На Тернопільщині дистанційно консультували представників регуляторних органів

27.03.2020 23:24 | Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва

1325 березня працівники Сектору ДРС у Тернопільській області дистанційно консультували працівників Трибухівської ОТГ Бучацького району Тернопільської області з питань забезпечення  реалізації вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».  

Працювали над проектами рішень Трибухівськї ОТГ, а саме:

«Про встановлення ставок єдиного  податку на території Трибухівської сільської  ради на 2021 рік»; «Про оподаткування платою за землю на території Трибухівської сільської  ради на 2021 рік»; «Про встановлення місцевих  податків і зборів на території Трибухівської сільської  ради на 2021 рік»; «Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки  на території Трибухівської сільської  ради на 2021 рік».

Всі ці проекти рішень мають ознаки регуляторних актів та потребують реалізації процедур. Фахівці ДРС надали методичну допомогу при формуванні пакету документів, що подаються до Державної регуляторної служби України для отримання пропозицій щодо вдосконалення проекту регуляторного акта відповідно до принципів державної регуляторної політики.

Крім того, представники Сектору ДРС у Тернопільській області роз’яснили типові помилки, що виникають при розробці проектів регуляторних актів щодо місцевих податків та зборів і звернули увагу на те, що зміст, структура та наповнення АРВ до проектів рішень повинні відповідати вимогам Методики проведення аналізу регуляторного впливу.

 

Запись На Тернопільщині дистанційно консультували представників регуляторних органів впервые появилась Державна регуляторна служба України.

Додати коментар

Користувач:
email:





Market never stops
But sometimes it crashes hard
Lessons learned, move on

- Fin.Org.UA

Новини

09:26 - Ворог знищив відділення "Нової пошти" на Сумщині
09:00 - Дрони атакували Єкатеринбург: на території складу Wildberries вирує пожежа
06:00 - Гра з атомом: чому США та Саудівська Аравія уклали ядерну угоду і кому це загрожує
00:00 - Галузеві угоди Міністерства енергетики України
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
23:55 - Inflation Will Accelerate in H2, but Will Begin to Decline Again Next Year – Inflation Report
23:55 - Інфляція пришвидшиться у другому півріччі, але повернеться до зниження наступного року – Інфляційний звіт
23:54 - Inflation Report, July 2026
23:54 - Інфляційний звіт, липень 2026 року
22:24 - Аграрії зможуть отримати пільгові кредити за програмою 5-7-9%
20:00 - Новини 6 серпня: московія нищить бізнес
19:39 - Кабмін зобов’язав податкову передати Міноборони дані чоловіків 18-60 років
19:16 - Єврокомісія попередила Румунію через наміри відкласти відмову від вугільних ТЕС
18:50 - Привласнення мільярдів Приватбанку: справу Коломойського скерували до суду
18:33 - Мегазавод з виробництва чипів у Техасі обійдеться SpaceX у 16,8 мільярдів доларів
18:23 - Електроенергія розподілятиметься за новим принципом – Шмигаль
18:05 - Суд забов’язав "Укррічфлот" Григоришина сплатити великий борг за електроенерію
18:04 - московіяни знищили склади із продукцією двох тютюнових гігантів: чи буде дефіцит
17:57 - Унормовано питання функціонування трекінг-сервісу платіжних операцій СЕП
17:30 - московія налагоджує виробництво акумуляторів для FPV-дронів: хто допомагає
16:50 - Ворог знищив 400 тисяч квадратних метрів складських приміщень за місяць – Forbes Ukraine
16:35 - Більша частина Львова знеструмлена через аварію
16:31 - Люксембург спрямував до Фонду підтримки енергетики України 8 млн євро 
16:28 - Засідання Комісії
16:27 - За сім місяців товарообіг України склав 82,2 мільярда доларів
15:53 - 10 мільйонів гривень на масштабування ветеранського та дружнього до ветеранів бізнесу
15:43 - Тепер таксі можна замовляти через ШІ – Bolt
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 07.08.2026
15:18 - До уваги платників рентної плати за користування радіочастотним спектром (радіочастотним ресурсом) України!
15:12 - Який розмір орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності?


Більше новин