Кредитные каникулы введут не для всех

25.03.2020 19:00 | Укррудпром

18:10 25 марта 2020 года

Воспользоваться преимуществами кредитных каникул смогут только те предприниматели, чей бизнес пострадал от ограничений, связанных с введением карантина в Украине. Об этом сообщает Banker со ссылкой на заявление зампредседателя НБУ Екатерины Рожковой.

По словам представителя Нацбанка, компании, деятельность которых не прерывалась на время карантина, будут платить по кредитам в обычном режиме, и “кредитные каникулы” их не коснутся.

Зампредседателя НБУ уточняет, что кредитные каникулы, которые будут введены банками после одобрения соответствующего постановления регулятором, адресованы тем, кто реально пострадал от остановки бизнеса в связи с карантином.

Так, на время кредитных каникул банки не должны будут начислять штрафы и пеню, если заемщик вовремя не заплатил по кредиту.

Вопрос о реструктуризации таких долгов по кредитам будет поднят после окончания карантина. Также, согласно планам НБУ, банки и предприниматели обсудят возможность привлечения дополнительного финансирования, направленного на восстановление бизнеса после карантина.

Додати коментар

Користувач:
email:





Market in turmoil
Panic selling all around
Investors flee fast

- Fin.Org.UA

Новини

11:31 - Чи має право на ПСП нерезидент, який офіційно працевлаштований на підприємстві?
11:27 - На момент подання податкової декларації про майновий стан і доходи фізична особа знята з реєстрації за однією адресою та не зареєстрована за іншою: куди подається декларація?
11:26 - «Територія високого рівня податкової довіри» – новий формат відносин між бізнесом та державою
11:25 - Незадекларована праця – відсутні соціальні гарантії
11:23 - Платники Дніпропетровщини спрямували до загального фонду держбюджету понад 69,2 млн грн екологічного податку
11:22 - За видобування газового конденсату надходження рентної плати до місцевих бюджетів Дніпропетровщини зросли на 56,2 відсотки
11:21 - Дніпропетровщина: на 18 % зросли надходження податку на нерухоме майно від юридичних осіб
11:20 - Дніпропетровщина: податківці зустрілись з бізнес-спільнотою регіону
11:19 - 11,6 млрд грн за землю: місцеві бюджети отримали на 1,3 млрд більше, ніж торік
11:18 - Як отримати податкову знижку: правила для ЕКЗ та усиновлення
11:17 - Продаж ювелірних виробів «в тіні»: під час перевірки виявлено порушення на сотні тисяч гривень
10:18 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
09:53 - Ціни на нафту відреагували на побоювання нової ескалації на Близькому Сході
09:45 - У Норвегії пропонують заборонити соцмережі до 16 років
09:15 - У Нацбанку розповіли про особливості підроблених грошей у 2025 році
09:00 - московіяни поцілили у цивільне торгове судно, яке йшло до порту на Одещині: вирувала пожежа – АМПУ
08:30 - Де зберігаються ядерні відходи
08:00 - Тверезий спосіб буття: як споживання безалкогольних напоїв стало нормою
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 24.04.2026
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:00 - Новини 23 квітня: розблокування 90 мільярдів євро кредиту від ЄС, арешт рахунків "Оптіма-Фарм"
20:50 - В Україні розширили програму підтримки для ВПО: що змінилось
20:50 - Стартує повторне обговорення змін щодо оновлення порядку роботи компаній, що здійснюють операції з оброблення та зберігання готівки
20:45 - Іран заявив, що його центробанк отримує гроші від проходу суден через Ормуз
20:20 - Денис Шмигаль провів чергове засідання ЕнергоШтабу
20:15 - В "Укренерго" розповіли, чи будуть відключення світла 24 квітня
20:10 - Україна прагне мати 25 ГВт номінальної потужності АЕС до 2050 року – Шмигаль
19:40 - США захопили пов'язаний з Іраном танкер
19:10 - В Чернігові та області залишились без світла десятки тисяч споживачів: причина
18:55 - Netflix розширив програму викупу власних акцій


Більше новин