Уряд прийняв рішення надати одноразову допомогу родинам загиблих та ветеранам, які отримали інвалідність під час участі в АТО/ООС

27.03.2020 20:18 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

25 березня 2020 року під час засідання Кабінету Міністрів України, членами Уряду було затверджено Розпорядження КМУ «Про виділення коштів для надання допомоги членам сімей осіб, які загинули (померли) під час антитерористичної операції та особам, які стали особам з інвалідністю внаслідок поранення, контузії або захворювань одержаних під час участі у зазначеній операції». Відповідно до нього з резервного фонду Держбюджету, Міністерству у справах ветеранів буде виділено 35,648,4 тисяч гривень на надання одноразової допомоги 19-м родинам, членам сімей загиблих (померлих) під час участі в АТО/ООС та 23-м особам з інвалідністю внаслідок війни при участі в АТО/ООС На виконання розпорядження КМУ, Мінветеранів має у тижневий строк затвердити узгоджений з Міністерством фінансів та Міністерством економічної торгівлі та сільського господарства, перелік витрати з наданням допомоги. «Сьогодні непростий період в житті країни, коли вимушені карантинні заходи створюють нові соціальні виклики.
Ветерани з інвалідністю і родини загиблих, які захищаючи країну втратили найцінніше – життя і здоров’я, мають відчувати підтримку держави», - сказав Міністр у справах ветеранів Сергій Бессараб. Нагадаємо, що відповідно до Порядку призначення та виплати одноразової допомоги у разі загибелі (смерті) або інвалідності деяких категорій осіб затвердженого Постановою КМУ № 336 на виконання ЗУ «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» грошова допомога виплачується: В разі встановлення інвалідності, залежно від групи інвалідності у розмірі І група - 400, ІІ – група – 300, ІІІ група – 250 прожиткових мінімумів встановлених законом для працездатних осіб на 1 січня календарного року в якому встановлено інвалідність. У разі загибелі (смерті) у розмірі 750 прожиткових мінімумів. 

Додати коментар

Користувач:
email:





Red flags, market crash,
Investors count their losses,
Fear and panic dash.

- Fin.Org.UA

Новини

21:00 - Новини 11 травня: правки до законопроєкту про "податок на OLX", аналіз великих угод з готівкою
20:45 - Ілон Маск та Тім Кук супроводжуватимуть Трампа на перемовини із Сі
20:25 - "Енергоатом" збудував одну з ключових захисних споруд на Рівненській АЕС
20:05 - У вівторок 12 травня відключень світла не заплановано
19:53 - В Україні ціни на будівельні роботи зросли на понад 16% у березні
19:30 - Від 50 і старше: уряд Свириденко шукає кадрові резерви всередині країни
19:14 - "Укренерго" просить підвищити тарифи на передачу електроенергії: які причини
19:03 - Sony викуповує права на пісні Леонарда Коена, Blondie, Бібера та інших
18:34 - Нацбанк показав курс долара та євро на 12 травня
18:15 - Данський перевізник очікує, що її судна будуть заблоковані в Ормузі до кінця 2026 року
17:54 - Експортне мито та фінмоніторинг: які правки потрапили до законопроєкту про "податок на OLX"?
17:53 - НБУ змоделював, як розвиток війни в Ірані впливатиме на ціни та економіку України
17:15 - "Укргазвидобування" виграло суд у китайського підрядника щодо ремонту свердловин
17:00 - єОселя: За минулий тиждень 157 українських родин отримали кредити на житло
16:55 - Держфінмоніторинг посилює аналіз готівкових покупок дорогої нерухомості та авто
16:39 - На кордоні "єЧерга" автоматично перевірятиме наявність "Зеленої картки"
16:27 - Угорщина може відмовитися від співпраці з "Росатомом" щодо єдиної АЕС у країні
16:23 - Американські аналітики підрахували можливі втрати країн G-7 від експансії Китаю
16:18 - Результати досліджень зонування України. Херсонська область
16:01 - Результати досліджень зонування України. Миколаївська область
16:00 - Мінекономіки запускає «Дайджест бізнес-реформ»
15:50 - Поліція викрила "агрошахраїв", які ошукали іноземців
15:46 - В Україні обсяги митних пільг зросли на понад 50%
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 12.05.2026
15:17 - Пропонується внести зміни до деяких нормативно-правових актів із питань реєстрації учасників платіжного ринку
15:15 - Вперше з початку війни в Ірані росіяни збільшили знижку на нафту Urals – ЗМІ
15:06 - Недостовірне декларування: судитимуть ексголову Держлікслужби
15:00 - В Україні попит на вторинне житло падає, вартість зростає нерівномірно
14:45 - «Зроблено в Україні»: за тиждень бізнес залучив 4,4 млрд грн доступних кредитів за програмою «5-7-9%»
14:30 - Квиток до Євросоюзу


Більше новин