraine"
12:00 - Ціни на нафту продовжують падіння на тлі переговорів між США та Іраном
11:43 - Чи може один суб’єкт господарювання отримати в Кваліфікованого надавача ЕДП ДПС на одну і ту ж саму особу декілька КЕП?
11:42 - Який документ підтверджує взяття на облік платника єдиного внеску в контролюючому органі та яким чином можна його отримати?
11:41 - Випадки, за яких юридична особа – платник єдиного податку не визначає МПЗ
11:40 - До уваги платників ПДВ!
11:39 - В який термін платник має право надати органу ДПС документи, які підтверджують показники, відображені у податковій звітності, що були відсутні під час проведення перевірки?
11:38 - Дохід виплачений юрособою ФОПу, яка не надала відповідних документів для уникнення подвійного оподаткування: як повернути надміру сплачений ПДФО?
11:36 - Яка передбачена форма заяви (довідки) підтвердження, що чоловік (дружина) не користується правом на підвищений граничний розмір доходу кратно кількості дітей, що дає право на ПСП?
11:34 - Щодо обмеження застосування спрощеної системи оподаткування
11:33 - Який порядок оподаткування інвестиційного прибутку, отриманого фізособою – нерезидентом від продажу інвестиційного активу юрособі?
11:32 - Для проведення реєстрації, внесення змін, отримання картки платника податків або відомостей з ДРФО фізичній особі необхідно надати документи, що посвідчують особу
11:29 - У якому разі контролюючий орган відмовляє в розгляді документів, поданих для взяття на облік ФО, яка здійснює незалежну професійну діяльність?
11:22 - У Нацкомісії з регулювання енергетики зміниться голова
11:20 - На Харківщині житло для ВПО реконструюють за завищеними цінами – ЗМІ
11:14 - Чи можна у КНЕДП ДПС отримати КЕП, сформований із застосуванням ґеш-функції за ДСТУ 7564:2014 «Купина»?
11:12 - ФОП – платник єдиного податку надає послуги за договорами доручення: чи застосовується РРО/ППРО?
11:11 - До уваги грантоотримувачів і кандидатів на участь у програмі «Власна справа»!
11:11 - Уряд організує зустрічі з бізнесом для безперервної роботи логістичних і торгових компаній
11:08 - Дніпропетровщина: місцеві бюджети від платників частини чистого прибутку отримали понад 10,4 млн гривень
11:06 - До місцевих бюджетів Дніпропетровщини від платників рентної плати за видобування кам’яного вугілля надійшло понад 42,5 млн гривень
10:58 - Військовий збір: від платників Дніпропетровщини до держбюджету надійшло майже 6,2 млрд гривень
10:56 - Майже 300 млн грн до бюджету: ДПС виявила порушення у сфері розрахунків, обліку товарів та трудових відносин
10:54 - еАкциз: Запуск системи має забезпечити детінізацію ринку без ризиків для бюджету та з достатнім часом на підготовку бізнесу


Більше новин