Побужский ферроникелевый комбинат в 2019 году получил 67 млн гривен прибыли

30.03.2020 18:48 | Укррудпром

18:40 30 марта 2020 года

Побужский ферроникелевый комбинат (ПФК) в 2019 году получил 67,5 млн грн прибыли. Об этом предприятие сообщило в пресс-релизе.

Комбинат за год перечислил 105,4 млн грн налогов в бюджет Украины — это на 16,8% больше по сравнению с предыдущим годом. Уплаченная сумма единого социального взноса выросла на 16,2%, до 53,2 млн грн, а отчисление налогов с зарплаты — на 15,7%, до 42,6 млн т.

Средняя зарплата на предприятии увеличилась в 2019 году на 14%, до 10 654 грн. Это на 1,5% больше уровня средней зарплаты по Украине. А с января 2020 года ПФК увеличил среднюю зарплату на 10%.

Расходы комбината на социальную сферу поселка Побужское в 2019 году составили 4,4 млн грн — это на 1,7% меньше уровня прошлого года.

ПФК выделил 6,4 млн грн на спонсорскую помощь, культурно-массовую деятельность и оздоровление сотрудников, что на 14,5% больше по сравнению с предыдущим годом. В 2020 году на эти нужды выделили 6,5 млн грн.

Расходы на обучение персонала за год составили 331,6 тыс. грн.

Инвестиции в поддержку производства (покупку оборудования, техники, строительство и т.д.) составили 82,5 млн грн.

Комбинат инвестировал 1,8 млн грн в программу защиты окружающей среды.

ООО “Побужский ферроникелевый комбинат” (Кировоградская область) — единственный в Украине производитель ферроникеля из бедных окисленных руд, содержащих никель.

Компания принадлежит международной группе Solway Investment Group (активы в Гватемале, Македонии, Аргентине, Индонезии, РФ и на Филиппинах). Предприятие входит в УкрФА — Украинскую ассоциацию производителей ферросплавов.

Додати коментар

Користувач:
email:





Investment gamble,
Stocks, bonds, and funds to explore,
Diversify well.

- Fin.Org.UA

Новини

19:27 - Україна обговорює можливість енергетичного перемир’я з московія – FT
19:18 - московія обмежує вхід до портів суден, які відвідували порти України
19:00 - Paramount бере місяць для формування нової пропозиції Warner Bros
18:55 - Торік надходження турзбору зросли на третину: які регіони лідирують за сплатою
18:32 - Мін’юст розповів, скільки компаній проходять процедуру банкрутства
18:25 - 53 фінансові компанії отримали статус значимих
18:10 - Запрацював перший приватний фонд для інвестицій в інфраструктуру України
18:05 - Чверть будинків Києва все ще без тепла – Кличко
17:57 - Обшуки на митному пості "Луцьк": НАБУ вилучило 850 тисяч доларів
17:45 - Корупція на титані: ВАКС засудив до 8 років фігуранта своєї першої справи
17:43 - Анатолій Куцевол: Відновлювана енергетика – невід’ємна складова зміцнення енергетичної стійкості та національної безпеки України
17:37 - В Україні не працює третина олійних заводів – ЗМІ
17:30 - Населення біднішає, а нерухомість дорожчає: чому ціни на квартири ростуть попри війну
17:20 - В Міненерго поінформували про ситуацію з пальним в Україні
17:00 - З "Енергоатому" може бути виведено близько двох мільярдів гривень – Герус
16:44 - Денис Шмигаль: Україна отримала понад 50 тонн енергетичного обладнання з шести країн Європи для відновлення енергосистеми
16:41 - Нацбанк показав курс долара та євро на п'ятницю 23 січня
16:40 - Французькі ВМС затримали танкер, що прямував з московії
16:23 - Уряд затвердив розподіл 740 мільйонів субвенції громадам
16:17 - Щодо оподаткування ПДФО допомоги на поховання, що виплачується роботодавцем родичам померлого працівника за останнім місцем роботи
16:16 - До уваги суб’єктів господарювання, які використовують автономні системи опалення (котли)
16:15 - Чи можуть юридичні особи – платники єдиного податку четвертої групи надавати фінансову допомогу (поворотну або безповоротну)?
16:13 - До уваги податкових агентів!
16:10 - Дохід спеціаліста Дія Сіті виплачується на його користь у вигляді допомоги по тимчасовій втраті працездатності: ознака доходу
16:09 - Терміни подання фізичними особами податкової декларації про майновий стан і доходи за звітний (податковий) рік та сплати задекларованої суми податкових зобов’язань
16:07 - Які ставки податку на прибуток встановлені ПКУ?
16:06 - Випадки, коли фізична особа звільняється від обов’язкового подання податкової декларації про майновий стан і доходи
16:04 - Операції з постачання товарів оборонного призначення на період дії воєнного стану: що з оподаткуванням ПДВ?
16:03 - Дніпропетровщина: у податковій службі обліковується понад 290 тис. платників єдиного внеску
16:02 - Платники Дніпропетровщини скерували до загального фонду державного бюджету майже 94,4 млн грн рентної плати за спецвикористання води


Більше новин