Викрито факт експорту понад 300 тисяч медичних масок, які було придбано за заниженою вартістю

30.03.2020 21:30 | Державна фіскальна служба України

Слідчим управлінням фінансових розслідувань Офісу великих платників податків ДФС спільно з працівниками Східного регіонального управління Державної прикордонної служби України за процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора викрито факт приховування фактичної вартості продажу понад 300 тисяч одиниць медичних масок – типу FFP3 та їх подальшого експорту до Іспанії.
Так, в рамках кримінального провадження за ч. 3 ст. 212 Кримінального кодексу України встановлено, що службові особи підприємства – виробника медичних масок, діючи спільно з фізичною особою підприємцем та громадянином Китайської Народної Республіки, протягом лютого-березня 2020 року здійснили умисне ухилення від сплати податку з доходів фізичних осіб, військового збору та податку на додану вартість в особливо великих розмірах на загальну суму понад 15 млн гривень.
В ході досудового розслідування, встановлено, що  ринкова вартість медичних масок типу FFP3 складає 60 гривень за одиницю. Однак, шляхом заниження об’єкта оподаткування, громадянину КНР їх було реалізовано за ціною 1,23 гривень за одиницю.
В подальшому, з використанням схеми ухилення від проведення поглибленого митного огляду за рахунок того, що фактурна вартість зазначених товарно-матеріальних цінностей не перевищувала 10 000 Євро, медичні маски було експортовано до Іспанії.   
Наразі, на підставі рішення Шевченківського районного суду м. Києва, тривають обшуки в офісних, складських та житлових приміщеннях фігурантів провадження.   

Додати коментар

Користувач:
email:





Money flows like waves
Through the World Bank and the IMF
Guiding nations' fate

- Fin.Org.UA

Новини

15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 01.04.2026
15:25 - Поки немає "гарних новин" щодо надання 90 мільярдів євро допомоги для України – Каллас
15:18 - Главу Пентагону запідозрили в інсайдерській торгівлі акціями напередодні війни з Іраном
15:15 - НПЗ Сакартвело відмовляється від російської нафти
14:45 - Справа "Мідас": суд збільшив заставу підозрюваному Миронюку
14:40 - Україні вдається уникати дефіциту та зберігати ціни на пальне нижчими, ніж у ЄС, - НАУ
14:39 - ФДМ приватизує спиртзавод на Вінничині: яку ціну запропонував переможець аукціону
14:20 - В Україні дорожчають сільгоспземлі та ділянки для забудови: зростання цін подекуди сягає 70%
14:10 - Ціна на бензин у США перетнула психологічний бар’єр
13:59 - Наслідки війни в Ірані: Єврокомісія закликала готуватися до тривалих перебоїв на енергоринках
13:30 - Доплати 1500 гривень, нові лікарняні та акти без підпису: що зміниться у квітні
13:30 - Трасу державного значення на Тернопільщині тимчасово перекриють
13:16 - Адаптація "єОселі": міністр економіки розповів, скільки родин придбало житло за програмою
13:05 - В Кривому Розі ліквідували три нелегальні АЗС
13:02 - НКЦПФР долучилася до напрацювання рішень для підвищення прозорості ринку житла
12:55 - Іран "зірвав куш" на нафтовому шоку від війни зі США – The Economist
12:35 - Дистанційне оновлення сертифікатів онлайн за декілька хвилин
12:33 - Для стягнення податкового боргу працює система, що забезпечує формування платіжних інструкцій в електронній формі
12:32 - До уваги платників ПДВ!
12:31 - Чи можна через Електронний кабінет отримати витяг про стан розрахунків платника за податками, зборами, платежами та єдиним внеском окремо в розрізі платежів за неосновним місцем обліку?
12:31 - "Нетипова ситуація": падіння експорту може призвести до рекордних залишків пшениці
12:30 - Відображення у розділах І та ІІ звіту № 1-ОП операції з повернення продукції/товару
12:30 - Чому 90% AI-проєктів не приносять грошей
12:27 - Щодо підтверджуючих документів для проведення звірки з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки
12:26 - Податковий агент поінформував контролюючий орган про отриманий фізичною особою дохід: чи нараховується ПДФО, якщо фізична особа не подала податкову декларацію про майновий стан і доходи?
12:24 - До уваги платників податків!
12:24 - Банки України показали актуальний курс валют на 31 березня
12:23 - Надання ФОПом – платником єдиного податку в оренду нерухомого майна фізичній особі: чи застосовувати Методику визначення мінімальної суми орендованого платежу за нерухоме майно?
12:22 - ФОП, яка в минулому році була зареєстрована платником ЄП четвертої групи, не подала відповідну податкову декларацію для підтвердження свого статусу: дії суб’єкта господарювання
12:20 - До уваги резидентів Дія Сіті!


Більше новин