Надійність постачання газу споживачам - під контролем газовиків

28.03.2020 19:24 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Роботу газопостачальних організацій та газорозподільних мереж  в умовах карантину  обговорили під час селекторної наради,  яку провів заступник Міністра енергетики та захисту довкілля, співголова Оперативного штабу Мінекоенерго Олексій Рябчин. Понад 50 представників галузі та керівників облгазів повідомили, що  хворих на коронавірус працівників не зафіксовано, компанії працюють у штатному режимі та повною мірою виконують завдання.
 Ситуація повністю контрольована.
Зокрема, здійснюється диспетчерське управління, працюють аварійні бригади та бригади газовиків-обхідників, усі служби працюють у посиленому режимі, щоб не допустити жодних перебоїв у постачанні газу.  При цьому поінформували  про вжиті заходи для запобігання поширенню вірусної інфекції серед персоналу.
 Частина працівників, що  не задіяні у виконанні критичних функцій, переведена на дистанційну роботу, здійснюється підвезення на роботу працівників для уникнення контактів,  працівники забезпечені засобами індивідуального захисту та засобами дезінфекції.
 Фахівці, які здійснюють виїзд на об’єкти для обслуговування споживачів, проінструктовані щодо додаткових заходів безпеки у зв’язку з поширенням вірусної інфекції. Під час наради учасники визначили низку проблемних питань, серед яких зниження розрахунків за газ у зв’язку з епідемією,  зростання споживання газу населенням, у яких відсутні лічильники, поза нормативами, що може призвести до небалансів, створити передумови для ускладнення  виплати заробітної плати та розрахунків з оператором ГТС. Олексій Рябчин наголосив: «Зниження розрахунків під час карантину може призвести до негативних економічних наслідків, неможливості виплати заробітної плати нашим енергетикам.
Мінекоенерго розуміє потенційну загрозу зниження розрахунків і тому включається в інформаційну кампанію  із споживачами щодо необхідності здійснювати комунальні платежі.
Кабмін разом з профільними комітетом Верховної Ради напрацьовує рішення, що дозволить вийти з кризи з мінімальними наслідками.
При цьому наше спільне критичне завдання – забезпечити людей  теплом, газом, електроенергією та не допустити кризи неплатежів».
Також запропонував розглянути різні сценарії розвитку подій для кожного підприємства та передбачити оперативні дії в умовах кризи.
«Головне – це люди, їх життя і здоров’я», - наголосив заступник Міністра. Окремі компанії повідомили про приєднання до акції «Підвези медичного працівника на роботу» та зазначили, що проявляють лідерство у запобіганні поширенню інфекції.
Також висловили побажання залучити до нарад представників оператора ГТС – НАК «Нафтогаз України» та НКРЕКП. Такі наради у онлайн-режимі з представниками енергетичного ринку та природоохоронними агенціями проводитимуться на постійній основі для оперативного моніторингу  ситуації та визначення нагальних проблем, які потребують негайного реагування на рівні Міністерства та Уряду для організації безперебійного енергозабезпечення громадян.

Додати коментар

Користувач:
email:





Germany's engine
Exports drive the economy
But growth starts to slow

- Fin.Org.UA

Новини

10:57 - У якому розмірі встановлюються ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки?
10:56 - Який номер та символи фіскального чека, виданого РРО, необхідно вводити для пошуку в Реєстрі «Пошук фіскального чека»?
10:55 - За якою формою платники ПДФО подають заяву про відмову від застосування ПСП?
10:53 - Оподаткування ПДФО доходів, отриманих від продажу рухомого/нерухомого майна або у вигляді спадщини (подарунку): як визначається резидентський статус фізичної особи
10:51 - Чи оподатковується ПДФО сума коштів, яка виплачується ЮО – боржником згідно договору про відступлення права вимоги на користь ФО – нового кредитора?
10:49 - Як заповнюються реквізити «Призначення платежу» та «Отримувач» платіжної інструкції для зарахування коштів та сплати внеску на підтримку працевлаштування осіб з інвалідністю?
10:47 - До уваги первинних водокористувачів!
10:46 - Платнику ПДФО згідно з рішенням суду або за добровільним рішенням сторін виплачуються аліменти: відображення у додатку 4ДФ до Розрахунку
10:45 - Заява про застосування спрощеної системи оподаткування: особливості заповнення платниками, які планують здійснювати ЗЕД
10:43 - Рентна плата: за користування радіочастотами до загального фонду держбюджету від платників Дніпропетровщини надійшло 563,0 тис. гривень
10:42 - Рентна плата за користування надрами: надходження від платників до місцевих бюджетів Дніпропетровщини зросли на 39,4%
10:41 - ФОПи Дніпропетровщини спрямували до бюджетів громад майже 2,7 млрд грн єдиного податку
10:40 - «Зелений коридор» та податковий супровід: ДПС запровадила нові стандарти обслуговування ветеранів
10:36 - Додаток КІК до податкової декларації про майновий стан і доходи: деякі особливості заповнення
10:34 - Разом зміцнюємо економіку Дніпропетровщини: податкова служба підтримує ветеранське підприємництво
10:33 - Покровський Центр обслуговування платників Синельниківської ДПІ Головного управління ДПС у Дніпропетровській області тимчасово призупинив свою роботу
10:31 - ПДФО: платники наповнили бюджет на 282,2 млрд грн
10:31 - Декларацію про доходи можна подати дистанційно за кілька хвилин
10:30 - Податкова знижка за благодійність: як повернути частину сплачених податків
10:29 - ДПС спільно з правоохоронними органами створили міжвідомчу робочу групу для протидії схемам виведення коштів за кордон
10:27 - «Зелений коридор» та податковий супровід: ДПС запровадила нові стандарти обслуговування ветеранів
10:11 - Від платників податку на нерухоме майно до місцевих бюджетів Дніпропетровської області надійшло понад 549,6 млн гривень
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 17.06.2026
21:25 - Долар по 51,5 та мінімалка 11 тисяч: якою уряд бачить економіку у наступні 3 роки?
21:00 - Новини 16 червня: нафта йде вниз, російські НПЗ зупиняються
20:55 - "ЕКО Маркет" займе площі закритих "Союзу" та "Кварталу": угоду підписано
20:50 - США знімуть санкції з продажу іранської нафти в рамках угоди – WSJ
20:45 - Канада вводить нові санкції на "тіньовий флот" та енергетику московія
20:25 - Україна та Албанія відкривають автомобільне сполучення між країнами
20:00 - Заправки "Роснєфті" перестали продавати бензин росіянам у каністр


Більше новин