Нардеп “Слуги народа” обнародовал видео, как брат глава Офиса Зеленского торгует госдолжностями

30.03.2020 08:54 | Укррудпром

08:20 30 марта 2020 года

Обращение в Национальное антикоррупционное бюро по видеозаписям, на которых якобы брат главы Офиса президента Андрея Ермака обсуждает кадровые назначения, написал нардеп из фракции “Слуга народа” Гео Лерос. Фотографию заявления Лерос опубликовал в Facebook.

В обращении депутат сообщает, что отправил в НАБУ видеозаписи, на которых Денис Ермак якобы обсуждает кадровые назначения на различные госдолжности за вознаграждение.

Лерос просит НАБУ провести проверку изложенных в его обращении обстоятельств, в случае наличия в них признаков преступления — немедленно открыть уголовное производство, а также проверить причастность к возможному уголовному преступлению Андрея Ермака.

Также Лерос выложил еще два видео, на которых человек, похожий на Дениса Ермака, обсуждает с неизвестными назначения на уровне областей и районных администраций.

В посте Лерос подчеркнул, что ждет в соответствии с законом об обличителях коррупции 10% “награбленного”, которые собирается отправить в детский дом.

Он также обвинил Ермака в попытке “рейдернуть” НАБУ.

19 марта Лерос дал интервью, в котором подверг критике подписание Ермаком документа о возможном создании на переговорах в Минске консультативной группы, в которую войдут “представители ОРДЛО”. На следующий день президент Владимир Зеленский уволил Лероса с должности внештатного советника

29 марта Лерос опубликовал серию видео, на которых человек с голосом, похожим на голос Дениса Ермака, якобы обсуждает кадровые назначения за деньги.

Ермак ответил Леросу, что тот перешел красные линии, и пообещал обратиться в СБУ и ГБР, чтобы проверить записи и как ни оказались у Лероса.

Додати коментар

Користувач:
email:





На фондовому ринку день і ніч,
Торгівля триває без зупинки.
Тут гроші легко можуть зникнути,
Але й заробити можна втричі.

- Fin.Org.UA

Новини

21:00 - Новини 25 лютого: зупинка поїздів між Дніпром і Запоріжжям, електротранспорт знову у Києві
20:50 - На пункті пропуску "Рава-Руська" побудують додаткові майданчики для транспорту
20:38 - Уряд розподілив два мільярди гривень на шкільні автобуси
20:23 - Цивільна авіація московія входить у період підвищених ризиків – СЗРУ
20:10 - Чотириста будинків отримають кошти на автономне живлення під час відключень від уряду
19:47 - Відключення світла 26 лютого триватимуть усю добу
19:25 - Уряд визначився з реформою системи управління фінансами
19:11 - Ангола може отримати від Китаю кредит у 4,8 мільярдів доларів на нафтовий завод
18:54 - Уряд оновив склад наглядової ради АТ «НАЕК «Енергоатом»: до складу увійшла заступниця Мінекономіки Дарія Марчак
18:49 - Україна разом з ООН посилить відновлення Чорного моря
18:46 - До суду спрямували обвинувальний акт щодо керівниці аеропорту "Одеса"
18:30 - Денис Шмигаль провів онлайн розмову з Міністром енергетики Азербайджану Парвізом Шахбазовим
18:27 - З березня уряд проіндексує пенсії на 12,1%: кого стосується
18:18 - У Сумах відкрили модульне містечко для переселенців
18:07 - Повідомлення про оприлюднення проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про реалізацію експериментального проєкту щодо відомчої реєстрації нових тракторів, самохідних шасі, самохідних сільськогосподарських машин, сільськогосподарської техніки»
18:04 - Канада додатково підтримає енергетику України: на що витратять 12 мільйонів євро
18:02 - Проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про реалізацію експериментального проєкту щодо відомчої реєстрації нових тракторів, самохідних шасі, самохідних сільськогосподарських машин, сільськогосподарської техніки»
18:00 - Інвестиції у водойми: держава і регіони узгодили кроки розвитку рибного господарства
17:40 - московія хоче перенаправити більше доходів від нафти до резервного фонду через падіння цін
17:30 - Київ повернеться до класичних графіків відключень не раніше квітня – Yasno
17:23 - Українська енергетична біржа оновила правила аукціонів
17:04 - Ключові рішення НКЦПФР від 25.02.2026
17:02 - ОТП БАНК запустив інтернет-еквайринг зі швидким підключенням та зарахуванням коштів двічі на день
17:00 - НАЗК пояснило, чи слід декларувати держдопомогу за зруйноване житло
16:53 - Канада спрямує додаткові 12,4 млн євро до Фонду підтримки енергетики України
16:45 - В Україні здешевшали буряки: скільки коштують
16:39 - Нацбанк показав курс долара і євро на четвер 26 лютого
16:30 - Звільнення працівників: кого захищали суди у 2025 році
16:26 - Демократичні штати вимагають у Трампа компенсацію за мита
16:18 - За рік податкова виявила 400 випадків неофіційної праці в ресторанній сфері


Більше новин