Антимонопольный комитет требует, чтобы сети АЗС снизили цены на бензин еще на 3-5 гривен

31.03.2020 16:24 | Укррудпром

15:40 31 марта 2020 года

Цены на бензин марки А-95 на украинских заправках могут снизиться еще на 3-5 гривен за литр. Чтобы обсудить нюансы ценообразования, Антимонопольный комитет сегодня, 31 марта, намерен провести встречи с руководителями крупнейших АЗС страны. Об этом сообщает пресс-служба АМКУ.

Так, Антимонопольный комитет планирует встретиться с руководителями сетей АЗС, работающих под брендами WOG, OKKO, Ukrnafta, Socar, UPG.

“Цель встреч — получить объяснения по ценообразованию на нефтепродукты и соответствию стоимости, указанной на стелах автозаправок, тем изменениям, которые претерпел рынок в последние месяцы: падение цен на нефть и крупный опт, колебания курса гривны и т.д”, — сообщили в АМКУ.

Антимонопольный комитет констатирует, что продолжается снижение цен на бензин на автозаправках, но одновременно с этим он получает данные от аналитических агентств, которые указывают на имеющийся потенциал к еще большему снижению цены. Например, для бензина марки А-95 оправданным может быть уменьшение стоимости еще на 3-5 гривен.

Додати коментар

Користувач:
email:





Quantitative easing,
Stimulus injections flow,
Markets hope and surge.

- Fin.Org.UA

Новини

08:50 - У деяких регіонах запровадили аварійні відключення світла
08:30 - Що запропонує Україна на Всесвітньому економічному форумі
08:00 - Make Iran Great Again: чому спалахнули протести і чи вдарить Трамп по режиму Хаменеї
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 19.01.2026
03:02 - Національний банк актуалізує перелік бенчмарк-ОВДП, які банки можуть включати в покриття обов’язкових резервів
03:02 - Національний банк актуалізує перелік бенчмарк-ОВДП, які банки можуть включати в покриття обов’язкових резервів
02:54 - Бізнес очікує зростання ділової активності у 2026 році на тлі поліпшення інфляційних та незначного посилення курсових очікувань – результати опитування керівників компаній у ІV кварталі 2025 року
02:48 - НБУ запроваджує "позиковий ліміт": черговий етап валютної лібералізації для бізнесу
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
19:43 - 19 січня погодинні відключення електроенергії будуть по всій Україні
19:30 - Україна очікує на опалювальне обладнання від Італії – Буданов
19:25 - Денис Шмигаль: Координація всіх служб та швидкість відновлення – ключові фактори для стабілізації ситуації в столиці та регіоні
19:10 - Шмигаль розповів про ситуацію з теплопостачанням у Києві та області
17:55 - В Україні подорожчали столові буряки: яка ціна
17:20 - Cудновласники призупиняють заходи в українські глибоководні порти – ЗМІ
16:10 - У Харкові визначилися, хто будуватиме перший підземний дитсадок
15:12 - У 2025 році московія активізувала використання Маріупольського порту – СЗРУ
14:10 - Розпочався ремонт ЛЕП, що з’єднує ЗАЕС з українською енергосистемою
13:59 - Суд відібрав землі у двох київських кооперативів, які збирали гроші за автостоянку
13:49 - У Київській області екстрені відключення світла: графіки не діють
12:55 - Київський ЦУМ майже повністю відключив зовнішню підсвітку
11:57 - Суд розірвав угоду Київради з фірмою, яка хотіла "перетворити" нежитловий будинок на житловий
10:51 - У пунктах пропуску на кордоні з Польщею призупинили оформлення заповнених вантажівок
10:00 - В Україні впав відбір газу зі сховищ
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 18.01.2026
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
19:10 - Денис Шмигаль: Максимально швидке відновлення енергопостачання та посилення захисту критичної інфраструктури Києва і області - найвищий пріоритет
19:07 - Україна та Німеччина посилюють співпрацю у сфері лісового господарства
18:57 - У Києві ведуть роботи з повернення тепла до 102 житлових будинків – Кулеба
18:30 - Україна та Німеччина домовилися про продовження Німецько-українського агрополітичного діалогу


Більше новин