Денис Шмигаль: За тиждень ми доопрацюємо зміни до Держбюджету-2020 та внесемо до Верховної Ради

31.03.2020 00:54 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Через те, що не всі народні депутати мали змогу ознайомитися із запропонованими змінами до Державного бюджету на 2020 рік, документ не був проголосований сьогодні на позачерговому засіданні.
Про це 30 березня в ефірі програми «Свобода слова» на телеканалі ICTV заявив очільник Уряду Денис Шмигаль. «Ми працювали над бюджетом спільно з парламентським комітетом практично в цілодобовому режимі.
Це бюджет надзвичайної ситуації.
У ньому створений Фонд для боротьби з COVID-19.
Ми зберегли практично всі основні видатки, водночас запропонувавши наповнити Фонд на 97,1 млрд грн», – зазначив очільник Уряду. Прем’єр-міністр закцентував увагу на тому, що Фонд буде повністю прозорим.
У ньому будуть чітко визначені напрямки, куди саме витрачатимуться кошти: це підтримка людей, підтримка медиків, закупівля ліків і заходи, які безпосередньо пов’язані з протидією коронавірусній інфекції та її наслідкам.
«Щойно ця боротьба буде завершена, всі видатки будуть повернені і ми продовжимо фінансувати розвиток економіки», — заявив Денис Шмигаль. На його думку, через те, що не всі депутати були присутні на засіданні фракцій та не змогли ознайомитися із запропонованими змінами, законопроект про зміни до Держбюджету не був підтриманий Парламентом.
«Ми взяли бюджет на доопрацювання, щоб почути пропозиції та поправки.
Впевнений, він буде проголосований через 7-8 днів», — переконаний Глава Уряду. Прем’єр-міністр запевнив, що Україні потрібна допомога усіх міжнародних фінансових установ для боротьби з коронавірусною інфекцією та подолання економічних наслідків, які спричинить пандемія.
«Сьогодні особливо важливо працювати з усіма міжнародними донорами.
Не лише з МВФ.
Ми також працюємо зі Світовим банком, ЄС, ЄБРР та іншими міжнародними фінансовими установами, які можуть підтримати Україну фінансово.
Сьогодні, наприклад, ЄС виділив 80 млн євро на підтримку України у боротьбі з коронавірусом», - заявив Прем’єр-міністр.
Також Денис Шмигаль запевнив, що його Уряд зробить усе можливе, аби країна залишалася фінансово стабільною.

Додати коментар

Користувач:
email:





Курси падають – то
Не досить грошей в країні,
Інвестори бояться

- Fin.Org.UA

Новини

12:13 - Сервіс «Пульс» Державної податкової служби України
12:11 - Про переваги використання електронних сервісів ДПС говорили у Синельниківській ДПІ
12:09 - Про можливості Електронного кабінету - під час тренінгу з платникам Павлоградщини
12:08 - Пресконференція з представниками медіа стосовно безбар’єрності
12:06 - Податкова знижка за навчання: які документи потрібно подати
12:05 - Переваги офіційної праці
12:03 - Надходження єдиного внеску за п’ять місяців 2026 року перевищили 301 млрд гривень
12:00 - Леся Карнаух: Паливний ринок покращує показники податкової віддачі
11:58 - Інформаційна акція в Павлоградській ДПІ
11:00 - Кожна п'ята українська компанія завершила 2025 рік у збитку
10:58 - Платіжна інструкція, що оформлена платником в електронній або паперовій формі, повинна містити обов'язкові реквізити
10:56 - Процедура повторного (дистанційного) формування сертифікатів
10:54 - Чи може ФОП – платник єдиного податку використовувати кошти з поточного рахунку, який відкрито для здійснення підприємницької діяльності, для власних потреб?
10:52 - Щодо заповнення податкової декларації про майновий стан і доходи та додатка КІК за певних умов
10:51 - Чи можуть декілька суб’єктів господарювання отримати ліцензію на право роздрібної торгівлі тютюновими виробами/рідинами, що використовуються в електронних сигаретах, за однією адресою?
10:46 - До уваги платників податку на прибуток підприємств!
10:43 - ФОПи – платники єдиного податку другої – четвертої груп – сільськогосподарські товаровиробники при здійсненні роздрібної торгівлі на території села продукцією власного виробництва не застосовують РРО /ПРРО
10:41 - Особливості оподаткування ПДВ операцій з постачання послуг платниками ПДВ - резидентами Дія Сіті
10:37 - Податковий календар на 09 червня 2026 року
10:35 - Податкова служба Дніпропетровщини: протягом п’яти місяців судами розглянуто 287 справ
10:34 - Плата за землю: від фізичних осіб до місцевих бюджетів Дніпропетровської області надійшло майже 220,4 млн гривень
10:30 - Платники рентної плати за спеціальне використання води поповнили місцеві бюджети Дніпропетровщини на понад 57,6 млн гривень
10:30 - Дрон московія вдарив по депо "Нової пошти" у Харкові: згоріли посилки на мільйон
10:29 - Загальний фонд держбюджету: від платників Дніпропетровщини надходження акцизного податку протягом п’яти місяців перевищили минулорічні на 30,8 %
10:28 -  Підсумки тижневої інформаційно-роз’яснювальної роботи податківців Дніпропетровщини
10:26 - Надходження єдиного внеску за п’ять місяців 2026 року перевищили 301 млрд гривень
10:25 - Від реєстрації до масштабування: як працює податковий супровід ветеранського бізнесу
10:23 - Пільга з ПДВ для підприємств осіб з інвалідністю: що важливо знати під час воєнного стану
10:22 - Леся Карнаух: Паливний ринок покращує показники податкової віддачі
10:20 - Після атак московія є нові знеструмлення в кількох областях України


Більше новин