У Міноборони вшанували загиблих українських воїнів. Вони назавжди залишаться у нашій пам’яті і в наших серцях

31.03.2020 13:30 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Сьогодні, 31 березня, у Міністерстві оборони України відбувся щоденний ранковий церемоніал вшанування захисників України, які загинули цього дня у різні роки внаслідок російської збройної агресії на сході України. У заході взяли участь представники керівництва Міністерства оборони України, офіцери та працівники структурних підрозділів оборонного відомства та Генерального штабу ЗС України. Дзвін Пам’яті пролунав тричі... У цей день в 2016 році віддав життя, захищаючи Україну від російського агресора, старший сержант ГОДЗЕНКО Дмитро Олександрович. У 2017 році внаслідок російської збройної агресії на сході нашої держави загинули: Старший солдат КАПРАЛОВ Володимир Васильович. Полковник ХАРАБЕРЮШ Олександр Іванович. Присутні вшанували пам’ять захисників України хвилиною мовчання та поклали квіти до Стели Пам’яті. Вічна пам’ять Героям, які полягли в боях за нашу вільну, незалежну Україну! Довідково Зала пам’яті захисників України створена на вшанування пам’яті військовослужбовців, які загинули за свободу, незалежність і територіальну цілісність України, світовий мир та порядок.
Її спеціально розташовано таким чином, щоби й військовослужбовці, працівники Міноборони та Генерального штабу, й пересічні громадяни могли зайти до Зали та віддати шану своїм захисникам. Біля споруди Зали пам’яті облаштовано церемоніальний майданчик із Дзвоном Пам’яті та Стелою, у якій вмонтовано осколки снарядів.
Щоденний поминальний ритуал здійснюється ударами дзвону, залежно від кількості загиблих у цей день. В середині Зали пам’яті, на спеціальних подіумах, розміщено Книги пам’яті з іменами загиблих.
Структура Книг побудована за принципом календаря: один розворот — один день, де згадуються всі загиблі у цей день за всі роки.

Додати коментар

Користувач:
email:





Money comes and money goes,
But it's always good to have some in your clothes.
Whether it's a penny or a pound,
It's always good to have some around.

- Fin.Org.UA

Новини

12:06 - Подання заяви про виключення з реєстру волонтерів ( ф. № 3-РВ)
12:05 - Повернення орендодавцем, який вже не є платником ПДВ, гарантійного платежу (оплати за останній місяць оренди): що з ПДВ у орендаря?
12:04 - Заповнення інформації у звітах № 1-ВП та № 1-ОП щодо обсягів одного коду продукції/товару, облік яких ведеться одночасно в різних одиницях виміру
12:03 - Чи звільняється від сплати єдиного внеску за себе працевлаштована ФОП, яка після 01.01.2026 перебуває у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку?
12:02 - Яким чином в розділах та додатках до декларації з акцизного податку заповнюються вартісні показники та курс гривні до євро?
12:02 - Базовий гардероб і тренди: як поєднувати класику з новинками
12:01 - Списання благодійною організацією частини благодійної допомоги, призначеної для подальшої передачі ФО – набувачам, яка у процесі зберігання стала непридатною для використання: відображення у звітності
11:59 - Резидент Дія Сіті протягом 2025 року перебував на загальній системі оподаткування та на особливих умовах оподаткування: визначення перевищення 20 відс. по операціям із контрагентами, що сплачують єдиний податок
11:58 - До уваги платників податку на прибуток підприємств!
11:57 - Як змінюється індустрія краси: тренди останніх років
11:57 - Чи може контролюючий орган відмовити платнику податків у прийнятті податкової декларації?
11:56 - Особливості заповнення обов’язкового реквізиту «Призначення платежу» платіжної інструкції
11:55 - Надходження рентної плати від платників Дніпропетровщини до загального фонду держбюджету за видобування газового конденсату зросли на 44,5 відсотків
11:54 - Екологічний податок: до місцевих бюджетів Дніпропетровщини від платників надійшло майже 82,5 млн гривень
11:53 - За використання та видобування природних ресурсів загальний фонд держбюджету отримав від платників Дніпропетровщини понад 1,3 млрд грн рентної плати
11:52 - Відкритість формує результативність: діалог податкової Дніпропетровщини з громадськістю
11:52 - Розмінування земель: уряд спростив умови для агровиробників
11:49 - Електронні сервіси податкової служби до послуг платників: відкритий діалог з представниками ветеранського бізнесу
11:48 - Ліцензії & рівень зарплат: інформаційно-роз’яснювальна зустріч податківців Дніпропетровщини з підприємцями регіону
11:45 - Держава компенсуватиме витрати на розміщення евакуйованих ВПО
11:41 - Як звітувати з рентної плати за користування радіочастотним спектром (радіочастотним ресурсом) України
11:39 - Стягнення податкового боргу: завдяки автоматизованій системі до бюджету вже надійшло понад 876 млн грн
11:37 - Другий етап відбору на посаду голови АРМА пройшов один кандидат: інші не склали тестування
11:20 - Міненерго уклало із американською Aspect Holdings угоду про розподіл вуглеводнів
10:48 - Перевізники отримали перші цифрові дозволи на автобусні маршрути
10:45 - Уряд затвердив порядок повернення історичних назв
10:30 - В шести областях є знеструмлення після обстрілів московія: найскладніша ситуація на Чернігівщині та Одещині
10:29 - Стягнення податкового боргу: завдяки автоматизованій системі до бюджету вже надійшло понад 876 млн грн
10:29 - Віктор та Олена Пінчуки розширюють мережу RECOVERY: відкрито 19-й реабілітаційний центр
10:20 - Мінфін провів аукціон з обміну облігацій на 8,4 мільярда гривень


Більше новин