Київстар переходить на онлайн-підписання документів із бізнесом

25.03.2020 14:44 | Fin.Org.Ua

Відтепер з усіма корпоративними клієнтами Київстар підписує договори на надання телекомунікаційних послуг та інших сервісів, а також повязаних із цим документів (додатків, замовлень, меморандумів тощо) за допомогою КЕП – кваліфікованого електронного підпису, а також за допомогою  Mobile ID.
 
Робота з документами проходить у системі електронного документообігу Star.Docs*,  підключитися та користуватися якою під час карантину можна на акційних умовах: до 30 квітня 2020 року за підписання необмеженої кількості електронних документів  плата за користування послугою чи інші платежі не нараховуються. Система Star.Docs доступна для абонентів будь-якого телеком-оператора та може використовуватися як для взаємодії із Київстар, так і для документообігу з іншими контрагентами чи всередині компаній.
 
«Ми розуміємо потребу компаній в умовах карантину працювати у режимі віддаленого офісу. І зі свого боку надаємо для цього безліч можливостей – пропонуємо сервіси для дистанційної роботи співробітників, підключаємо їх без оплати за користування послугами  до кінця карантину, переводимо власні бізнес-процеси в онлайн, – говорить Костянтин Вечір, директор з розвитку бізнесу на корпоративному ринку Київстар. – Зараз ми повністю переходимо на підписання документів із бізнес-клієнтами у системі Star.Docs за допомогою КЕП та Mobile ID. Переваги такої взаємодії оцінили вже понад 1300 клієнтів Київстар».  
 
Переваги Star.Docs:  система дозволяє спільно працювати із документами, створювати, редагувати, коментувати та узгоджувати їх дистанційно, а також оперативно підписувати за допомогою КЕП та Mobile ID. Для зберігання документів використовуються хмарні сховища, в яких  всі документи систематизуються в електронних реєстрах та доступні 24/7 з одночасним забезпеченням захисту даних відповідно до вимог законодаства.
 
Отримати більше інформації про можливості Star.Docs, а також інструменти для віддаленої роботи великого, середнього чи малого бізнесу та замовити індивідуальну консультацію чи послугу можна на офіційному сайті Київстар. Компанія пропонує сервіси за найпоширенішими запитами: віддалені робочі місця для співробітників; комунікації з клієнтами онлайн; безперебійна робота IT-систем компанії; організація документообігу; онлайн наради, конференції та навчання.
 
Крім того нагадуємо, що для всіх нових корпоративних клієнтів Київстар продовжує діяти акція «Бізнес-старт», яка передбачає вигідні умови користування бізнес-тарифами компанії: -50% на абонплату за обраним тарифним планом протягом півроку з моменту підключення.  
 
 
* Сервіс електронного документообігу Star.Docs створено у партнерстві з консорціумом Intecracy Group (Deals)
 
Довідка про Київстар: 
Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій, якого обрало понад 26,2 млн абонентів. Компанія  надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектру мобільних та фіксованих технологій, у тому числі 4G.  
Акціонери Київстар – міжнародна Група VEON, офіс в Нідерландах. VEON працює на 10 телеком ринках світу. Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах  NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам). 
Київстар понад 20 років працює в Україні, і є одним з найбільших платників податків, а також суспільно відповідальною компанією.   
Додаткова інформація: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua.  
 

Додати коментар

Користувач:
email:





Вкладники в банк
Мають ризики, але й шанс
На прибуток є.

- Fin.Org.UA

Новини

13:50 - московія методично б’є по Бортницькій станції аерації щоб спричинити гуманітарну катастрофу – думка
13:20 - Дністровське водосховище обміліло майже до рівня природного річища
13:05 - Ощадбанк відкрив для "Сільпо" овердрафт на 300 мільйонів гривень
13:00 - Як блокада українських портів вплине на агроекспорт?
12:30 - московіяни поцілили в "серце логістики" NOVUS та склади "Сільпо": загинули 6 людей
12:25 - Українські інвестори отримали доступ до ще п’яти іноземних ETF-фондів
12:20 - У аеропорту Лейпцига біля вантажного літака Ан-124 знайшли БпЛА
12:16 - Україна отримає від ЄС 1,4 мільярда євро з доходів від заморожених російських активів
12:05 - московіяни знищили склад компанії "Liqui Moly Ukraine"
12:00 - Ціни на нафту продовжують падіння на тлі переговорів між США та Іраном
11:43 - Чи може один суб’єкт господарювання отримати в Кваліфікованого надавача ЕДП ДПС на одну і ту ж саму особу декілька КЕП?
11:42 - Який документ підтверджує взяття на облік платника єдиного внеску в контролюючому органі та яким чином можна його отримати?
11:41 - Випадки, за яких юридична особа – платник єдиного податку не визначає МПЗ
11:40 - До уваги платників ПДВ!
11:39 - В який термін платник має право надати органу ДПС документи, які підтверджують показники, відображені у податковій звітності, що були відсутні під час проведення перевірки?
11:38 - Дохід виплачений юрособою ФОПу, яка не надала відповідних документів для уникнення подвійного оподаткування: як повернути надміру сплачений ПДФО?
11:36 - Яка передбачена форма заяви (довідки) підтвердження, що чоловік (дружина) не користується правом на підвищений граничний розмір доходу кратно кількості дітей, що дає право на ПСП?
11:34 - Щодо обмеження застосування спрощеної системи оподаткування
11:33 - Який порядок оподаткування інвестиційного прибутку, отриманого фізособою – нерезидентом від продажу інвестиційного активу юрособі?
11:32 - Для проведення реєстрації, внесення змін, отримання картки платника податків або відомостей з ДРФО фізичній особі необхідно надати документи, що посвідчують особу
11:29 - У якому разі контролюючий орган відмовляє в розгляді документів, поданих для взяття на облік ФО, яка здійснює незалежну професійну діяльність?
11:22 - У Нацкомісії з регулювання енергетики зміниться голова
11:20 - На Харківщині житло для ВПО реконструюють за завищеними цінами – ЗМІ
11:14 - Чи можна у КНЕДП ДПС отримати КЕП, сформований із застосуванням ґеш-функції за ДСТУ 7564:2014 «Купина»?
11:12 - ФОП – платник єдиного податку надає послуги за договорами доручення: чи застосовується РРО/ППРО?
11:11 - До уваги грантоотримувачів і кандидатів на участь у програмі «Власна справа»!
11:11 - Уряд організує зустрічі з бізнесом для безперервної роботи логістичних і торгових компаній
11:08 - Дніпропетровщина: місцеві бюджети від платників частини чистого прибутку отримали понад 10,4 млн гривень
11:06 - До місцевих бюджетів Дніпропетровщини від платників рентної плати за видобування кам’яного вугілля надійшло понад 42,5 млн гривень
10:58 - Військовий збір: від платників Дніпропетровщини до держбюджету надійшло майже 6,2 млрд гривень


Більше новин