Міністерство інфраструктури Італії спільно з Міністерством охорони здоров’я розробило форму особистої заяви водія вантажного транспортного засобу, яка повинна заповнюватися кожною особою, що в’їжджає на територію країни

25.03.2020 19:30 | Міністерство інфраструктури України

25 Березня 2020, 17:37Інформуємо, що у зв’язку з введеними в Італійській Республіці обмеженнями на пересування фізичних осіб територією країни, та на виконання чинних урядових актів Італійської Республіки, спрямованих на протидію поширенню вірусу коронавірусу «COVID-19», Міністерство інфраструктури Італії спільно з Міністерством охорони здоров’я розробило форму особистої заяви водія вантажного транспортного засобу, яка повинна заповнюватися кожною особою, що в’їжджає на територію країни.
Бланк заяви (неофіційний переклад з італійської)
Інструкція щодо заповнення заяви
Заяви заповнюються при перетині італійського кордону і підписуються в присутності представника поліції. Просимо врахувати, що під час поліцейської перевірки зазначені заяви вилучаються і водії повинні заповнити нові. У зв’язку з цим рекомендуємо українським перевізникам заздалегідь подбати про наявність достатньої кількості бланків заяв, для їх заповнення в дорозі. Такий режим діятиме до 3 квітня 2020 року.
Звертаємо увагу, що водіям транспортних засобів дозволено перебувати в Італії 72 години. Цей період може бути продовжено ще на 48 годин в разі вмотивованої необхідності. У такому випадку необхідно заповнити додаткову заяву. 
 
 



Додати коментар

Користувач:
email:





На біржі ринок диктує правила,
Тут влада має інший характер.
Але тільки в цьому гроші не згорять,
І вкладники зможуть виграти у змаганні.

- Fin.Org.UA

Новини

21:00 - Новини 8 травня: Україна атакувала НПЗ московія, у Києві викрили схему ухилення від мобілізації
20:55 - OnlyFans продав 16% бізнесу після смерті власника
20:25 - Нафта відреагувала на новий обмін ударами США та Ірану
19:55 - Біля головного нафтового хабу Ірану помітили розлив нафти
19:25 - Саудівці й ОАЕ почали таємно возити нафту через Ормуз попри загрози Ірану
18:50 - Фіктивна робота у "критичній" компанії: у Києві викрили схему ухилення від мобілізації
18:25 - США вдарили ще по двох суднах під іранським прапором
18:00 - Частка NPL у банківському секторі далі зменшується
17:56 - Видатки на оборону зростуть на 1,5 трильйона. Проте на збільшення грошового забезпечення коштів поки нема
17:55 - На АЗС почали знижуватися ціни на дизпальне після зростання
17:46 - Інформація про бюджет за бюджетними програмами з деталізацією за кодами економічної класифікації видатків бюджету або класифікації кредитування бюджету за 2025 рік
17:45 - Нацбанк показав курс долара та євро на 11 травня
17:10 - Проєкти енергонезалежності університетів: уряд спрямує понад мільярд
17:03 - Міжвідомча робоча група з підготовки публічних інвестиційних проектів
17:00 - Тарас Висоцький: Відновлена грантова програма на сади та теплиці вже профінансувала проєкти на 70 млн грн
17:00 - На внутрішньому ринку України впав попит на вживані авто: які моделі купують найчастіше
16:49 - Засідання Комісії
16:40 - Страховий та перестраховий брокер виключений з Реєстру страхових посередників
16:37 - Постраждалому від війни бізнесу частково спишуть борги
16:30 - Україна та Туреччина погодили збільшення квот на міжнародні перевезення
16:15 - Перезавантажувати "Ліси України" буде ексзаступник міністра економіки
16:04 - Стратегічна інвестиційна рада
16:00 - Агропродукція формує 56% експорту України: держава відкриватиме нові ринки для виробників
16:00 - NBU April 2026 Inflation Update
16:00 - Коментар Національного банку щодо рівня інфляції у квітні 2026 року
15:50 - Журналісти проаналізували, які комплектуючі для військової техніки московія постачає Білорусь
15:31 - Кабмін ліквідував Коордцентр трансформації вугільних регіонів: що від нього очікували
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 11.05.2026
15:30 - Для фермерів Херсонщини стартує програма підтримки в ДАР
15:25 - Денис Шмигаль розповів студентам Університету Метрополії у Фінляндії про досвід України у забезпеченні стійкості енергосистеми


Більше новин