Змінено порядок проведення інформування громадян України щодо призову на строкову військову службу

30.03.2020 18:36 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

З метою запобігання розповсюдження в Україні гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 під час виконання заходів, пов’язаних із підготовкою та проведенням призову громадян України на строкову військову службу, на виконання Рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13 березня 2020 року «Про невідкладні заходи щодо забезпечення національної безпеки в умовах спалаху гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», введеного в дію Указом Президента України від 13 березня 2020 року № 87/2020, перенесено строки чергового призову громадян України на строкову військову службу з квітня-червня на травень-липень 2020 року, відповідні зміни внесені Указом Президента України від 23 березня 2020 року № 103/2020. З виданням зазначеного Указу робота «гарячої лінії» «ПРИЗОВ, ВЕСНА — 2020» на базі call-центру Міністерства оборони України втратила свою актуальність. Натомість, проведення роз’яснювальної роботи та інформування громадян України з метою донесення актуальної інформації та надання фахових роз’яснень громадянам із питань організації та проведення призовної кампанії «ПРИЗОВ, ВЕСНА — 2020» здійснюватиметься через «гарячі лінії» call-центру Генерального штабу Збройних Сил України (тел.
0 800 500 410) та Головного управління персоналу Генерального штабу Збройних Сил України (тел.
0 800 500 051, (044) 226 23 60). Інформація про це також має бути розміщена на сайтах органів військового управління та обласних військових комісаріатах (ТЦК та СП), місцевих органів державної влади, органах місцевого самоврядування, гарнізонних будинках офіцерів.

Додати коментар

Користувач:
email:





Charts and graphs abound,
Traders seeking the next move,
Patterns in the chaos.

- Fin.Org.UA

Новини

18:16 - Зростання цін на бензин триватиме "лише кілька тижнів" – адміністрація Трампа
17:45 - Італія може знизити податки на паливо через війну на Близькому Сході
17:16 - Суд не дозволив повернути Міністерству оборони їдальню в Ужгороді
16:48 - Туніс планує розширити свій головний аеропорт за мільярд доларів
15:50 - "На злодієві шапка горить": у МЗС відповіли Сійярто щодо захоплених українських грошей
15:00 - ЄС може пом’якшити деякі кліматичні правила через кризу в енергетиці
14:08 - В НБУ повідомили, як крадіжка Угорщиною валюти Ощадбанку вплине на курс
13:50 - ОАЕ після Кувейту почали скорочувати видобуток нафти
12:50 - Кувейт оголосив форс-мажор: країна почала урізати видобуток нафти
11:50 - Замість московія: знайшли маршрут нафти, що б’є по позиції Орбана
10:45 - Ізраїль ударив по паливних сховищах Ірану, вибухи сколихнули Тегеран
10:00 - Дорога американська мрія: Cadillac заходить у "Формулу-1"
10:00 - У московії заявили про ракетний удар по підстанціях Бєлгорода: у місті зникли світло та вода
18:15 - В НАН заявили, що до ремонту мосту Патона потрібно братися невідкладно
17:20 - Юрист розповів, чи висунули обвинувачення для раніше затриманих в Угорщині співробітників Ощадбанку
16:15 - Торік в Україні жінки очолили третину нових компаній: в яких сферах
15:10 - Інтернет-магазин НБУ відновив свою роботу після кібератаки
14:20 - Ворог атакував будівлю головпоштамту "Укрпошти" в Краматорську
13:57 - Прокуратура не змогла відсудити гроші у компанії, яка очищала русло Десни
13:15 - УЗ відновила більшість пошкоджених ділянок після атак московія, поїзди повертаються до графіків
12:47 - Миколаїв отримає 40 трамваїв зі Швеції: є попередня домовленість
12:41 - Повідомлення про оприлюднення проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо користування надрами»
12:37 - Проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо користування надрами»
11:42 - Наслідки захоплення інкасаторів в Угорщині: НБУ обміняє банкам безготівкову валюту на кеш
10:37 - У Києві без тепла 1905 будинків через нову атаку на енергооб’єкт – Кличко
10:20 - В "Укренерго" розповіли про наслідки масованої атаки московія на енергетику 7 березня
10:00 - Ворог атакував порт на Одещині: спалахнув резервуар з олією
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 07.03.2026
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:10 - московія перенаправить скраплений газ з Європи до Азії – ЗМІ


Більше новин