Мінветеранів і Товариство Червоного Хреста України об’єднають зусилля для підтримки в карантинний період ветеранів з інвалідністю та тих, хто залишився на самоті

27.03.2020 20:18 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

 Сьогодні, 26 березня 2020 року, за ініціативи Мінветеранів, відбулася зустріч Міністра у справах ветеранів України Сергія Бессараба з генеральним директором Товариства Червоного Хреста України Лілією Білоус.  Під час зустрічі було обговорено ряд питань щодо співпраці та прийнято рішення вже зараз мобілізувати зусилля територіальних органів Мінветеранів та з регіональними представництвами Червоного Хреста, для підтримки на період вимушеного карантину ветеранів з інвалідністю, самотніх та родин загиблих. «Перед нами спільна місія – захист і допомога постраждалим внаслідок війни.
І в цей непростий час ми маємо об’єднувати зусилля.
Міністерство у справах ветеранів – один із наймолодших органів державної виконавчої влади, тому ми готові та зацікавлені у співпраці з організаціями, які мають відповідний досвід і можливість допомогти», - сказав під час зустрічі Сергій Бессараб. Міністр подякував представникам Червоного Хреста України за ефективну співпрацю з Управлінням цивільно військового співробітництва ЗСУ протягом останніх шести років та наголосив на важливості налагодити співпрацю Червоного Хреста з ветеранськими організаціями і започаткувати розвиток спільних ініціатив. В свою чергу, Генеральний директор Товариства Червоного Хреста в Україні Лілія Білоус відзначила, що для Товариства це - знаково, бути першою неурядовою організацією, з якою міністр одного з наймолодших в Україні міністерств ініціював та провів зустріч. Також обговорили роботу Служби розшуку Червоного Хреста, яка багато років працює з родинами зниклих безвісті, в тому числі зниклих під час війни на Сході. Зокрема, було вирішено створити координаційну групу і запросити до неї усі органи влади і громадські організації, які займають даним питанням. Крім того, під час зустрічі обговорили питання можливості залучення ветеранів АТО/ООС до бригад швидкого реагування Червоного Хреста, які надають постраждалим першу допомогу та беруть участь у рятувальних роботах. «Ветерани, це - люди, які мають військовий досвід і унікальні навики реагування в ситуаціях, що вимагають швидких дій та прийняття рішень і сьогодні можуть їх застосувати допомагаючи мирному населенню України», - зазначив Сергій Бессараб.

Додати коментар

Користувач:
email:





Money moves the world,
The global financial system,
A force to reckon.

- Fin.Org.UA

Новини

21:05 - Денис Шмигаль провів зустріч з Міністром енергетики США Крісом Райтом
21:03 - Новини 18 лютого: новий історичний рекорд курсу євро, Україна без угорського дизпального
21:01 - московія виставила штраф Google, який у 10 тисяч разів перевищує світовий ВВП
20:45 - Свириденко назвала умову, за якої в Україні почнуть ремонт доріг
20:36 - Київська прокуратура вимагає знести ресторан біля Дніпра
20:35 - Ситуація на ринку пального в Україні є стабільною
20:10 - Енергетики пояснили, чому платіжки ростуть під час відключень світла
19:55 - На Одещині сильна снігова буря ускладнила логістику
19:25 - В Україні 19 лютого цілодобово діятимуть графіки відключення світла
19:18 - НСЗУ уклала договори з прифронтовими медзакладами на 53 мільярди гривень
18:55 - "Нова пошта" почала одягати працівників в екзоскелети
18:46 - Російський фондовий ринок втратив третину капіталізації після доручення Путіна подвоїти її
18:35 - Миколаївський глиноземний завод планують продати цього року
18:20 - У московія закінчуються гроші на нові нафтові свердловини: буріння на мінімумі за 3 роки
18:10 - НКЦПФР та Мінекономіки обговорили розвиток організованого ринку твердого біопалива та біржової інфраструктури
18:03 - Торік Київ витратив на протиожеледну сіль вдвічі менше, ніж у 2024-му
17:53 - Правоохоронці виявили незаконне використання гумдопомоги
17:46 - Туризм Куби занепадає через нестачу палива
17:44 - "Ми можемо зробити за 4 місяці те, що ви — за 4 роки": Олег Крот у Мюнхені про швидкість рішень у війні
17:41 - В Україні у січні підскочили продажі пального: головна причина - "генераторна"
17:35 - Денис Шмигаль: Україна ініціює створення Energy Task Force – єдиної архітектури координації з питань енергетичної безпеки
17:30 - Курс євро встановить новий історичний рекорд щодо гривні
17:19 - До уваги суб’єктів господарювання та громадськості як учасників процедури оцінки впливу на довкілля
17:16 - У січні видатки держбюджету на 13,9% більше ніж рік тому
17:05 - На Сумщині ворожий удар зруйнував підприємство
17:03 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «НАДРА-ГЕОІНВЕСТ» (Полтавська область, Миргородський район, в межах адміністративного підпорядкування Лохвицької міської територіальної громади)
17:03 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ З ІІ «ВОРТЕКС» (Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Автопаркова, 1)
17:02 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «КОНОНІВСЬКИЙ ЕЛЕВАТОР» (Полтавська обл., Миргородський р-н, м. Гадяч, вул. Гончара (Енгельса), 32)
17:02 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ПМП «Ювасер» (вул. Девляшека,1, 3, 5, 7, село Володіївці, Могилів-Подільського району, Вінницької області)
17:01 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ “БАЛКЕР” (м. Київ, Подільський р-н, вул. Електриків, 26)


Більше новин