541.4 млн.грн. Заплатили українці у вигляді акцизного податку із лікеро-горілчаної продукції

31.03.2020 13:06 | Fin.Org.UA

В березні надходження від акцизу на лікеро-горілчану продукцію збільшились на майже 20% порівняно з минулим роком

❗️ Податкова веде системну боротьбу з контрафактом та порушниками обігу підакцизних товарів. Це дозволило значно збільшити надходження до бюджету акцизного податку від ЛГП.

Надходження до загального фонду дербюджету по акцизному податку із лікеро-горілчаної продукції становили у березні (станом на 30.03.2020) – 541,4 млн грн, що на на 19,2% (+87,3 млн грн) більше надходжень березня 2019 року.

При цьому індикативні показники за березень вже перевиконано на 18,3% (+83,8 млн грн.).

 Індикативні показники за І квартал також вже виконано на 100,9% (+11,1 млн грн).

"Посилення контролю за виробництвом лікеро-горілчаної продукції плюс системна боротьба із контрафактним алкоголем у роздрібній мережі, яку ми вели протягом останніх трьох місяців, дали результат. Заходи, проведені податковою разом з правоохоронними органами та місцевою владою призвели до стрімкого збільшення бюджетних надходжень від акцизного податку", - заявив голова служби Сергій Верланов.

Додати коментар

Користувач:
email:





Збережіть монету в кишені, в кишені сорочки
Може, він стане більшим, ніж сьогоднішній
Не забувайте про складність світу грошей
Навчіться з ним жити, і він стане вашим другом

- Fin.Org.UA

Новини

17:40 - московія хоче перенаправити більше доходів від нафти до резервного фонду через падіння цін
17:30 - Київ повернеться до класичних графіків відключень не раніше квітня – Yasno
17:23 - Українська енергетична біржа оновила правила аукціонів
17:02 - ОТП БАНК запустив інтернет-еквайринг зі швидким підключенням та зарахуванням коштів двічі на день
17:00 - НАЗК пояснило, чи слід декларувати держдопомогу за зруйноване житло
16:45 - В Україні здешевшали буряки: скільки коштують
16:39 - Нацбанк показав курс долара і євро на четвер 26 лютого
16:30 - Звільнення працівників: кого захищали суди у 2025 році
16:26 - Демократичні штати вимагають у Трампа компенсацію за мита
16:18 - За рік податкова виявила 400 випадків неофіційної праці в ресторанній сфері
16:00 - Курси валют, встановлені НБУ на 26.02.2026
15:53 - Мінекономіки повідомило про головні проблеми аграріїв
15:50 - До кінця року антидроновим захистом облаштують 4000 кілометрів доріг
15:45 - В Києві електротранспорт частково відновить рух
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 26.02.2026
15:23 - Партнери України застосують нові санкції проти московії
15:17 - ДПС повідомила про зростання податків у січні: в яких регіонах сплата найбільша
15:05 - Зросли надходження єдиного податку до бюджету: хто сплатив найбільше
15:00 - Партнери України оголосили про нові пакети енергетичної підтримки
14:37 - Чи включаються відокремлені підрозділи (філії) неприбуткової організації окремо в Реєстр неприбуткових установ та організацій?
14:35 - До уваги фізичних осіб – підприємців, які здійснюють роздрібну торгівлю пальним!
14:34 - Як отримати ІПК щодо визнання маркетингових послуг у господарській діяльності
14:33 - На підставі яких даних юридичною особою заповнюється розрахунок частки сільськогосподарського товаровиробництва?
14:32 - США боротимуться з регуляціями про захист особистих даних по світу – Reuters
14:31 - Щодо подання додатка БД до Податкової декларації з податку на прибуток підприємств платниками, дохід яких не перевищує 40 млн грн і прийнято рішення про незастосування коригувань фінансового результату
14:29 - Самозайнята особа, яка отримала допомогу по вагітності та пологах від ПФУ, відображає суми такої допомоги в додатку 4ДФ до податкового Розрахунку
14:27 - Порядок оподаткування та складання податкової накладної у автостанції, яка здійснює продаж квитків на проїзд та у перевізника
14:23 - До уваги платників ПДВ!
14:21 - В якому розмірі необхідно сплатити внесок на підтримку працевлаштування осіб з інвалідністю?
14:20 - Уманська пивоварня вийшла на ринок Польщі


Більше новин