Національний банк перерахує 42,7 млрд грн прибутку до Державного бюджету у 2020 році

27.03.2020 23:47 | Fin.Org.UA

Національний банк України планує перерахувати 42,7 млрд грн прибутку до Державного бюджету у 2020 році. Це на 2 млрд грн більше ніж передбачає Закон України "Про Державний бюджет України на 2020 рік".

Консолідовану фінансову звітність Національного банку України за минулий рік вже підтвердив незалежний зовнішній аудитор – компанія ТОВ "Ернст енд Янг Аудиторські послуги".

Згідно з висновком компанії компанія ТОВ "Ернст енд Янг Аудиторські послуги", консолідована фінансова звітність Національного банку достовірно та в усіх суттєвих аспектах відображає його фінансовий стан на кінець дня 31 грудня 2019 року, а також результати його діяльності, рух грошових коштів та зміни в капіталі згідно з Міжнародними стандартами фінансової звітності (МСФЗ).

Наразі консолідовану фінансову звітність Національного банку України за 2019 рік передано Раді Національного банку на затвердження.

Рада Національного банку має затвердити остаточні показники. Після цього фінансову звітність Національного банку України за 2019 рік буде оприлюднено на вебсайті Національного банку, а графік перерахування прибутку до Державного бюджету на 2020 рік буде узгоджено з Міністерством фінансів України.

Довідково

Консолідована фінансова звітність складається відповідно до вимог МСФЗ та включає інформацію про активи, зобов’язання, капітал Національного банку, його дочірньої та асоційованих компаній, його сукупні доходи та рух грошових коштів, а також суттєві облікові політики та додаткову інформацію про діяльність банку та управління фінансовими ризиками.

Відповідно до Закону України "Про Національний банк України", у річній фінансовій звітності, що підтверджена зовнішнім аудитором та затверджена Радою Національного банку України, визначається прибуток до розподілу та на його основі – сума перерахувань до Державного бюджету України

Додати коментар

Користувач:
email:





Ринок акційний,
Що день росте, а день падає.
Не віщують птахи.

- Fin.Org.UA

Новини

17:11 - "Тенору" з плівок Міндіча повідомили про нову підозру
16:36 - Виробництво палива в московія впало до 65% від попиту – Reuters
16:30 - Що вступ до ЄС зробить з ринком праці
16:23 - Легалізація майна експосадовцем Київської митниці: слідство завершено
16:05 - У районі Московського НПЗ пожежа після атаки безпілотників на місто
15:35 - За перше півріччя ФДМУ заробив 3,4 мільярда гривень
15:32 - "Квиток до ЄС": в Україні стартує навчальна програма для аграріїв про вимоги європейського ринку
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 13.07.2026
15:10 - Участь Мінекономіки у роботі Верховної Ради України 06-08 липня 2026 року
15:04 - Повідомлення про проведення публічної презентації проєкту Закону України «Про таксономію сталих видів економічної діяльності та сталі інвестиції»
14:58 - Лист очікувань власника державної організації Національного наукового центру «Інститут метрології» на 2027 від 08.07.2026 № 2803-13/63685-08
14:50 - Російський уряд вперше визнав дефіцит пального в країні: у червні казали, що все добре
14:30 - московія створює комерційний логістичний центр у сирійському порту Тартус
14:25 - Звіт про стан виконання операційного плану з реалізації у 2026-2028 роках Стратегії зайнятості населення України на період до 2030 року (станом на 01.07.2026)
13:40 - Ціна електроенергії "на добу наперед" впала до мінімуму за понад 2 роки: яка причина
13:28 - Мінекономіки розповіло про нові умови страхування воєнних ризиків
13:08 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди КП «ЗМІЇВ-ТЕПЛО» (Харківська обл., Чугуївський р-н, м. Зміїв, вул. Залізнична, буд. 61-Б)
13:07 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди Філія «Старокостянтинівський ЗБШ» АТ «Укрзалізниця» (Хмельницька обл., м. Старокостянтинів, вул. Гончара, 22).
13:06 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди КП «ЗМІЇВ-ТЕПЛО» (Харківська обл., Чугуївський р-н, м. Зміїв, вул. Харківська, буд. 1-А)
13:04 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ПрАТ «Кіровоградобленерго» (Кіровоградська область, Кропивницький район, Долинська міська територіальна громада)
13:03 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «ВК «АВТОСТРАДА» (вул. Броварська, селище Велика Димерка, Броварський район, Київська область)
13:01 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «Епіцентр К» (Київська обл., м. Обухів, вул. Київська, 27)
13:00 - Український дизайн побачить увесь світ: Україна приєдналася до DesignView
13:00 - Біоетанол – історія не про спирт, а про економіку доданої вартості
13:00 - Артем Некрасов розповів про вимоги до учасників конкурсу на будівництво 1,5 ГВт нової високоманевреної газової генерації
12:59 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди АТ «Укргазвидобування» філія ГПУ «Шебелинкагазвидобування» УКПНГ Личківського НГКР (Дніпропетровська область, Самарський район., Личківська сільська територіальна громада, поблизу с. Зоряне)
12:57 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ПРАТ "ЛІНДЕ ГАЗ УКРАЇНА" (Оболонський р-н, вул. Лебединська, буд. 3-Б)
12:50 - Кількість уражень на енергооб’єктах за рік зросла на 36% – Укренерго
12:42 - Перелік суб’єктів господарювання, яким Мінекономіки затверджено показники емісії (питомі викиди) забруднюючих речовин в атмосферне повітря за І-ІІ квартал 2026 року
12:39 - Перелік дозволів на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами об’єктів 1, 2, 3 груп із зазначенням номеру та строку дії


Більше новин