На Дніпропетровщині виявили ще один випадок коронавірусу

25.03.2020 22:06 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

В області виявили ще одного хворого на коронавірусну інфекцію.
Це мешканець Кривого Рогу.
Людина знаходиться під пильним наглядом медиків та отримує симптоматичне лікування.
Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко. «Лабораторні дослідження показали – ще один житель області захворів на COVID-19.
Стан пацієнта стабільний, він почувається добре, – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко.
– Наше завдання зараз стримувати масове поширення недуги у регіоні.
Для цього введені суворі карантинні заходи.
До 24 квітня триватиме режим надзвичайної ситуації». Наразі виявляють усіх, з ким міг контактувати хворий, аби обстежити цих людей та забезпечити їхню ізоляцію. «Мобілізували всі сили на боротьбу з коронавірусною інфекцією.
Забезпечуємо лікарні необхідним обладнанням, матеріалами, засобами індивідуального захисту, – підкреслив очільник області.
– Зараз додатково закуповуємо 73 апарати штучної вентиляції легень.
Маємо достатню на сьогодні кількість тест-систем для виявлення вірусу». Госпітальні бази визначили у Дніпровській міській лікарні №21 та Криворізькій інфекційній лікарні.
Загалом вони – на 430 ліжок і найперші приймають пацієнтів з коронавірусом. Коронавірусна інфекція передається повітряно-крапельним шляхом.
Вберегтися допоможе самоізоляція та сумлінне дотримання правил особистої гігієни.
Лікарі вкотре радять українцям ретельно мити руки з милом, намагатися не торкатися обличчя, дотримуватися дистанції з іншими людьми у півтора метри.
А ще – дотримуватися маскового режиму. Нині на Дніпропетровщині – три випадки COVID-19.

Додати коментар

Користувач:
email:





Не скаржися на гроші, якщо в тебе мало їх,
Бо, можливо, причина в тому, що ти їх не плануєш
Не звинуй банкіра за свій недостаток
Бо рецептом є - більше заробляй і май на увазі всі витрати

- Fin.Org.UA

Новини

21:00 - Новини 12 червня: IPO SpaceX, транш МВФ
21:00 - Новини 12 червня: IPO SpaceX, транш МВФ
21:00 - Новини 12 червня: IPO SpaceX, транш МВФ
20:52 - Досягнуто угоди на рівні персоналу щодо першого перегляду програми розширеного фінансування з МВФ
20:52 - Staff Level Agreement with IMF Reached on First Review of Extended Fund Facility Arrangement
20:41 - московіяни атакувати ТЕС: одна людина загинула
20:30 - IATA вдвічі знизила прогнозований прибуток для світової авіагалузі
19:55 - ЄС ускладнить процедуру призупинення стягнення вуглецевого збору
19:28 - Вартість SpaceX перевищила 2 трильйони доларів на тлі рекордного IPO
19:00 - Рекордне зростання цін на золото сповільнюється
18:32 - Приватні медзаклади вимагають рівних умов для усіх учасників Програми медичних гарантій
18:30 - В Україні стрімко подешевшала черешня: скільки коштує
18:15 - Міністр енергетики США заявив, що вже половину перевезень через Ормуз відновлено
18:00 - Посилення спроможності ЦГР та чіткий розподіл ролей в протимінній діяльності: уряд ухвалив відповідну постанову
17:45 - "Укрпошта" оцінила збитки від удару московія по харківському хабу
17:36 - Нові виплати військовим: коштів у бюджеті не передбачено. Як їх профінансують?
17:15 - У Facebook та Instagram стався збій
17:00 - В Ужгороді відбулося засідання Голів делегацій Міжнародної комісії із захисту річки Дунай
17:00 - МВФ дозволив відкласти проблемний закон про оподаткування посилок – ЗМІ
16:45 - Пропонується унормувати вимоги до захисту приміщень небанківських установ
16:43 - ФГВФО перерахував до держбюджету 5,3 мільярда гривень
16:30 - Портрет майбутнього управителя "Моршинської"
16:25 - Нацбанк показав офіційний курс валют на понеділок: долар падає
16:08 - Нові обігові пам’ятні монети із серії "Ми сильні. Ми разом" присвячені Миколаївській та Одеській областям
16:01 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «ЮРІВ 55» (Київська обл., Бучанський р-н., с. Юрів, вул. Київська, 258)
16:01 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «МГ НЕРУХОМІСТЬ» (Львівська обл., Львівський р-н, м. Львів, вул. Т.Шевченка, буд.317-У)
16:00 - Подальша реалізація Ukraine Investment Framework та підтримка відновлення України: підсумки засідання Керівної Ради
16:00 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ФОП Вонсович Олександр Миколайович (Хмельницька обл., Кам'янець-Подільський р-н, с Довжок, вул. Козацький шлях, 18б)
16:00 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди СПРАТ «МОЇВСЬКЕ» (Вінницька обл., Могилів-Подільський район, село Борівка, вулиця Перемоги, 26 Д, 26 І)
15:59 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ АПК «РОЗКІШНА» (Кіровоградська обл., Голованівський р-н, Голованівська ТГ, с-ще Голованівськ, вул. Соборна, 124)


Більше новин