Держприкордонслужба: Прибув десятий евакуаційний поїзд з майже 600 українцями

25.03.2020 20:00 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Прикордонний контроль пасажирів потяга  «Перемишль-Київ» здійснили сьогодні надвечір прикордонники Мостиського загону у пункті пропуску «Мостиська-з/с».
Всього в Україну цим рейсом прибуло майже 600 наших співвітчизників.  Як і в попередніх рейсах, що прибули із-за кордону, прикордонники разом з представниками санітарно-карантинного підрозділу провели комплекс перевірочних заходів, спрямованих на виявлення серед пасажирів ознак захворювання на Covid-19.
У результаті перевірки у цьому поїзді не виявили жодного пасажира з підвищеною температурою, скарг на самопочуття також не надходило.
  Варто зазначити, що це вже десятий евакуаційний потяг, який прибув із-за кордону, зокрема із Польщі та Литви.
Загалом потягами було евакуйовано понад 6 тисяч громадян України та 14 іноземців. Усі пасажири потягів підписали добровільні згоди на проведення протиепідемічних і профілактичних заходів (власну двотижневу самоізоляцію) і отримали пам’ятки з інформаційними матеріалами та алгоритмом дій у випадку виявлення симптомів захворювання на коронавірус.
За ними буде встановлений медико-санітарний нагляд. Також зазначимо, що сьогодні ввечері має прибути ще один поїзд, яким із Перемишля прибудуть наші співгромадяни.

Додати коментар

Користувач:
email:





- Fin.Org.UA

Новини


Більше новин