До уваги міжнародних вантажних автомобільних перевізників! Перевезення вантажів, які виконуються автомобільним транспортом через КПП «Гарабогаз» і «Фарап» на державному кордоні Туркменістану, які прямують до Туркменістану, а також транзитом через йог

25.03.2020 19:30 | Міністерство інфраструктури України

25 Березня 2020, 17:29Відповідно до листа Посольства України в Туркменістані інформуємо, що починаючи з 24 березня 2020 р. перевезення вантажів, які виконуються автомобільним транспортом через КПП «Гарабогаз» і «Фарап» на державному кордоні Туркменістану, які прямують до Туркменістану, а також транзитом через його територію, будуть здійснюватись туркменськими перевізниками. При цьому передача вантажів від іноземного перевізника буде здійснюватись в спеціально визначених місцях при умові їх безконтактної передачі.
Окрім того, іноземні автомобільні вантажні транспортні засоби, які прибули в міжнародний морський порт Туркменбаші до 23 березня 2020 р. включно, зможуть залишити автомобільні причіпи чи півпричіпи в спеціально відведених місцях на території міжнародного морського порту Туркменбаші для подальшого їх транспортування до Туркменістану або транзитом через його територію туркменськими перевізниками.
Починаючи з 24 березня ц.р. всі види вантажів, що прибувають в міжнародний морський порт Туркменбаші, у т.ч. транзитні, необхідно відправляти морськими суднами без автомобілів, водіїв і супроводжуючих осіб.
З метою забезпечення ефективного функціонування транспортно-транзитних коридорів територією Туркменістану, Туркменська Сторона пропонує активно використовувати перевезення вантажів в контейнерах і залізничних вагонах, використовуючи при цьому комбіновані види перевезень (морський і наземний транспорт).
З питань, пов’язаних з перевезенням вантажів до Туркменістану та транзитом через його територію відкриті «гарячі лінії» +99365647471 - м. Ашгабат, +994502900301 – м. Баку, +998712023210/+998901297455-м. Ташкент.



Додати коментар

Користувач:
email:





Банк – затишок для грошей, як дім – для наших душ.

- Fin.Org.UA

Новини

19:15 - Енергетики повідомили про графіки відключення світла на середу 14 січня
19:01 - У Європі газ подорожчав до максимуму за два місяці: які основні причини
18:55 - Українські банки мають достатній запас капіталу – НБУ
18:50 - Китайський ШІ заходить у Африку: Microsoft каже, США програють ринки
18:25 - У 2025 році на соцвиплати спрямовано 400 мільярдів гривень – Мінфін
18:13 - Всупереч заявам Трампа: московія пообіцяла продовжити нафтову діяльність у Венесуелі
18:03 - Вантажні перевезення російською залізницею — найнижчі з 2009 року
17:50 - "Міністр як бог": що Федоров залишає після себе
17:35 - Нацбанк показав курс долара та євро на середу 14 січня
17:32 - У Міненерго розповіли, чому не можуть прогнозувати строків переходу на графіки відключень
17:06 - Ситуація на правому березі Києва погіршилась до рівня лівого – Yasno
17:00 - В Міненерго пояснили, чому в різних регіонах відрізняється тривалість відключення світла
17:00 - В Міненерго пояснили, чому тривалість відключень світла в різних регіонах відрізняється
16:45 - Рада провалила призначення Шмигаля міністром енергетики
16:40 - Як відкрити ресторан
16:37 - Ліквідація банків: за рік продано активів на 1,5 мільярда гривень – ФГВФО
16:10 - В Україні стартує програма підтримки фермерів трьох прифронтових областей
16:04 - Україна та ООН попросять донорів про додаткове фінансування через обстріли енергетики
15:55 - Міжнародний тиск скоротить нафтові доходи московія на 30 мільярдів доларів – Зеленський
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 14.01.2026
15:25 - В частині приміщень Нацкомісії з цінних паперів полопали труби системи опалення
15:24 - У Чорному морі невідомі дрони атакували чотири танкери – ЗМІ
15:23 - Міністр економіки прокоментував закриття супермаркетів через відключення світла
15:10 - В окремих районах Києва будинки підключають до генераторів великої потужності
15:01 - Американсько-український стартап Haiqu залучив 11 мільйонів доларів інвестицій
14:37 - Мерію у Вишневому під Києвом за 270 мільйонів збудує фірма виховательки дитсадка – Bihus.Info
14:25 - Рада ухвалила законопроєкт про житлову реформу: що вона передбачає
13:58 - У Києві призупинено наземного електротранспорту
13:53 - Рада звільнила Федорова з посади міністра цифрової трансформації
13:52 - Відповідальне ведення бізнесу в Україні


Більше новин