Мінекономіки створює робочу групу по імплементації закону про обіг с/г земель

31.03.2020 13:30 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства вітає прийняття у другому читанні законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення».
Відкриття ринку землі заплановано на 1 липня 2021 року. "Дуже важливо, що політичні сили змогли знайти консенсус, внести додаткові запобіжники в проект закону та відкрити нову сторінку в українській історії.
Зараз наше головне завдання - підготуватися до відкриття ринку землі і створити всі необхідні умови для того, щоб фермер отримав доступ до кредитних ресурсів, не допустити рейдерства і встановити такі правила гри, які б дозволили створювати нові робочі місця і розвиватися аграрному сектору.
Ми розпочинаємо консультації з аграріями та створюємо спеціальну робочу групу по імплементації цього закону", - прокоментував прийняття закону про ринок землі Міністр економіки, сільського господарства та торгівлі Ігор Петрашко. Законопроект визначає ключові параметри функціонування ринку землі. Так, законопроектом передбачається поетапне запровадження обігу земель сільськогосподарського призначення: з 1 липня 2021 року до 1 січня 2024 року покупцями земель сільськогосподарського призначення зможуть бути лише фізичні особи – громадяни України; з 1 січня 2024 року покупцями зможуть бути також і юридичні особи. До 1 січня 2024 року для громадян діятиме обмеження на набуття права власності на земельні ділянки сільськогосподарського призначення загальною площею до 100 га.
Зазначене обмеження не поширюється на земельні ділянки, набуті у власність громадянином до набрання чинності законом. Передбачається заборона на продаж земель сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності, вони залишаться державним стратегічним резервом.

Додати коментар

Користувач:
email:





Ціна акцій росте,
Ринок – це безмежні можливості,
Інвестуй, бути успішним.

- Fin.Org.UA

Новини

11:58 - Декларації приховали 99 тисяч посадовців – Опендатабот
11:44 - Яким чином контролюючий орган повідомляє платника про відмову у наданні/зменшенні суми податкової знижки?
11:43 - Порядок оподаткування ПДВ операцій з постачання телекомунікаційних послуг за договором доручення залежить від їх місця постачання
11:42 - Юридичною особою – платником єдиного податку третьої групи змінено місце провадження господарської діяльності та не подано заяву: чи є відповідальність?
11:41 - Роботодавцем працівнику відшкодована вартість квитка, в якому дата не збігається з датою в наказі про відрядження: чи виникає додаткове благо?
11:40 - Які розрахунки суб’єкти господарювання мають право проводити в іноземній валюті?
11:39 - ФОП при проведенні документальних перевірок надає виписки, у тому числі зі своїх рахунків, що відкриті для власних потреб
11:38 - Довідка про відсутність заборгованості зі сплати єдиного внеску: яким чином платник може отримати?
11:38 - Чи сплачують авансовий платіж з військового збору ФОПи на загальній системі оподаткування?
11:37 - Як користуватися послугою «Підпис даних» на вебсайті КНЕДП ДПС?
11:36 - За проведення розрахунків через РРО/ПРРО без використання режиму програмування найменування кожного підакцизного товару застосовується відповідальність
11:35 - Спосіб, у який платник податків подає заяву щодо проставлення апостиля та отримує документ з апостилем
11:34 - Зміни в облікових даних платника податків: які документи необхідно подати до податкової?
11:33 - За видобування нафти до загального фонду державного бюджету від платників Дніпропетровщини надійшло понад 37,3 млн грн рентної плати
11:33 - Різали завод на металобрухт: ОГПУ оголосив нові підзори екскерівникам "Буревісника"
11:32 - Платники екологічного податку спрямували до місцевих бюджетів Дніпропетровщини майже 164,2 млн гривень
11:31 - Дніпропетровщина: ФОПи – платники єдиного податку поповнили місцеві бюджети більше ніж на 2,9 млрд гривень
11:30 - Про анулювання реєстрації платника податку на додану вартість – на зустрічі податківців Дніпропетровщини з бізнесом
11:29 - Дніпропетровщина: податківці зустрілися з платниками акцизного податку регіону
11:28 - Від партнерства до результату: на Дніпропетровщині визначили пріоритети наповнення місцевих бюджетів
11:27 - Надходження від податку на нерухомість зросли на 8,6 %
11:26 - Як отримати Витяг про стан розрахунків з бюджетом онлайн?
11:05 - Курс долара в банках знову перетнув 45 гривень
10:51 - московіяни атакували енергетику у трьох областях
10:25 - Хусити вперше атакували саудівські танкери в Червоному морі: нафта відреагувала
09:57 - Судна перестали заходити у порти України – Висоцький
09:27 - Uber і Lyft виграли суд у Нь’ю-Йорка щодо права звільняти таксистів
09:00 - У двох районах Сум росіяни вдарили по АЗС
08:30 - Як живеться українському бізнесу в Польщі
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 23.07.2026


Більше новин